Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Някой към настоящия момент ползва ли услугата за Сателитна ТВ (не iptv) от оператора А1? Ако е така добър, нека да сподели коректно, дали е доволен от сигнала особено от HD каналите. Питам защото ходих в няколко офиса на А1 и исках да ми покажат как работят каналите на сателитната ТВ, но уви, в нито един офис (там където аз ходих) не бяха поставили приемник за сателитна, а само за IPTV. Обяснението беше, че било в процес на договорка с етажната собственост за поставяне на сателитна чиния!:no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно, сигнала е като на всяка сателитна антена, макар и малко по- голяма си е все без сигнал при  силен дъжд а живея на открито във вилна зона и нищо не пречи на сигнала.

Яд ме е, че още в офиса с подписването на договора  уточнихме цената и кои канали ще имам,  а след монтажа на техниците нямаше нищо общо с това което беше.

Почти всички гледаеми канали имаха надпис - Нямате платена услуга за канала.

Извода е, да си прочетеш 20-те страници от договора преди да си го подписал. Устната уговорка на пакета с цената и какво пише в договора няма нищо общо.

След изтичането на договора с удоволствие ще им занеса лично оборудването на тез измамници.

• Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.