Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам следната машина

intel i3 , 4gb ram , gtx 610 1gb video 

когато влезна и играя със около 20 фрейма някаква идея как да се коригира това ? Или трябва да сменям машината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, blondin40 написа:

Здравейте имам следната машина

intel i3 , 4gb ram , gtx 610 1gb video 

когато влезна и играя със около 20 фрейма някаква идея как да се коригира това ? Или трябва да сменям машината.

Ами може и сървъра към който играеш да е проблемен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не е от сървъра пробвам няколко дори като направя игра с ботове играя с 13 фрейма...

да вметна че всички настройки са ми на лол играя на 4/3 резолюция 1600/1200 пробвам и на 16/9 с по голяма резолюция но пак същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Машината не трябва да я сменяш.Тоест, тя не е много добре, ама не е и толкова зле, че да ти върви с 20 кадъра.На първо време си виж драйвърите дали са последните, дали изобщо кабела е вързан към външната карта и дали температурите са нормални.

Играта пиратска ли е, или от стийм?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

По-точно смени видео картата. Нещо от рода на GT1030(гледай да хванеш модел с GDDR5 памет, не с DDR4).

Редактирано от hudyr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта е пиратска свалил съм най новите драйвъри от сайта ма нвидиа и предполагам картата би трябвало да е закачена все пак псто я засича модел и всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео картата ти е ЗЛЕ. Дал съм ти пример с какво да я смениш. С GT610 няма какво да постигнеш.

http://nikem-bg.net/computer-components/MSI-GT1030-AERO-ITX-2G-OC/

Евентуално, ако я намериш някъде по-евтина, взимай от там.

Ако не желаеш да харчиш толкова пари, намери си нещо употребявано с GDDR5 памет, което не иска допълнително захранване(6-pin).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че му е зле картата - зле е, но според мен причината се крие в пиратската игра.На моята селеронска графика играта вървеше, но аз я имам купена.Не вярвам 610-тката да е по-слаба от вградено видео в най-ниския клас процесор отпреди 4 години.

Намери си някое приятелче с легална игра, да видиш дали и на нея ще е същото.Ако кадрите са малко, компютъра не прегрява, няма вируси, вече си решавай дали да си купуваш по-силен хардуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че не е от това че играта е пиратска тъй като съм си закупил диабло 3 и там фреймовете са още по брутални сигурно играя с 10 фрейма в секунда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, оправяй се тогава.Аз повече нямам какво да напиша, щото ти четеш през редовете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не чета през редовете просто споделям че имам закупена и оригинална игра що годе със същите изисквания  и тя насича така брутално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма кои да намеря с легална игра не съм в бг странното което забелязах днес е че когато влезна в цс още в началното меню фреймовете ми бяха ужасни бутнах резолюцията до 1024 и фреймовете на началната страница станах 70-100 но като влезнах в игра пак си бяха 20 имам странното усещане че е нещо от настройките.
Също така извадих видео картата почистих я че имаше прах и смятам че си работи нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да ти обясня, че GT610 е зле за CS GO? Картата е абсолютен слабист!

Кадрите в менюто нямат нищо общо с кадрите в игра. Докато ти зарежда може и 300 кадъра да дигне.

Просто смени картата с GT1030 2GB GDDR5 или нещо употребявано с GDDR5 памет. Разликата ще я усетиш веднага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване