Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 59 минути, baikolio95 написа:

Високопарни и шаблонни думи и изрази, като заучени от турски сериал... , така ми звучи този цитат.

Абсолютно...

Ама тя била малка бе...Еми би трябвало да си наясно, че това момиче работи на друга честота.Ти искаш жена до себе си, тя търси развлечения.Няма как да очакваш едно 20 годишно момиче да мисли за семейство и като го питаш дали иска сериозна връзка, то да не се запъне като магаре на мост.Ти си с близо десетилетие по-голям от нея, нормално е да почнат да ти прехвърчат мисли за деца.И като си я питал, тя логично е отбила номера със семейството си.Имай в предвид, че може да мине още много време, докато тя влезе в правия път.Изяснете си отношенията и какво смятате да правите за вбъдеще, защото ако тя смята да си живее като тийнейджърка, а ти да бачкаш като роб някъде, бъди сигурен, че още на първата седмица си е намерила нов.В такива случай направо тегли чертата и кой от къде е.Жени на тоя свят, колкото ти душа иска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че повратния момент беше когато каза, че иска да учи в София, а аз и казах, че БИХ отишъл с нея. Но понеже тя не говори много..предпочита да замълчи когато види проблем или нещо от сорта и да го остави да расте като тумор... За това разбрах едва наскоро, като започнахме въобще като цяло да говорим на темата с това какво се случва между нас и защо са тези промени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, when im gone написа:

Да се забивам по корабите и туй то. Общо взето в днешно време не трябва да ти пука за нищо и никой май, защото все ще оставаш преебан накрая.

Накрая всеки е преебан, но това не е причина да не ти пука (да не чувстваш) и да не работиш по въпроса (да не живееш). Като карането на мотор е - винаги си чупиш ръцете, но преди това не ти се мисли за този момент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо повратен?Тя не иска ли да бъдеш при нея?Ако е така, направо и кажи, че няма смисъл да сте заедно.Тя там ще ги смени поне няколко.Ако факта, че ще дойдеш с нея не я прави щастлива, то натам коментара е излишен.

Аз си мисля, че си губиш времето.Намери си нещо около твоите години, дето се е поукротило.Поне да вървите в една посока.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Емил Костов написа:

А и такива думи ще чуваш много. Има една поговорка и тя гласи, че важни са делата, а не думите. 

Мен ме разлюби една мацка за няколко, да не кажа една, седмици. Като по норматив си приложи някаква нейна (очевадно упражнявана, тествана, проверена и супер ефективна) техника да ме намрази. И "бам"! А к`ви работи правеше за мен преди това......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, when im gone написа:

Мисля, че повратния момент беше когато каза, че иска да учи в София, а аз и казах, че БИХ отишъл с нея. Но понеже тя не говори много..предпочита да замълчи когато види проблем или нещо от сорта и да го остави да расте като тумор... За това разбрах едва наскоро, като започнахме въобще като цяло да говорим на темата с това какво се случва между нас и защо са тези промени.

На нейните години това е дилемата - семейство или кариера. И много не са готови за семейство, понеже искат "нещо повече" от живота. И често си губят години от живота в преследване на някакви кухи дипломи. И после не ги искат (мъжете).

Сестра ми преди години се натискаше да учи. Аз ѝ казах, че си губи времето и грешни пари харчи, особено пък хуманитарната специалност, която беше избрала (аз самият доста години си бях изгубил така). Но тя - не, та не
- ами оставихме я на нейното, изгуби си три години, даже и някакви кредити взе да финансира, и се отказа, защото сама видя, че е безполезно. Не че е и учила кой-знае колко, но като се има предвид глупостите, с които им пълнят главите - по-добре, че не учи. Щото ги правят феминистки, че и по-лошо.

