Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Понеже GPS приемника ми няма вход за външна антена,потърсих в разни сайтове какви възможности има за оптимизиране на приемането

на сигнала,когато условията за това са затруднени (гъста гора,ограничена видимост към небето).Намерих в чужди сайтове комбинации

на външни и вътрешни антени(CARTEX+GAS08X ,GARTB+GAST3B),но няма данни откъде да се закупят.Днес попаднах на един наш сайт на

PROTON-BG.COM. Там продават една вътрешна антена "Антена GSM-UNI Антена; вътрешна; GSM, UMTS; 5m; на стъклото".Не ми е ясно дали

ще удовлетвори това,за което писах по-горе.Как работи изобщо.Свободният край към приемника ли се залепва отзад,без батерии ли е?

Например ако приемника е в къщата, а антената е някъде отвън на открито,ще се хваща ли сигналът?Бихте ли ме консултирали за всички

тези мои въпроси?Ще съм ви много благодарен

Screenshot - 6_5_2018 , 6_53_59 PM.png

Screenshot - 6_5_2018 , 6_55_08 PM.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой ти е приемника - марка/модел? Варианта е да си намериш приемник, който има вход за антена или да го отвориш и да запоиш антената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Prestigio 4050.Благодаря за разяснението.С такъв вариант приемника трябва да се разхожда винаги с 5 метровия кабел.

А случайно да знаете откъде мога да закупя споменатите комплекти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.