Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Верно си е. Много праилно го е казал.Евала.

Е... не че сам ги спазва тези неща.. но ... въпрос на съзряване  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То знаете, че е лесно да се каже и трудно да се направи.

Осъзнавам в момента, че ако вече бях взел решение за кариерата си сигурно нямаше да ми влияят така такива неща. Просто щях да се затворя в работата си докато ми премине.

Реално най - големия ми проблем, е че не знам какво искам да направя със себе си. Поне днес след много часово премисляне стигнах до този извод. Кораби или опъване на каиша тук. Това е дилемата. На кораба с готин екипаж времето може да лети, обаче ако се паднеш с идиоти ей тогава ти се разказва играта. За едничкия рейс, който имам успях да видя и от двете. Единия месец мина изключително бавно и мъчително. Другия почти не го усетих. И двата месеца имаше яко бачкане, ама не беше изпълнено с дебилски изпълнения. Обикновено са хора, които щом веднъж са се издигнали в ранк и започват да мачкат всичко под себе си, само защото на тях са им спирали тока докато са стажували. И такива асоциални индивиди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, The Negative One написа:

Па сигурно съм неадекватен, че да ти отговарям, де да знам.Ама знам, че още малко и тоя ти акаунт ще го блокирам.Не, че ще промени нещо това, ама поне няма да ти чета малоумщините.Ама ти и в сайта на майките ли се вихриш?

Няма такава дума "могът". Не съм участвала никога в Бг Мама, но за него се носят легенди от край време. Обаче и тук не е по-различно. Тук са предимно мъже.

Аз се държа така с хората, както съм видяла от тях към мен. Каквото повикало, такова се обадило. Добре се държат само хората, с които и другите са се държали добре. А ти щом от непознати в някакъв форум се засягаш, че са ти казали, че сигурно нямаш жена, значи на живо никой никога лоша дума не ти е казвал. Ако беше, досега да си се самоубил сигурно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Mediterranean написа:

Няма такава дума "могът". Не съм участвала никога в Бг Мама, но за него се носят легенди от край време. Обаче и тук не е по-различно. Тук са предимно мъже.

Аз се държа така с хората, както съм видяла от тях към мен. Каквото повикало, такова се обадило. Добре се държат само хората, с които и другите са се държали добре. А ти щом от непознати в някакъв форум се засягаш, че са ти казали, че сигурно нямаш жена, значи на живо никой никога лоша дума не ти е казвал. Ако беше, досега да си се самоубил сигурно.

А ти кога ще видиш мъж в живота си ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Други ден, когато сина ти си дойде в България. Чакам го на летището с букет гладиоли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Mediterranean написа:

Други ден, когато сина ти си дойде в България. Чакам го на летището с букет гладиоли.

Той боб е хвърлил за теб да знаеш. Ако му кажа че мязаш на Монро и няма да иска да чуе за България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Mediterranean написа:

Аз се държа така с хората, както съм видяла от тях към мен. Каквото повикало, такова се обадило.

А не си ли чувала, че каквото човек сее, това ще жъне. Защо си такава отмъстителна и злопаметна девойка? С това отношение наистина не чакай някой мъж да иска да се занимава с тебе. Ти ставаш наказание сама за себе си. Или ако си намериш мъж, сигурно ще е някой, който да те тормози... И не знам кое е по-добре за тебе. Винаги човек може да си намери оправдание, че се държи зле понеже с него така са се държали (по негова преценка).

Но ти очевидно си се харесваш такава каквато си. Няма ли да се засрамиш, че пишеш подобни неща на човека?

преди 5 часа, Mediterranean написа:

Въобще не взе на сериозно думите, които в началото ти писах. Тая жлъч, която таиш, не е твой съюзник, не се заблуждавай. Кротни се и ще ти е добре. Защото за зло куче рано или късно има зла тояга. И това е добро за кучето, за да може евентуално да се превъзпита.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лянгурманчо, дали осъзнаваш как написаното важи за теб  самия ? Не виждам да си се засрамил за тоновете помия които бълваше  :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Лянгурманчо, дали осъзнаваш как написаното важи за теб  самия ? Не виждам да си се засрамил за тоновете помия които бълваше  :)

Първо, или се научи да четеш, или имай уважение към ника ми. Аз твоя си го пиша правилно. Иначе това може да се счете за обида и е достойно за докладване. Но ти си по докладите, аз знам...

