Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. От три години имам бучка на шията която беше последствие от киста на кътен зъб. Всичко мина добре,извадиха ми зъба,но бучката си я имам и дори при хранене се увеличава. Нямам никаква болка,освен понякога пронизване в ухото. Живея в Англия и преди една седмица бях на преглед и лекаря като ме видя гледаше като мумия. Погледна под мишниците и слабините,но там нямам такива образувания. Казаха ми че в момента е с размер около 3-4 см. Направиха ми кръвни изследвания,ще чакам две седмици за тях,а скенер ще ми правят чак след три или четири седмици. Много съм притеснена. Имам час за неделя в една българска клиника в Лондон и страшно много се притеснявам ..

2F3D642C-2508-4B28-9561-4FD845B9EDAF.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майка ми имаше подобно издуване и голям зор да й сложат диагноза преди десетина години. Накрая на един млад лекар унг му хрумна, какво е /явно си е учил уроците/

Беше камък в слюнната жлеза. Отстраниха го с местна упойка. 

Бил е колкото оризче забито там където трябва да изтича слюнката.

Щом при хранене се увеличава дано е това. Безобидно , стига да се дигностицира .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаше болка само напрежение и бодежи като иглички от изтръпване. Никъде другаде нищо и й казваха, че всички изследвания са идеални .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Dora666 написа:

Нямаше болка само напрежение и бодежи като иглички от изтръпване. Никъде другаде нищо и й казваха, че всички изследвания са идеални .

А колко голяма е била бучката? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приличаше много на вашето но иначе извадиха оризче. Като говорих с лекаря, който я оперира каза, че събраната слюнка около него правила издуването такова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Dora666 написа:

Приличаше много на вашето но иначе извадиха оризче. Като говорих с лекаря, който я оперира каза, че събраната слюнка около него правила издуването такова.

А твърдо ли е било? Защото моето е много твърдо и неподвиждно..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Бистра Сариева написа:

А твърдо ли е било? Защото моето е много твърдо и неподвиждно..

Външно на опипване беше твърдо и аз не усещах да се движи, но мога да я питам утре за подробности .Мина доста време от тогава.Всички бяхме шашнати и притеснени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Dora666 написа:

Външно на опипване беше твърдо и аз не усещах да се движи, но мога да я питам утре за подробности .Мина доста време от тогава.Всички бяхме шашнати и притеснени.

Ще съм ти много благодарна. Знам че няма как просто така да си поставя диагноза,но поне да се успокоя..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Бистра Сариева написа:

Ще съм ти много благодарна. Знам че няма как просто така да си поставя диагноза,но поне да се успокоя..

Успокой се.

Всичко ще е напед.

Ще пишеш после, какво и как е било.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не търсете съвети по форуми !

И не слушайте на тоя какво му било на оня що ми било - защото всичко е индивидуално.

По-добре посетете бг-мамите - там са големи разбирачи.

От лекар нагоре направо, ум да ти зайде

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Познавам момиче, което му махнаха бучка от врата. Това засегнало някакви хормони и сега е екстремно дълга и слаба, страда от гигантизъм. Гласът също се е променил. Затова вече няма приятели горката.

• Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, haidukpikaso написа:

Не търсете съвети по форуми !

И не слушайте на тоя какво му било на оня що ми било - защото всичко е индивидуално.

По-добре посетете бг-мамите - там са големи разбирачи.

От лекар нагоре направо, ум да ти зайде

Извинете,но това че се допитваме  няма нищо лошо. Ако не сте компетентен по въпроса по добре не коментирайте. И плюс това имам запазен час за лекар не е като да чакам да се излекува само...

преди 17 минути, Mlechko написа:

Познавам момиче, което му махнаха бучка от врата. Това засегнало някакви хормони и сега е екстремно дълга и слаба, страда от гигантизъм. Гласът също се е променил. Затова вече няма приятели горката.

преди 17 минути, Mlechko написа:

Ами аз нямам проблем с килограмите нито съм пораснала ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Бистра Сариева написа:

Ами аз нямам проблем с килограмите нито съм пораснала ;)

Не ме четеш правилно или не осмисляш казаното? Момичето не е имало проблем, докато не са й отстранили тази бучка. След отстраняването идва проблема. На теб като са ти махнали, не пречи да махат още. Дано не тръгнеш по нейния път, защото за много от хората тя е вече чудовище, гласът звучи като на травестит и е дълга до тавана. Всички я гледат нагоре като някакви деца. Избягват я, а е много красива иначе. Жалка работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Mlechko написа:

Не ме четеш правилно или не осмисляш казаното? Момичето не е имало проблем, докато не са й отстранили тази бучка. След отстраняването идва проблема. На теб като са ти махнали, не пречи да махат още. Дано не тръгнеш по нейния път, защото за много от хората тя е вече чудовище, гласът звучи като на травестит и е дълга до тавана. Всички я гледат нагоре като някакви деца. Избягват я, а е много красива иначе. Жалка работа.

