Премини към съдържанието
Black Power

Кравата Пенка връх на олигофренията или криворазбрани ЕС ценности

Препоръчан отговор

Факт е, че чрез "интригата" - кравата Пенка станахме за посмешище на половината свят! Връх на олигофренията ли е това или криворазбрани ЕС ценности и политики?. Може би пък приоритет на ЕС е наистина да се занимава с крави, лампи и прахосмукачки и с нищо друго което да оправдава милиардите харчове!:no-no:

Смешно, смешно, смешно и жалко!  

Какво мислите?

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

подписвайте петицията

https://www.change.org/p/save-penka-the-pregnant-bulgarian-cow

дано не я обесят у ареста, милата кравичка

:help:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смеха е голям!!! Още ме боли корема от смях,четеики коментарите в вести. :lol6:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даваме ви Антонина - върнете ни Пенка !!!

:D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се смее ли човек, да плаче ли...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Мойра написа:

Да се смее ли човек, да плаче ли...

Така де. Велики, исторически Евро дела!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Black Power написа:

Така де. Велики, исторически Евро дела!

Вече съм почти сигурна, че ЕС се управлява от олигофрени.

Бог да ни е на помощ!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Мойра написа:

Вече съм почти сигурна, че ЕС се управлява от олигофрени.

Бог да ни е на помощ!

Той със сигурност вече не наглежда тая планета

пуснал я на автопилот

• Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, malosi написа:

Смеха е голям!!! Още ме боли корема от смях,четеики коментарите в вести. :lol6:

Цитат

Че Пенка е къде по-секси от оня римски легионер.

https://www.vesti.bg/bulgaria/trevoga-v-strasburg-za-bylgarskata-krava-penka-6083054

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някакви новини за Пенка има ли

:emoji_natur-54:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можаха ли просто да я заколят и да подарят месото на местни хора, а на собственика да му дадат 2-3К лева там колкото струва кравата, за компенсация и да се приключи въпроса без шум.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, badsector написа:

Не можаха ли просто

не може...ъ-ъ-ъ...тъй де, трябва да има шоу

Цитат
58

94416_27b6ef89fb1efef37774e178f12655f9_t

05.06.2018 00:19batSaliPrezident

Браво на другарката Пенка- и тя знае откъде да бяга !

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, дръндю написа:

не може...ъ-ъ-ъ...тъй де, трябва да има шоу

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, haidukpikaso написа:

някакви новини за Пенка има ли

:emoji_natur-54:

Ще я бъде май, но не това е най важно, а факта че се занимаваме с идиотии, загърбвайки и и омаловажавайки истинските проблеми.

Джендъри, крави, лампи, прахосмукачки, найлонови опаковки - какво следва!?!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Black Power написа:

Ще я бъде май, но не това е най важно, а факта че се занимаваме с идиотии, загърбвайки и и омаловажавайки истинските проблеми.

Джендъри, крави, лампи, прахосмукачки, найлонови опаковки - какво следва!?!

аз мисля че тя е избягала понеже е чула че ще слагат месо у кренвиршите

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В същност тема за размисъл :

" Интелектуалната деградация на нациите и техните елити - атрибут , неотменимо свойство на западната "Демокрация"  . Колкото повече - толкова повече ".

Или може и така да се каже в конкретния случай : " От кравата - за кравите "......дисертация може да се напише и да се вземе някоя и друга научна степен....:)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Таблоидът "Сън" покрай грижите за Пенка 

https://offnews.bg/offtopic/vestnik-san-reshi-spora-za-imeto-prisaedini-makedonia-kam-balgaria-682088.html 

На мен лично ми е жал за хайванчето, макар че е предначертана кравешката съдба по принципите ни европейски. Не индийски )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мани кравата. За телето няма ли да пророните сълзица? Няма ли европейски закон, който да забранява убийството на крава, в която има живо теле?

• Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Размина и се помилваха Пенка,поне така пише в 24часа, до понеделник, когато ще излязат крайните резултати.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, balki65 написа:

Размина и се помилваха Пенка,поне така пише в 24часа, до понеделник, когато ще излязат крайните резултати.

А, кой ще помилва нас дето ни направиха на луди заради една кравешка история и ни спестиха други  важни пр. - Белов. Ааааа?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

България с нов премиер! Вижте кой сменя Бойко

50374f00235e1489b5f34a2364e8b01f.jpg

Короната й отива...

