Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, приятели! Племенника ми има рожден другия месец и искам да му купя дрон, тъй като му е хоби да се занимава с форография. Работата е там, че идея си нямам от дронове :D Може ли да ми препоръчате нещо или да ми дадете насоки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какъв бюджет разполагаш? Момчето има ли опит в "пилотирането" - оказа се, че не е толкова лесно. Дрон, който e с добра камера и има най-необходимите стабилизиращи системи за свестни снимки/видео, под 2 бона няма да намериш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не мисля, че има опит, иначе бюджета ми е от 1000лв до 2000лв. Искам да е качествен, обещал съм му от много време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нашия го купувахме от тук: https://4sales.bg/76-dronove/123-dronove-s-kamera 

Нямахме и ние много опит, ама се консултирахме с персонала и така направихме преценка, много зависи. Зависи колко пари ти се дават, какво целиш с него и тн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тогава, потърси за Hubsan H109S X4 PRO! Аз го взех за (мисля) около 1300 лв. - пак за подарък на племеника :)

Има си всичко (без GPS) за начинаещ пилот/фотограф. Един голям плюс на модела е "аварийния парашут" - активира се с един бутон от дистанционното и помага в началото, докато се научите да летите.......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз от 4 месеца съм с Yuneec Typhoon Q500 4K. Нямам оплаквания (е то остана и да имам, като съм дал 2 бона :D )

Причината да го избера е, че има доста полезни функции като Follow me – която кара автоматично апаратът да следва пилота, дори и без да има GPS сигнал и тн. Другата е Home – връща дрона при пилота, без значение от моментната му локация. И вече може да се застопорява на определена височина и тн. Абе и аз не съм му хванал цаката още, ама му се уча. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересна тема! Със синът ми сме любители пилоти и често пускаме хелита, мисля, че е време и ние да минем към дрон. Следя темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори, приятели! Ще изчакам да видя още някое друго предложение преди да реша какво точно да взема, да не сгафя нещо :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност, като се замисля, при този бюджет, мисля, че вече може да се намери дори DJI Phantom от 2-3-та серия! А това определено са уникални машини, утвърден на пазара производител, гарантирана поддръжка (софтуерна и хардуерна) и т.н

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.