Тъй че аз не бих те посъветвал да я следваш безпрекословно. Жени не е добре да се следват, това съм го видял от опит. Ако търси кариера и независимост/самостоятелност, ти за какво си ѝ тогава? Ако повече жени си гледаха и възпитаваха децата, щяхме да сме на друго дередже и Европа нямаше да е това посмещише, което е в момента... и какво като има "равенство" и не знам какво е сума ти държави мъже към жени в парламента? Ще ме извиняват жените, ама учат това-онова, и накрая някоя корпоративна работа и прекарват повече време с чужди мъже отколкото със своите си. Бях гледал преди време един репортаж за тези двамата англичани:

https://www.youtube.com/watch?v=k65F8U1QEXo

По моему, и по корабите е временна работа. За мене спасението е в някакъв семеен бизнес, което позволява на жената да работи с мъжа си (да не ходи на работа).

Иначе и аз съм съгласен, че насила хубост не става. Но поне си изясни ситуацията. Препоръчвам ти да спреш хапчетата. Душевни терзания и проблеми не можеш да коригираш с химия и някакви такива изкуствени решения.

Бяха ти дадени и немалко съвети, върху които да разсъждаваш.

преди 20 минути, The Negative One написа:

Аз си мисля, че си губиш времето.Намери си нещо около твоите години, дето се е поукротило.Поне да вървите в една посока.

Аз пък мисля, че разликата ви е добра. С някоя на твоите години, вече изградена като характер, много трудно на глава се излиза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разликата в годините не мисля, че е проблем. Съгласен съм с лъмбъра.

Корабите също е временно, но ще се очаква следващите 10на години да съм там, това си мислех за капитал и евентуално нещо тук. Ама не съм нито първия нито последния, който си мисли такива неща. Хапчетата ги изхвърлих преди малко. Не ми действат, най - много да си докарам някакви проблеми. Физически имам предвид.

Какво да я правя нея? Да затварям ли тази врата, защото ние вече от 1 седмица не сме се виждали. Не искам да обвинявам работни смени, ангажименти и прочие. Всичко е до желание. Секса ни е хубав, всеки път е хубав и е по няколко пъти. За жалост в момента е рядкост. Веднъж на седмица, нещо такова. Продължава да си се държи резервирано и до там. След един разговор с нея каза, че вижда надежда техните да одобрят връзката ни, малка но все пак вижда надежда, но все още не им е казала, поне не ми е споменала за това. Аз вече не зачеквам тази тема.... Та какво да я правя? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, when im gone написа:

Страх, ме е че каквото и решение да взема може да е грешно. А искам просто да съм щастлив..

Братле, нещо си унил, а (((:

Като си дал свободно, те ти и моето премъдро включване в твоята тема - ще тръгна от това, че тепърва си почнал да зрееш и някога, някъде там в утрешните дни, ще осъмнеш с разбирането, че няма правилни и грешни решения, има само решения, които си взел и такива, които не си направил. А другото, което може би и да не си осъзнал, си на прага да го осъзнеш е, че всички живи същества искаме да сме щастливи - пък за парадокса в човешкото битие, че искаме да сме щастливи, защото не разбираме, че вече сме щастливи, за това доста опит ще има да трупаш.

Инак и в двете ти насоки на размишление има едно общо нещо - дали ще избереш корабите или самоубийството, и в двата случая бягаш от създалата се съвсем нормална, и естествена житейска ситуация: няма да намериш и един човек, който да не е бил в подобно положение. Но да ти кажа, ако можехме да избягаме от проблемите си в смъртта, аз отдавна нямаше да съм м/у живите. Съвсем наскоро - преди по- малко от седмица - едно комшийче тука, също така наивно, като тебе и разочаровано от развилите се взаимоотношения с едно момиче, реши да се хвърли под влака: какъв глупак само, как не му се скъса сърцето да се хвърля под влака, има къде, къде по- приятни начини за самоубийство. Не ме разбирай погрешно - бива и да се самоубиеш, но поне не го прави така грозно, не отмъщаваш на някой друг, ти ще си този, когото назидаваш, така че направи го красиво.