Цитат
За две седмици кравата Пенка е била герой в над 240 публикации извън България. И на поне още толкова у нас. Медии във Великобритания, Франция, Холандия, Белгия, Италия, Германия и пр. й посветиха прочувствени редове.

Всички я обичат и защитават. Защото добичето загази лошо. То се разходило до Сърбия и след това го върнаха, което се оказа достатъчно за смъртна присъда, според еврозакон, изваден сякаш от сандъка на Инквизицията. Сбогом, Пенче, ножът не е дървен – такава е голата черна истина.

И рипна мало и голямо, дори цели народи. Свобода за Пенка! Живот за Пенка! Пол Макартни, бийтълса от Ливърпул, който не знае къде сме на картата, пропя в защита на Пенка. Евродепутатът Джон Флак написа по шекспировски драматично - To be, or not to be - писмо до шефа на Европарламента Антонио Таяни. Той се просълзил. Френската национална телевизия обяви, че само за ден са събрани над 9000 подписа в защита на животното. 30 000 са те във Великобритания – к’во стана с Брекзита, пичове? 74 публични тв канала са предавали в новините за българската крава.  Доскорошният собственик, а вече сътрудник на Пенка - Иван Харалампиев от село Мазарачево дава интервюта сякаш е завършил НАТФИЗ и има поне два Аскеера...

Ю Ту преговарят за благотворителен концерт в Роял Албърт Хол. Боно си пада по тия мурафети. Има предложения да се включат още групи и артисти и събитието може да се премести на „Уембли“ под патронажа на британскатa кралица. Или в Москва за откриването на Световното по футбол. Защо не? Дали сме Бойко на света, можем още! Да не сме на каца чепа, я…  

И като стана дума за Бойко, с прискърбие трябва да признаем, че през последните дни рейтингът на кравата Пенка би неговия и той се оказа в нейната сянка. Не, не ме разбирайте криво. Публикациите за него не са намалели, пеевските правят каквото могат, но Пенка се превърна в лавина, във водопад. В торнадо дори! Дори най-верните последователи на Крaля Слънце Лилиту Павлова, Данчето Фандъкова и Катето Захариева (напоследък Катето особено…) се слисали, потънали в сълзи. Сал един Цецо остана да брани крепостта с гърди му с рози накичи… Веско, къде е Веско в този труден момент? – пита Съдбата.

Понеже у нас рейтингът е всичко, ще трябва да приемем истината. Решението е ясно: предсрочни избори и нов премиер – кравата Пенка. В биографията й вече се появила диплома от известен столичен ВУЗ, също и научни титли. В библиотеката й на видно място, до пурите, се мъдрят вече „Синовете на Великата мечка“ и „Последният мохикан“. И с по-малко се минаваше досега…

Социолози, политолози и журналисти вече са готови с новият лозунг: Пенка – обединителката. Защото както е казал народецът: Имаш крава – пиеш мляко. Това е благополучие. Ще ражда и теленца – ще срещаме чужденците с телешка глава в шкембе, а те ще цъкат, ще прегръщат Пенето и ще я целуват просълзени… Със сигурност ще ни дадат още едно европредседателство, няма начин. Ако пък нещо не се справя – ще и теглим… едно приспивателно и ето ти 4 тона кремвирши за българските дечица. Може и 5 тона, ако производителят е опитен… И за суджуци ще остане по нашите стандарти.

Да повторим, за да няма неразбрали: Имаш крава – пиеш мляко! Нямало кой да замести Бойко… Има, има!

Д-р Димитър Попкутуев

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте сега, всичко опира до сеното, тревата водата, така , че не  драматизирайте. Научно доказано е , че вСърбия тези жизнени фактори може да доведат до покачване на холестирола, запушване на клапи, повишено къвно налягане, диабет. И за да ги няма тези усложнения, просто ефтиназия, това е, А месото, какво месо, къде в БГ има месо, въпреки , че мн скъпо,  въпреки забраната на ветиринания да се продава за обща консумация, пак ще се продаде за направа на 11450 луканки.

П.П  Но без знанието на собственника , на когото ще му е казано, че месото не става за употреба, така, че намалете вълнението, всичо е под контрол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пенка, ще живее, другата седмица я изписват.

http://27862759607_6375afecc7_b.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.