Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Жозеф Добрев

Някой ще ми каже ли да ли може да се сменя видио карта на лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте на всички. Някой ще ми кажели на лаптоп видио карта може ли да се сменя. Едни ми викат ще може а други обратното??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Жозеф Добрев написа:

Здравейте на всички. Някой ще ми кажели на лаптоп видио карта може ли да се сменя. Едни ми викат ще може а други обратното??

Зависи от модела на лаптопа. Но дори и да се сменя в повечето случаи е безмислена процедура.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, N1K17Y написа:

647140096_giphy(13).gif.12c741f6acc8c9ea56edff14843804fc.gif

Не се чуди. Все повече подобни въпроси ще има във форума!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На тези на който е на слот може и понякога има смисъл от това. Но на масовите лаптопи в момента не могат, защото видео чипа и паметта са запоени към дънната платка на лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 42 минути, plamen_petrov_80 написа:

На тези на който е на слот може и понякога има смисъл от това. Но на масовите лаптопи в момента не могат, защото видео чипа и паметта са запоени към дънната платка на лаптопа.

Мислиш ли , че постващия разбира какво му пишеш в момента??? Виж му и другата тема.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има вариант да сложиш външна видеокарта, но ще ти трябва освен преходника, да си разглобиш лаптопа и да го включиш на мястото на wifi адаптера, външно захранване и външен монитор за най-добър резултат. Както ти писах и в предната тема, по-добре си купи нов лаптоп или десктоп машина.

https://www.google.com/search?q=egpu&num=20&source=lnms&tbm=vid&sa=X&ved=0ahUKEwiUr_7X77XbAhVjQZoKHSHaCTwQ_AUICygC&biw=1336&bih=902

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Raze написа:

Има вариант да сложиш външна видеокарта, но ще ти трябва освен преходника, да си разглобиш лаптопа и да го включиш на мястото на wifi адаптера, външно захранване и външен монитор за най-добър резултат. Както ти писах и в предната тема, по-добре си купи нов лаптоп или десктоп машина.

https://www.google.com/search?q=egpu&num=20&source=lnms&tbm=vid&sa=X&ved=0ahUKEwiUr_7X77XbAhVjQZoKHSHaCTwQ_AUICygC&biw=1336&bih=902

И като го сметнеш май по-добре да си вземе чисто нова конфигурация. А и това не означава смяна на видеокарта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали това казвам и аз....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Raze написа:

Нали това казвам и аз....

Знам че го казваш. Просто повече потребители не четат и  искат да е обяснено мега елемнтарно. Знам че разбираш и имаш умения.:handshake:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 1299 лева ако ти бяха купили настолен компютър, а не умрелия лаптоп сега можеше да си слагаш каквато искаш видЕокарта .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...