Впрочем замислял ли си се, как биха се развили събитията, при евентуално единодушие от нейна страна - и двамата сте незрели, и двамата тепърва ще има да се развивате, като хора, като манталитет, като опит, наблюдения, изводи и преживявания, което неизбежно ще води до промени във вашите разбирания, а и личности. Как мислиш, дали след десет години ти ще си все още същия човек със същия светоглед, а тя - дали и тя ще си е все такава, каквато я познаваш сега? Колко надалеч можеш да виждаш? Както разбирам се познавате не повече от половин година - и тя вече е различна, сякаш не е съвсем същото момиче, в което си се влюбил в началото. Ами след още година, а след пет, след десет? А ти - дали ти си все още същия мъж, който е предизвикал бурните емоции в нея.

Казано по друг начин - и двамата сте просяци, всеки проси от другия, но и всеки от вас няма: разочарованието и на двама ви, е неизбежно. Към момента и двамата сте щастливци, но ето, че не го разбирате - и съответно го искате. Това, което мога да ти дам, като съвет е, че отговора, който търсиш и, който ти трябва, се намира в теб - а за да го намериш, ще трябва да се научиш да се абстрахираш от самия себе си. Бъди по- наблюдателен за процесите, които се случват в теб - тъгата от разпаднали се взаимоотношения, докосва нови измерения в теб, които са били скрити за теб досега. Всеки, който е опознал върховното щастие, познава и бездната на страданието - просто такова е съществуването, че не можеш да го разрежеш на две. Ако бягаш от страданието, ще пропуснеш и щастието - ще пропуснеш и самия себе си.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, аm-аm написа:

Мен ме разлюби една мацка за няколко, да не кажа една, седмици. Като по норматив си приложи някаква нейна (очевадно упражнявана, тествана, проверена и супер ефективна) техника да ме намрази. И "бам"! А к`ви работи правеше за мен преди това......

Може да те е разлюбила, а може да е имала и причина да го направи, но не е могла да ти каже, а може просто да си и бил забавление за няколкото седмици. Варианти различни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, when im gone написа:

Какво да я правя нея? Да затварям ли тази врата, защото ние вече от 1 седмица не сме се виждали.

Ако двама души се обичат, те ще намерят начин да са заедно.Ако пък не - само ще си търсят оправдания да не го правят.Като оная фраза де гласи, че човек ако има желание, ще намери и начин.Та така и тука.Като я питаш да се видите, какво ти казва?Страх я е от техните?Нима тия хора не очакват някога дъщеря им да си хване приятел?Ако просто не иска и се дърпа, остави я да се носи по течението.Но това да я зарежеш, не означава да отидеш на някой кораб 10 години и оная ти работа после да почне да засича като на 80 годишен старец.Щото като мъкнеш като роб и си прее*еш здравето, после ква ще я правиш?Стига мисли за тия пари и за тая независимост.Живота е да го живееш, такъв какъвто е.Парите няма да те направят щастлив.Хвани си една жена дето да те обича и ще смениш плочата.

При всички положения, самоубийството не е решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Корабите също е временно, но ще се очаква следващите 10на години да съм там, това си мислех за капитал и евентуално нещо тук. Ама не съм нито първия нито последния, който си мисли такива неща.

По принцип с корабите работата е такава, че те няма за дълго време, нали? За мен лично е трудно човек да има семейство и пълноценно да възпитава деца с такава работа, да не кажа непосилно. Физическата близост и присъствие оказват влияние.

Хапчетата ги изхвърлих преди малко. Не ми действат, най - много да си докарам някакви проблеми. Физически имам предвид.

Ти внимавай с тия хапчета. Аз преди години имах една състудентка, не съм бил близък с нея, но я познавах, която направи два опита за самоубийство, докато беше на някакви хапчета (и то предписани от доктор, тип психиатрични, антидепресанти или нещо такова). Редуваше нормално състояние с някаква хипер-унилост, каквато не бях срещал преди това. За съжаление, вторият ѝ опит беше успешен. Просто човек не е на себе си с тези лекарства, може и да имат някакъв ефект, но има периоди/моменти, когато стават много податливи на разни внушения, някакво ненормално бездушие. Лошото беше, че аз така и не бях разбрал за тия работи, докато не си отиде момичето изведнъж.

