Премини към съдържанието
eskalibur_74

Как да знам къде ми се изтеглят прекалените файлове от пощата

Препоръчан отговор

Здравейте

Моля, имам телефон Самсунг S8+ ,получавам на пощата си писма с прикачени файлове. Когато натисна върху прикачени файл, ми дава че се изтегля някъде, но не знам къде отиват. Моля помогнете ми, къде да ги търся.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Файла се съхранява в папката, която си посочил в настройките на съответното приложение, което ползваш. Ако кажеш с коя версия на ОС е телефона и кое приложение ползваш за достъп до пощата си, вече може да кажем и по точно мястото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери си папка "download" в телефона или в картата памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОС е Андроид 8.0.0 . Не намирам папка Download в телефона, а и нямам допълнителна карта памет. Приложението на пощата е mabv.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То това приложение е толкова бъгаво, че няма накъде повече. Май няма и поддръжка. То не че и пощата е много читава. Защо не преминеш директно на gmail и да си ползваш съответното приложение - в пъти по-добре е. Има опция да си свържеш пощата и да прехвърлиш всичко в gmail. А иначе, сигурен ли си, че файла е изтеглен? Защо не влезеш през браузъра на телефона в пощата си и от там да си изтеглиш файла? Ако знаеш името му, можеш с някой файлов мениджър, примерно "Root explorer" да го потърсиш във файловата система на телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона ми е още нов и не знам от къде да изтегля този файлов мениджър, а работя с това приложение , защото там ми е пощата и по лесно влизам в нея от стационарни си компютър. Помогнете ми моля да си оправя телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в Gmail да не би да се влиза по-трудно? Дори е по-лесно и работата с него е много по-лесна. Ето ти файлови мениджъри за Android:

https://speed-software-root-explorer.en.uptodown.com/android

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.pop&hl=en

Приложението Gmail се намира по същия начин в Google play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.gm

С телефона ти се работи както с всеки друг андроид телефон/таблет или подобно устройство, което ползва тази ОС.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Raze изтеглих и инсталирах единия и после другия файлов мениджър, но и при двата като се натисне върху иконите им , нищо не отварят. Къде е проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно. Някъде при теб е проблема. Абсолютно нищо ли не става като ги стартираш? Някакво съобщение/тост не излиза ли? Други приложения като инсталираш пак ли е така? Пробвай да занулиш системата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За други приложения при стартиране, нямам проблеми. Но тези двете като ги стартирам ,абсолютно нищо не става, има само леко премигване на екрана и това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как телефона ти на няма файлов мениджър заедно с операционната. Огледай хубаво всичките си приложения които имаш на телефона (не само извадените на иконки по различните екрани).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.