Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

https://btvnovinite.bg/bulgaria/marija-luiza-balgarska-simeon-cjal-zhivot-milja-za-balgarija-i-nikoga-ne-sprja-da-pomaga.html

Мария Луиза Българска: Симеон цял живот миля за България и никога не спря да помага

п.п. разплаках се от умиление - горкия човечец.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, sound написа:

https://btvnovinite.bg/bulgaria/marija-luiza-balgarska-simeon-cjal-zhivot-milja-za-balgarija-i-nikoga-ne-sprja-da-pomaga.html

Мария Луиза Българска: Симеон цял живот миля за България и никога не спря да помага

Този смешко помага на България. Дори ще ме е срам да постна такава тема. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sound написа:

Да не е починал? "Миля" е в минало свърешно време.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оставил си играчките и кончетата и отишъл при дядо си италианския крал, където си играл с други играчки и други кончета. Каква житейска драма... Половин век милял за земята. Е, върна се, пререди незаконно простолюдието и си взе земята, та чак до Еверест, пардон, Мусала.

Взе, каквото можа, и се изнесе. Така правят крадците, не онези, които милеят за родината си.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мазен, обигран тарикат! А най-отвратителното беше ,когато от алчност с масова сеч унищожи хиляди декара вековни гори в Рила. Дом на хиляди  беззащитни,горски животни!Господ обаче чу проклинането на хиляди българи и го наказа със сина му!Алчните слуги около него искат отново да го качат на сцената , за да намажат , ама едва ли се забравя това ,което той направи!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, A.com написа:

Да не е починал?

Злото трудно мре.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заглавието на темата ми е странно и не разбирам върху какво точно трябва се съсредоточи дискусията? Само Симеон Втори ли е със синя кръв?

Иначе как народът клъвна първо на Костов, а после и на негово "величество". Така и не дочакахме спасител. Е, някои дочакаха (онзи който току-виж дръпне шалтера на държавата, Б.Б.). Но голяма наивност на българина и чуждопоклонничество в кръвта ни, мислехме, че щом е от Запад, от оня свят, то той е друг човек, почтен и неопетнен, не Бай Ганьо. А просто разликата между техните лицемери и наш Ганьо, е че бай ви Ганя е нескопосан и неумел в прикриването на нечистоплътността си, а ония са по-засукани.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.