Секса ни е хубав, всеки път е хубав и е по няколко пъти. За жалост в момента е рядкост. Веднъж на седмица, нещо такова. Продължава да си се държи резервирано и до там. След един разговор с нея каза, че вижда надежда техните да одобрят връзката ни, малка но все пак вижда надежда, но все още не им е казала, поне не ми е споменала за това.

Вие май първо действате и после питате? Каруцата пред коня. Особено родителите ако са религиозни, има от какво да се опасява. Едва ли искат дъщеря им да си сменя приятелите като дрехите. И мога да разбера родителите. Преди години братовчедка ми забременя от един десет години по-голям от нея, роди детето, но онзи я заряза, голям мухльо се оказа. Отгледа си дъщерята сама. Ако леля ми и вуйчо ми бяха обърнали повече внимание на това с кого дружи дъщеря им, можеше да е доста по-добре работата. Тя беше на 18 години. Да отгледаш дете без баща не е работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Може да те е разлюбила, а може да е имала и причина да го направи, но не е могла да ти каже, а може просто да си и бил забавление за няколкото седмици. Варианти различни.

По-скоро години бяха. Причина нямаше. Само повод. И той ѝ стигаше. На мъжете им е трудно да разберат колко лесно е за една жена да те разлюби, защото ние нямаме по 30 алтернативи за гадже седмично, за да девалвира това до степен да го сравним с подмяната на салфетки с различни картинки.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, аm-аm написа:

По-скоро години бяха. Причина нямаше. Само повод. И той ѝ стигаше. На мъжете им е трудно да разберат колко лесно е за една жена да те разлюби, защото ние нямаме по 30 алтернативи за гадже седмично, за да девалвира това до степен да го сравним с подмяната на салфетки с различни картинки.

Няма такава опасност да не разбера защо една жена ме харесва или не. Вече имам опит 25 години. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Няма такава опасност да не разбера защо една жена ме харесва или не. Вече имам опит 25 години. 

За какво харесване говориш, мацката беше влюбена в мен и тлееше като свещ на барбекю.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да я правя нея? Да затварям ли тази врата, защото ние вече от 1 седмица не сме се виждали.

Правилния отговор е следния: Не и звъниш, и не я търсиш.Среща м/у двама ви само по нейна инициатива.Така нещата или се получават или не.

Започнал си да се вайкаш по форумите.- Грешка!Груба грешка - Започнеш ли да се огъваш и нещата задължително се объркват.Това е най-сигурния начин да получиш нежелания резултат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, аm-аm написа:

За какво харесване говориш, мацката беше влюбена в мен и тлееше като свещ на барбекю.

Изпуснал си нещо. Няма как да е умирала за теб и да се махне. Това ти го гарантирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е тя и с мен умиргаше. Така решението ѝ не изглежда толкова абсурдно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Емил Костов написа:

Изпуснал си нещо. Няма как да е умирала за теб и да се махне. Това ти го гарантирам. 

Умирала е за него в един момент, но в следващ момент е била в друго умонастроение... Премине емоцията, романтиката се поразвали, дойдат някакви търкания, различия, отговорности и се получават нещата. Ако всичко е на ниво чувства, рано или късно двамата няма да се чувстват един към друг, както в началото. След една година, пет години, 50 години... Това затова се вика брачен ЗАВЕТ. Т.е. това е договор, който човек сключва и си държи на думата. Аз си удивявам как навремето са се женили дори без да се познават (сватосвали са ги) и са се обичали и са си били верни до гроб, а в днешно време я изкарат някоя година, две, три, я не. Значи очевидно романтичните представи не са били определящи. Там има и плюсове, и минуси, нормално е

преди 2 часа, when im gone написа:

Аз вече не зачеквам тази тема.... Та какво да я правя?  

