Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Гледам в последно време за кола, за лятото искам да си купя. И мисля че имам конкретни изисквания но съм се вторачил само в един модел а не искам да давам излишни пари т.е. сигурно има еквивалентни като екстри модели по-евтино. Накратко, търся най-евтината кола с кожен салон,  Bluethooth онази екстра с която можеш да говориш по телефона през колоните на колата, ако може да е фабрично направен с такава екстра най-добре. И останалите неща са ами да не е десен волан, да не е много малка, ако комби варианта ѝ не е по-скъп от седана предпочитам него. Мощност - 100-140к.с. стигат. Досега гледам само VW Passat който с тези екстри са близо до 9 000лв., та какъв е най-евтиният ми вариант който да е сравним ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка какъв е бюджета?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неопределен като число, понеже не знам един вид това което не знам. Нали като кажа бюджет и то се ограничава максимума, а тук се стремя към минимума и ако кажа такъв целта няма да е най-евтиното а това което се вписва в бюджета. Е след като казах че гледам Passatи за около 9000лв и може да се извлече от това че бюджета е поне толкова ама нали търся минимума, та затова не бях конкретен по въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кожен салон - ок, ама тая екстра нещо не виждам полза от нея. 

Рискът при говоренето по време на шофиране не е само в това че едната ръка не е където трябва, но и също и в това че мислиш за разговора, а не за шофирането. 

Просто си вземи с кожен салон и навигация, тая екстра е безполезна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Ivelin _ написа:

Кожен салон - ок, ама тая екстра нещо не виждам полза от нея. 

Рискът при говоренето по време на шофиране не е само в това че едната ръка не е където трябва, но и също и в това че мислиш за разговора, а не за шофирането. 

Просто си вземи с кожен салон и навигация, тая екстра е безполезна. 

Какво ще препоръчаш да взема, нащо по изгодно от Пасат но сравнимо с него ? Алфа Ромео някакво, един приятел ги беше препоръчал ?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, 1stStep2Die написа:

Какво ще препоръчаш да взема, нащо по изгодно от Пасат но сравнимо с него ? Алфа Ромео някакво, един приятел ги беше препоръчал ?

Що не някое Субару- например Outback. 

Хем високо, хем мощно, хем с кожен салон... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.