Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

У.Ра , тя си е била със способности като всички нас.Обикновен човек,но поради загубата на зрението може да ги е развила повече.Докато при "нормалните" хора тия умение по скоро закърняват след пубертета.Накрая наистина сигурно е била разочарована.Струва ми се че племенничката и казва много верни неща.А и не бих се учудил и истината да е доста по нелицеприятна. Публикувано изображение

....да, де, но явно способността да виждаш някакив събития не те прави способен да преценяваш хората. Публикувано изображение

Когато човек започне да вижда хората и да прозира в техните души значи, че вижда. Защото кел файда, че си видял, че ще падне метеорит отгоре те, като не виждаш, че преди това ще те смачка този или онзи човек.

Аз не се съмнявам, че Ванга е имала добра душа, но знаеш, че когато доброто не се знае с каква цел е -бива експлоатирано от злото. И двете са материлани гуни, само, че доброто има най-слабата привързаност към материята а злото-най-силната. Публикувано изображение

Възможно е тези сили които са и подсказвали за това или онова е да са я ползвали с цел да се повярва в нейните необикновени способности, а после да се използва това за финална заблуда. ....нали знаеш?...

И като видиш кой ходеше при нея?- само хора, които се интересуват от матер. си битие. От обикновени добри невежи орица до соц.велможи. Всеки иска да разбере Фортуната какво е приготвила за него. матрицата.

И къде остава Бога и това, че трябва да се изтърпи нещо, което всеки поотделно си го е забъркал преди?... Публикувано изображение

Ако може да минем метър, тънко или да се скатаем, ако е неблагоприятено и да изкярим максимално ако е сполучливо.

Изглеждам ми все едно "да прекараме Господ".. Публикувано изображение

Редактирано от U.Ra (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....да, де, но явно способността да виждаш някакив събития не те прави способен да преценяваш хората. Публикувано изображение

Когато човек започне да вижда хората и да прозира в техните души значи, че вижда. Защото кел файда, че си видял, че ще падне метеорит отгоре те, като не виждаш, че преди това ще те смачка този или онзи човек.

Аз не се съмнявам, че Ванга е имала добра душа, но знаеш, че когато доброто не се знае с каква цел е -бива експлоатирано от злото. И двете са материлани гуни, само, че доброто има най-слабата привързаност към материята а злото-най-силната. Публикувано изображение

Възможно е тези сили които са и подсказвали за това или онова е да са я ползвали с цел да се повярва в нейните необикновени способности, а после да се използва това за финална заблуда. ....нали знаеш?...

И като видиш кой ходеше при нея?- само хора, които се интересуват от матер. си битие. От обикновени добри невежи орица до соц.велможи. Всеки иска да разбере Фортуната какво е приготвила за него. матрицата.

И къде остава Бога и това, че трябва да се изтърпи нещо, което всеки поотделно си го е забъркал преди?... Публикувано изображение

Ако може да минем метър, тънко или да се скатаем, ако е неблагоприятено и да изкярим максимално ако е сполучливо.

Изглеждам ми все едно "да прекараме Господ".. Публикувано изображение

Хубаво е човек да пише за нещата върху които има поглед,иначе написаното остава просто една драсканица.

Ванга е виждала и прозирала в душите на хората,което се вижда от разказите оставени от хората общували с нея,стига само някой да си направи труда да ги прочете.

На Ванга не можа цял държавен апарат да я смачка,та камо ли „този или онзи човек”

За това кой е ходил и кой не,наистина трябва да се прочете а не да се пише наизуст.

90 % от хората,които са я посещавали са имали истински, било то житейски,здравни или други проблеми.А тези,които са я търсели с въпроси от рода –за кого ще се оженя или съкровища и т.н и са успели да я попитат са малцина.

Колкото до хора,които са се интересували не само от материалното си битие е имало и най-яркия пример е Людмила Живкова-"Учение за живата Етика".Та тя се е опитала да внесе от онова божественото не материалното в материята.Но за всичко това трябва някой да се поинтересува живо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Царичина не е познала. Какво беше казала - че ще намерят останки от рижа маймуна, която е прародител на хората и че това ще бъде велико откритие, което ще промени представите на хората за произхода на човека? Това ли беше казала?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам претенцията да познавам Ванелия Гущерова. Не се и стремя, тъй като феноменалният свят не ме интересува, света на проявленията на духовете. Мене ме интересува ТРАНСЦЕДЕНТАЛНИЯТ, свят отвъд матрицата.

Още повече: симпатизирам на Ванга-все пак е родена 2 дена след моята рожденна дата! Публикувано изображение

Това, което коментирах бе изречение от линка на Нео:

"Сляпата пророчица не знаеше на кого да се довери и умря разочарована."

Хубаво е човек да пише за нещата върху които има поглед,иначе написаното остава просто една драсканица.

Ванга е виждала и прозирала в душите на хората,което се вижда от разказите оставени от хората общували с нея,стига само някой да си направи труда да ги прочете.

На Ванга не можа цял държавен апарат да я смачка,та камо ли „този или онзи човек”

За това кой е ходил и кой не,наистина трябва да се прочете а не да се пише наизуст.