Не са ми махали нищо на мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Бистра Сариева написа:

Извинете,но това че се допитваме  няма нищо лошо. Ако не сте компетентен по въпроса по добре не коментирайте. И плюс това имам запазен час за лекар не е като да чакам да се излекува само...

ами питайте си, четете си разни истории... още по-зле да ви стане нали

тука има двама лекари във форума, но рядко влизат

но и те ще ви кажат същото - форума не е болница

също така е редно да гледате пола на тоя, на когото отговаряте

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Бистра Сариева написа:

Не са ми махали нищо на мен.

Моли се да не засегнат хормоните на растежа и ларингса да не пострада.

• Харесва ми 1
  • Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, haidukpikaso написа:

ами питайте си, четете си разни истории... още по-зле да ви стане нали

тука има двама лекари във форума, но рядко влизат

но и те ще ви кажат същото - форума не е болница

също така е редно да гледате пола на тоя, на когото отговаряте

Съжалявам за грешката,но не мисля че съм написала темата си просто защото ми е скучно,а Вие да се заяждате с мен.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то дали тука ще пуснете тема или гугъла ще питате - е едно и също

успех в лечението лека нощ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бисе, напиши ни моля те за резултата, че гледам си хубав и лъчезарен човек и много ми стана мъчно. Ако с нещо мога да помогна - твой съм. И без това вече няма какво да ме ангажира. Става ли?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се но мисля че няма значение на пола.

Що се отнася до темата- спокойно.Мен ме оперираха от нещо подобно,и да ви кажа.

Стресът също е болест.Успех

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Mlechko написа:

Бисе, напиши ни моля те за резултата, че гледам си хубав и лъчезарен човек и много ми стана мъчно. Ако с нещо мога да помогна - твой съм. И без това вече няма какво да ме ангажира. Става ли?

В неделя имам час. Ще пиша какво е станало .

преди 18 минути, Violeta Koleva написа:

Извинявам се но мисля че няма значение на пола.

Що се отнася до темата- спокойно.Мен ме оперираха от нещо подобно,и да ви кажа.

Стресът също е болест.Успех

Да,дано е нещо безобидно :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвай с практикуване на дълбоко гърло

аз така се оправих

ако  не стане може да е нещо от лимфната система

някъде там  се намират лимфни възли които  се случва човек да ги глътне и трябва да легне и да си наклони главата надолу и да кашля за да ги изплюе иначе боли .

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Violeta Violetova написа:

пробвай с практикуване на дълбоко гърло

аз така се оправих

ако  не стане може да е нещо от лимфната система

някъде там  се намират лимфни възли които  се случва човек да ги глътне и трябва да легне и да си наклони главата надолу и да кашля за да ги изплюе иначе боли .

Нямам болка аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Mlechko написа:

Дрън дрън та пляс....

@Violeta Violetova и кфо предлагаш да върти м.... че да се оправи??

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Сервиз За Компютри
      Вашата реклама на нашите автомобили
      Тел.: 0897 758 715
      http://podvijnareklama.ml
      Рекламирайте върху нашите автомобили, които се движат през 80 % от деня из град Пловдив, предимно централни улици и големи булеварди.
      Много бъдещи клиенти ще видят вашата реклама ! гарантиран успех! Рекламирайте сега вашия бизнес при нас на достъпни цени!
      Рекламата ви може да бъде текстова, да съдържа лого или друго изображение, телефон, вашия уебсайт и кратко описание със заглавие.
      Може да бъде изработена от нас или да я изработите вие където решите. Препоръчително е, фоновия цвят да НЕ е прозрачен, освен ако не сте избрали като място за вашата реклама да бъде на странично стъкло.
      Автомобилите ни имат и монтирани LED дисплеи тип ''бягащ текст'', където също може да бъде показвана вашата реклама, както и на специална платформа намираща се на покрива на всеки автомобил.
      Цената варира според избраното място на вашата реклама и заеманото пространство.
      Ключови думи: реклама, подвибна реклама, реклама върху кола, рекламна табела, билборед, реклама пловдив, реклама в пловдив, реклама по спирки
    • от spase12341
      искам да попитам тази дънна платка дали ще има проблем при рам памет ддр4 2666,като на дънна платка пише 2400.https://www.pazaruvaj.com/dynni-platki-c3128/asrock/h110m-g-m-2-p374433127/
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.