Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да се закупя Onyx Boox Note 10.3. Не го виждам в България изобщо. Ако някой може да препоръча сайт или магазин от където мога да го купя с доставка до България. Предпочитам някой да е пазарувал от този магазин, който ще препоръча - за да е по-сигурно.

Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Armageddon8 написа:

Благодаря предварително

Това е от официалния сайт, препратка към амазон: http://www.onyx-international.com/. Даваш на buy и те праща там.

Така че явно там може да търсиш.

Обаче внимавай с това нещо, скъпо е, а марката не се слави с добро име въпреки десетките модели. Не получават ъпдейти на софтуера, а и скрийна не е от най-чувствителните. За писане задължително писеца идващ с него ако не се лъжа и така нататък. Помисли добре. Но при тая големина четец няма и много алтернативи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

Благодаря, за коментара. За съжаление при този размер, който аз искам няма много богат избор. Разгледах няколко ревюта + коментари в амазон. Като за четене на специфична литература мисля, че ще ми свърши работа. Към момента не планирам да го ползвам за коментари и бележки. За съжаление цената е соленичка, спор няма. Като цяла са позитивни ревютата, надявам се да няма проблеми бройката, която ще поръчам.

Ще пиша впечатления след време.

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.