90 % от хората,които са я посещавали са имали истински, било то житейски,здравни или други проблеми.А тези,които са я търсели с въпроси от рода –за кого ще се оженя или съкровища и т.н и са успели да я попитат са малцина.

Колкото до хора,които са се интересували не само от материалното си битие е имало и най-яркия пример е Людмила Живкова-"Учение за живата Етика".Та тя се е опитала да внесе от онова божественото не материалното в материята.Но за всичко това трябва някой да се поинтересува живо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зловещее предсказание

Такая важная тема, как смена главы претендующего на мировое господство государства, стала предметом обсуждения блогеров Рунета. Дискуссия, правда, идёт в несколько необычном ключе: в центре внимания пророчества Ванги. Оказывается, известная прорицательница успела предсказать исход президентских выборов США в 2008-ом году. О том, что же предрекла провидица, мнения расходятся, но едины они в одном: совершенно точно, что Ванга назвала победу «черного» человека.

- Ванга предсказывала, что 44-м президентом Соединённых Штатов (то есть, следующим после Джорджа Буша – Прим. ред.) будет чернокожий, и этот президент станет для неё последним, потому что потом Америка замёрзнет или попадет в пучину крупнейшего экономического кризиса. Возможно, даже распадется на южные и северные штаты, - пишет ДобрячОк.

- Пророчество Ванги такое: как только в США власть получит темнокожий президент, в Соединённых Штатах начнутся катаклизмы, - вторит блогеру аноним на другом форуме.

- Ванга предсказала: когда Америку возглавит афроамериканец, произойдёт «чудо из чудес», и мир ждёт процветание, - пишет nusha.

- Ванга предсказала, что у Америки будет экономический кризис, и вуаля, вот и он!

Если Ванга и говорила что-либо про текущие выборы в США, то, наверное, ближе к истине следующие блогеры:

A.K.: Обама победит в натуре - еще Ванга предсказывала «черного» президента в США.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос към запознатите.

Кое е съзвездието, за което говори Ванга в този клип?

http://www.vbox7.com/play:897cbb0f

Знам го това филмче. Дрън дрън та пляс. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кое е съзвездието?

Орион с Кучетата! Съзвезията по точно са три. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sirius, U-siri, Osiris.. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора!

Странно защо и аз си мислех за Орион...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-полека и леко на завоите:

"Не съдете, за да не бъдете съдени..."

Neo, виж ко пише: Сляпата пророчица не знаеше на кого да се довери и умря разочарована. :)

И това ми било пророк?... Голям талант, а?... Публикувано изображение Знае за събития от рода "3231 г ще открият косъм в тенджърата на новопришълец от Малмек", а не зна на кого да се довери от близките си?... Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-полека и леко на завоите:

"Не съдете, за да не бъдете съдени..."

Аз имам друг цитат за бомбандиране: :)

"Не е важно това, което влиза, а -това, което излиза" :)

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора!

Странно защо и аз си мислех за Орион...

Няма за какво,мислех че го знаеш. Публикувано изображение Редактирано от neo2311 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"От сърцето излизат помисли лукави..."

Аз имам друг цитат за бомбандиране: :)

"Не е важно това, което влиза, а -това, което излиза" :)

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"От сърцето излизат помисли лукави..."

Но и помисли благородни също. Публикувано изображение

Докато има мисъл така ще е. Публикувано изображение

Състоянието на отиване ОТВЪД мисълта е познато дори и на будистите. Единствено на абрахамците не е, тъй като те циркулират в гуната на мрака и най-много до гуната на страстта. Само Исус Христос сред абрахамците, е отишъл до Сатва. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко, което е казала тя се сбъдва... :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що се касае до мен лично - всичко. И то години напред...

:P:singer::P

Всичко, което е казала тя се сбъдва... :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кланят се на Ванга като пред икона

Мястото е благословено, зарежда с енергия, твърдят местните

"Тук ще стане като Божи гроб, деца мили, помнете думите ми". Пророчеството на Ванга е на път да се изпълни.

Само 13 години след смъртта й стотици хора от различни нации се стекоха на гроба й и сведоха глави пред пророчицата, която почина на 11 август 1996 г. Огромният поток от миряни започна от сутринта и не секна нито за миг през целия ден. Мястото, където пророчицата е помагала с дарбата си на хората, привлича като магнит посетители от всички краища на Земята. А броят им расте с всяка изминала година. Храмът "Света Петка Българска", построен по нейна воля през 1994 г., приютява хиляди миряни всеки ден. Това е свещено кътче земя, защото тук е магията на покойната пророчица, тя ни помага и от небето, твърдят жителите на петричките села. Енергията на светицата се усеща от вярващите и по този начин те се зареждат с позитивна енергия, стават по-добри, категорични са местните хора.

