Премини към съдържанието
Fream

Трудност при намиране на заместителен дисплей за таблет

Препоръчан отговор

Та , леля ми подари един таблет който е малко китайски но си ми вършеше работа и си беше супер, но го счупих. Таблета е Archos 101e neon и 3 часа вече търся lcd дисплей и тъчскриин за него, но така и не открих. Все пак намерих за подобен модел (Archos 101c) и двата таблета са 10.1 инча и ми изглеждат доста подобни. И части исглеждат като на моя таблет и се чудех дали щее мога да взема частите за подобния таблет и да ги дам на някой да ми ги сложи на моя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И къде ще намериш сервиз за такъв таблет?  Най-добре си купи нов, купен от БГ магазин с гаранция 2 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Fream написа:

3 часа вече търся

Майтапчия. И 3 месеца да търсиш - пак тая. Не се ремонтират и не са осигурени с резервни части,

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от skorpien8
      Привет желая да закупя телевизор  като търся нещо над 43 инча, държа дa има 3д опция и възможно най-добрата картина, качество бързина на опресняване на картината за тези пари, ще го ползвам най вече за да гледам филми свалени от интернет и за да играя игри на конзола , не държа да има 4К резолюция, защото из форума прочетох доста негативна критика, но нямам против ако има. Поради причината, че по магазините ми се завива свят като тръгна да гледам реших да ви попитам. Oт кратък преглед се спрях на тези модели и бих искал мнението ви.
      http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-PANASONIC-TX-48CX400E-Ultra-HD-3D/p/15486
      https://www.jarcomputers.com/oldp/TVLEDLG50LB650V/50-127-cm-LG-50LB650V-3D-LED-FULL-HD-DVB-Crefdirect
      http://www.plesio.bg/televizori-c-69980053/samsung-3d-led-tv-50-ue50h6200-p-307639.html?orderSource=1

• от Георги Николов Георгиев
      Здравейте, имам проблем с телевизор Blaupunkt. Когато го стартирам  ми показва червена LED светлина, но не мога да го включа. Трябва да чакам около 10 часа докато ще ми позволи да направя нещо със сего. След като изчакам да прави каквото там прави, и натисна нещо LED-то става синьо. Да индикира че е включен.   Все пак аз чаках до 24 часа със синия LED светлината, но несе показва дисплея... Отворих капака на телевизора. има дънна платка, захранващ блок, и нещо до блока пише SCART...,   Докъде знам няма задни светлини, също така не-съм могъл да го накарам да работи от седмица... Но преди това си работеше, само че трябваше да чакам 10 минути да се стартира или да ми даде даго стартирам...   Частите му:   PSU (захранване): AY050D-2SF05 Main Board (Дънна платка): T. MSD309. B66B Нещото, което казва, SCART върху него ...?! : CN. UM5A 12065 Моделат : LCD TV BLAUPUNKT BW 23T173B - 23,6 ''     И между другото. Като свърши и даде да го включите екранат светка силноБяло за част от секундата! Същото става и при изключване. след около 1 или 2 секунди.    Благодаря за всяка потенциална помощ! 
    • от leonsanchesss
      Здравейте някой приятел който да разбира от телефони да помогне със избора между избраните телефони и ако може да посочи техните минуси.Благодаря предварително .
    • от abv123
      Здравейте, вчера си купих нов LCD телевизор Toshiba 32'. Когато е в ТВ режим ми позволява да променя съотношението между страните (4:3, 16:9, Пълно запълване, Zoom...). Чрез USB плейъра, обаче, какъвто и клип да пусна запълва целия екран и няма опция за промяна на аспекта, само промяна на контраст, сила на цвят и т.н., но не и съотношение (проверих всички копчета на дистанционното обстойно днес, така че не е някоя забутана опция, просто няма такава). Не е голяма трагедия за гледането на филми (замазва, но от 5 метра не си личи толкова), но вертикално снимани клипове с телефон ги разпъва до неузнаваемост. Та, ако може да ме посъветвате за някоя програма, чрез която да мога да добавям ОТВЪН черни ленти на видеоклиповете. Проверих няколко статии  на английски, но всички са за добавяне на ленти вътрешно (за "ефект"???), но не и преоразмеряване на изображението. Само да вметна, че работя на много кепав лаптоп от 2010, който сече на PhotoShop CS, така че няма как да ползвам програми с високи системни изисквания, все пак става дума за конвертиране на клипове с размер 2+ GB, а не ми се чакат седмици... 
    • от b3s7ch0
      Добро утро пак ,

след успешното включване на телевизора , идва въпросът с настройката му . Наскоро не ми се е налагало и да ви кажа очевидно съм забравил как . Има ли някакви определени стойности на контраста , яркостта и остротата на телевизора , за да предава той възможно най-добре ?

Ако има някакво значение , телевизорът е SANG L2436 12V LED :

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.