На мен ми е интересно как имаш очевидно намерение за сериозна връзка, евентуално деца и прочие един ден, а си готов ей така да я зарежеш, все едно нищо не е било... понеже се дистанцирала.  Рано или късно темата ще изисква отговори. И не чакай някой да ти даде отговор тук, и после да кажеш, "Еди-кой си така ми каза и аз така направих." Носи си кръста, изпитвай себе си, анализирай ситуацията, никой няма повече информация от теб самия. Мисли много преди да действаш, за да не съжаляваш после.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Lumberman написа:

Умирала е за него в един момент, но в следващ момент е била в друго умонастроение... Премине емоцията, романтиката се поразвали, дойдат някакви търкания, различия, отговорности и се получават нещата. Ако всичко е на ниво чувства, рано или късно двамата няма да се чувстват един към друг, както в началото. След една година, пет години, 50 години... Това затова се вика брачен ЗАВЕТ. Т.е. това е договор, който човек сключва и си държи на думата. Аз си удивявам как навремето са се женили дори без да се познават (сватосвали са ги) и са се обичали и са си били верни до гроб, а в днешно време я изкарат някоя година, две, три, я не. Значи очевидно романтичните представи не са били определящи. Там има и плюсове, и минуси, нормално е

На мен ми е интересно как имаш очевидно намерение за сериозна връзка, евентуално деца и прочие един ден, а си готов ей така да я зарежеш, все едно нищо не е било... понеже се дистанцирала.  Рано или късно темата ще изисква отговори. И не чакай някой да ти даде отговор тук, и после да кажеш, "Еди-кой си така ми каза и аз така направих." Носи си кръста, изпитвай себе си, анализирай ситуацията, никой няма повече информация от теб самия. Мисли много преди да действаш, за да не съжаляваш после.

Стига с тези умонастроения.  Жените и мъжете действат по един и същи начин. И грешката, която прави всеки човек е, че не си вярва. Това е . Разбирайте ме както искате. Още в началото на връзката нещата не са боксували. Но едната страна понеже е влюбена не иска да го разбере. Както се случва и в момента с постващия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, badr написа:

Правилния отговор е следния: Не и звъниш, и не я търсиш.Среща м/у двама ви само по нейна инициатива.Така нещата или се получават или не.

Ами ако и тя рече да постъпи по същия начин, и двамата са в режим "изчакване"? И единият каже: "Той/тя не ме потърси"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 19 минути, Lumberman написа:

Ами ако и тя рече да постъпи по същия начин, и двамата са в режим "изчакване"? И единият каже: "Той/тя не ме потърси"?
не

Тогава, ей така, докато се "изчакват"   всеки от тях ще спре да чака  и ще поеме по собствен път.

Офф топик; Махни Мирча от подписа си.Ненужно и те принизява.Подписа ти изразява теб, не бива на Мирча да се отделя   чак такова внимание   .

Редактирано от badr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, badr написа:

Офф топик; Махни Мирча от подписа си.Ненужно и те принизява.Подписа ти изразява теб, не бива на Мирча да се отделя   чак такова внимание   .

:offtopic_s:Aз подпис не съм мислил да си слагам, но той ме принуди. За да не се разправяме за едно и също нещо, рекох да му го напиша, да стои. Така е без оправдание за спама.  И нарочно е с малки букви, да не бие на очи, ама да е в сила. Малко лично, но нека е поласкан Мирча...

Един музикален поздрав за лека нощ за "when im gone":
https://www.youtube.com/watch?v=LsYvuxmzxX4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, я стига и на това ли се вързахте. Някой се е нагърбил със задачата да поддържа активността на потребителите и е пуснал тая тема, щото знае че кълвете на думичката "самоубийство". Вие съвсем ли изкукахте, та не виждате шаблонната историйка и шаблонни думички. Оффф...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, The Negative One написа:

Ако двама души се обичат, те ще намерят начин да са заедно.Ако пък не - само ще си търсят оправдания да не го правят.Като оная фраза де гласи, че човек ако има желание, ще намери и начин.Та така и тука.Като я питаш да се видите, какво ти казва?Страх я е от техните?Нима тия хора не очакват някога дъщеря им да си хване приятел?Ако просто не иска и се дърпа, остави я да се носи по течението.Но това да я зарежеш, не означава да отидеш на някой кораб 10 години и оная ти работа после да почне да засича като на 80 годишен старец.Щото като мъкнеш като роб и си прее*еш здравето, после ква ще я правиш?Стига мисли за тия пари и за тая независимост.Живота е да го живееш, такъв какъвто е.Парите няма да те направят щастлив.Хвани си една жена дето да те обича и ще смениш плочата.