Публикувано изображение

Каменният кръст ще е част от манастирския комплекс край родния дом на пророчицата

"Аз бях смъртница. Но Ванга бе избраница на Бог. Чрез нея Господ ме излекува", разказва Ина Михайловна Глутник. Сълзи се стичат от очите й, докато държи свещта до гроба на пророчицата. Тя е дошла чак от Украйна за възпоменанието. Тук е с цялото си семейство - със съпруга Николай, двете си дъщери - 24-годишната Ана и 9-годишната Мария. "Ние сме от град Чернигов. За първи път дойдох и видях леля Ванга през 1994 г. Идвах още два пъти при нея, докато бе жива. За първи път обаче сме на гроба й", разказа украинката. Тя благодари на Господ, че изпратил човек като Ванга на земята, за да изцелява хората. "Помагаше, всички тичаха при нея, на никого не отказа помощ. Бе много вярваща. Пристигнахме, за да й благодарим, да се помолим за нея. Царство й небесно", реди през сълзи Ина Глутник. В този момент към нея приближава млада руса жена. Оказва се, че Руслана Величкова също е украинка. Омъжила се за българин. Дошли с мъжа си да видят святото място, където е храмът на пророчицата. "Не знаехме, че днес е панихидата за 13-ата годишнина от смъртта й. Но знаем, че е била велика жена", казва Руслана, а в ръцете си държи книга за Ванга, която си купила от преддверието на църквата.

В двора е пълно с народ. От деца до старци са окупирали пространството около храма. На сянка е приседнал петричанинът Петър Баков, който е бил един от най-близките до Ванга. "Какво да кажа за тази светица?! Тя бе една вселена. Още преди 52 години от нея чух за първи път що е телепатия, що е телепортиране, че водата е живо същество, че камъните са живи, че огънят е вода... Ванга е светица", категоричен е Баков. Дъщерята на пророчицата Венета Митрева не крие болката от липсата на Ванга. Но живее с нейните завети, с нейните съвети. Помни уроците й, че трябва да държи на семейството си, да обича хората, да не се кара с околните, да уважава съседите си. Да има сили да дава прошка, да е добра и да уважава възрастните. "Никога няма да забравя как повтаряше, че няма лоши деца, а има лоши родители. Детето е като тестото, както го омесиш, така ще втаса. Искаше почит да има", спомня си баба Венета. 30 години рамо до рамо с Ванга е била 78-годишната Атидже Демирева. "Туркиня съм, но бяхме все заедно. Помагахме си. Като нея друга няма. Помагаше на болни и нуждаещи се от цял свят. Изморяваше се, но не връщаше никой. Необятна душа имаше. Не делеше хората - няма значение циганин ли си, турчин ли си, българин ли си. Затова никой нито може, нито иска да я забрави", реди старата жена. Помни думите на Ванга: "На нищо да не се смеете. Всичко е от Бога дадено на челото на човека". "Тя за мен е единствена. Тя за мен е Бог. Бог е най-голям, а веднага до него е тя - леля Ванга", допълва баба Атидже.

Владимир Симеонов/в-к "Стандарт

И още една новина от там :

Садят ботаническа градина с езеро

Стотици видове растения, много от тях екзотични за страната ни, но виреещи в уникалния климат на Рупите, ще бъдат засадени в ботаническата градина в комплекса. Фондация "Ванга" закупи преди няколко години 200 дка държавна земя зад църквата, където ще се построи парк и ще се засади ботаническа градина. Мястото вече е оградено, за да не влизат вътре животни. Никакви земеделски култури обаче няма да се садят в района. Първите 300 дървета вече са засадени. На мястото ще се изградят детски площадки, кътчета за отдих, езеро, беседки и пейки. "Това място бе мечтата на леля Ванга. От ден на ден, от година на година изпълняваме нейните желания. Вървим по изготвен план за залесяване на района. Точно срещу храма, в планината, ще се вдигне голям кръст от камък. Нейната мечта бе навсякъде, накъдето и да се обърнеш, да виждаш добро. Тук да е място за смирение, утеха и размисъл", сподели председателят на фондация "Ванга" Иван Драмов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

доколкото знам тя е казала, че след 2000 година ще има много войни ,природни бетдтвия, убийства, кражби и др..и е познала има войни-не в българия, но има и много хора са загинали по новините постоянно говорят за терористи и разни такива-наистина всичко познава както каза little amore по горе, дори мои роднини са ходили при нея и е познавала винаги!

Редактирано от gig93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

little amore - не е вярно..

Докажи го, защото аз мога да ти докажа противното :white flag:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сбъдва се ами-защото покойната Ванга си е имала

взимане-даване с нечисти сили

и всички,които са се възползвали от ,,невероятните'' и способности

са част от тази ,,кореспонденция с одвъдното,,..

имайте страх от Господ и се обърнете към религията,не към врачки :rolleyes:

молели и се на Ванга Публикувано изображение

заблуден народ,наивен и беден

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сбъдва се ами-защото покойната Ванга си е имала

взимане-даване с нечисти сили

и всички,които са се възползвали от ,,невероятните'' и способности

са част от тази ,,кореспонденция с одвъдното,,..

имайте страх от Господ и се обърнете към религията,не към врачки :rolleyes:

молели и се на Ванга Публикувано изображение

заблуден народ,наивен и беден

Хах ... ами ако е изпратена от Господ, както някой горе казват?Защо се обръщаш срещу него тогава?Нищо не се случва случайно.Какво разбираш под нечисти сили?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...