При всички положения, самоубийството не е решение.

И аз вярвам, че ако двама души се обичат и има желание, то те ще намерят и начин. Но уви.. тия неща май стават само по филмите и в книгите.

преди 2 часа, badr написа:

Започнал си да се вайкаш по форумите.- Грешка!Груба грешка - Започнеш ли да се огъваш и нещата задължително се объркват.Това е най-сигурния начин да получиш нежелания резултат.

При последната ни среща миналата седмица, тя ми каза, че ще ми се обажда тя. И аз понеже съм в неизгодна позиция стоя като кученце на каишка и чакам. Само, че това което виждам до момента е как тя бавно и сигурно се отдръпва. Виждал съм мои приятелки как го правят това, аз даже съм го и давал като съвет.. Един вид подготовка за раздяла. Действаш по този начин докато се почувстваш готов психически да прекратиш нещата. Мамка му, тва е същото като и с наркоманите. Нима спираш от раз или просто намаляш дозата. Това и прави тя. Но пък ми казва, че работи по въпроса да каже на техните и прочие. Уви аз такова нещо не виждам. Снощи ми звънна към 2, събуди ме говорихме си 40на минути. Днес не съм и писал цял ден, тя също. Нито ми звънна, нищо. В 7 часа все пак реших да и драсна. Отивала на църква, нещо от сорта и че после евентуално да се видим. Да ама не. Звънна ми за 60 секунди, колкото да каже, че ще се забави в църквата. Това беше в 9 вечерта. Сега е 2 през ноща. А познайте дали сме се чули/писали? Мисля си утре да я хвана и да и кажа, да прояви малко смелост и да ми каже директно смята ли да се бори и тя за това, което имаме или не. Ще я питам дали не заслужавам поне малко искреност сега накрая. Аз не бих се отказал от нея, стига да виждам да има желание и от нейна страна. Напълно ми е ясно, че в една връзка единия винаги дава повече. Нямам никакъв проблем да съм аз този, който ще бута нещата напреде. Наясно съм и с факта, че дори и да стане нещо повече сега, за в бъдеще ще имам огромни проблеми с нейните родители. Те не са просто религиозни, а членове на протестантска църква. Просто не желая да използвам думата започваща с буквата С. Но виждам и как тя е различна от тях, не споделя техните виждания и бих дал всичко от себе си за да продължим напред. Но не мога да направя нищо по въпроса, когато другия човек дърпа в противоположна посока по такъв начин.

В темата включих думата самоубийство, поради една единствена причина. От страх, че ми е минала такава мисъл в главата. Такова нещо не мога да споделя на близките си, не мога да си го позволя просто. А имах нужда да кажа на някого. Повярвайте, даже звънях на телефона на доверието към БЧК, но никой не отговори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БЧК ли!?! Там да не би да има гореща линия за самоубийци. Че то такова нещо даже в Америка няма. 

Историята ти издиша на много места. Ако тя е на 20, значи ти си на 29 и къде си тръгнал да мислиш за семейство и деца, абсурд. Мъжете до 32-33 не помислят за такова нещо. Това за църквата и как тя днес била на църква, пффф, аз не съм чула в България да има чак толкова религиозни семейства, тва само по американските филми съм го гледала.

И не на последно място тоя никнейм when i am gone.. о, я стига! Как пък не можа да измислиш някакво нормално име или подобие на име.

Това When I am gone, песен на Линкин Парк ли беше? Май да.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.