Иначе гледам, че отчаяно търсиш съюзници във форума, понеже всички странят от тебе. По тая и причина си се включил, не че имаш какво да кажеш по темата... или по която и да е тема. Надявам се, че Mediterranean е достатъчно разумна, да не ти се връзва. Такива като тебе, Миро, са противни, дори когато имат какво да кажат; още повече ти не го правиш от невежество, а от инат и наглост. Вониш отдалече и моралът ти пет пари не струва, това искам да кажа. На теб ти пожелавам един ден да си имаш работа с някой като тебе, и тогава ще видиш какво е помия. И това никак не е изключено да се случи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що бе  ? Ти си ми най големия фен. Отчаяно ми търсиш вниманието, и ето , в много редки случаи като сега,  го получаваш .

Дори за втори път казвам "Евала" за казаното. С уточнението че ако си прочетеш из форума по назад че и сега простотиите и злобата която ръсиш, философските хубави ти мисли са  просто празна демагогия.

:)

Плямпаш "невежество, инат наглост, вониш, морала... " , а се обиждаш за ник-а ... Странно :)

И да, много бих се радвал да "имам работа" с някой като мен. Аз му казвам "дискусия". Който да не обижда, да има морал, да не изпада в личностни нападки и злоба. Би било чудесно.

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Lumberman написа:

А не си ли чувала, че каквото човек сее, това ще жъне. Защо си такава отмъстителна и злопаметна девойка? С това отношение наистина не чакай някой мъж да иска да се занимава с тебе. Ти ставаш наказание сама за себе си. Или ако си намериш мъж, сигурно ще е някой, който да те тормози... И не знам кое е по-добре за тебе. Винаги човек може да си намери оправдание, че се държи зле понеже с него така са се държали (по негова преценка).

Но ти очевидно си се харесваш такава каквато си. Няма ли да се засрамиш, че пишеш подобни неща на човека?

Въобще не взе на сериозно думите, които в началото ти писах. Тая жлъч, която таиш, не е твой съюзник, не се заблуждавай. Кротни се и ще ти е добре. Защото за зло куче рано или късно има зла тояга. И това е добро за кучето, за да може евентуално да се превъзпита.

Омразата прояжда същността на човек и ще-не ще, той/тя стават лоши. Аз не съм отмъстителна, но всеки помни и лошите неща, особено тях. Особено когато те много са му въздействали и когато с нищо не ги е предизвикал. Затова не философствай, ти сам си си сложил титлата дървен философ, сам знаеш че не си гъвкав с разсъжденията.

Как съм се отнесла с "човека"? С кой човек? Че не му вярвам на историята ли? Всеки има право да се съмнява, с това не го обиждам, щото не го познавам. Ако познат се съмнява в историите му, тогава е обидно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Mediterranean написа:

Аз не съм отмъстителна, но всеки помни и лошите неща, особено тях. Особено когато те много са му въздействали и когато с нищо не ги е предизвикал.

Дано да е така, но поне от няколкото реакции в темата, и особено по отношение на БМВ Маниак, показваш именно обратното. И се цупиш, че сме обърнали твърде много внимание на when im gone, а на тебе нямало да обърнем толкова... а ти самата ти показах как си реагирала. Но това не ти прави впечатление? Понеже виждам, че имаш какво да кажеш.

преди 7 часа, Mediterranean написа:

Затова не философствай, ти сам си си сложил титлата дървен философ, сам знаеш че не си гъвкав с разсъжденията. 

Моята титла е малко игра на думи, заради ника. Но хубаво си обърнала внимание. И какво ще рече човек да е гъвкав? Да се съгласява с погрешни формулировки и мнения, това гъвкавост ли е, и ако да - това добро нещо ли е? Аз ти дадох пример, че ако човек не се държи с другите, както иска те да се държат с него, той най-естественото нещо е никой с никого да не се държи добре, понеже всеки чака нещо от другия. И ако се държиш зле с хората, понеже те са се отнесли недобре с теб, то винаги ще намериш повод със всеки да го направиш. По-добре да се научиш да претърпяваш, не казвам да забравяш, защото забравянето и прощаването не са едно и също нещо.

А реакцията ти относно "сина му"... тя е много показателна. Освен ако не твърдиш, че казаното е истина?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми, чакам ако има 20-годишен мулат, да ми го прати. Истина е, защо да не е. Намеквам му, щото и без друго той ме жали, че нямам мъж. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че темата ми се превърна повод за вашите препирни. Всеки може да подложи на съмнение историята ми, негово право си е. 

Искам да благодаря на всички, които се включиха конструктивно както и на Лъмбърман. Последния ми помогна много.

Странното е че не се чувствам нито зле, нито добре в момента. Наистина само ден преди да се разделим бях развалина, а сега... Липсва ми мотивацията, липсва ми и тя, но нищо не мога да направя по втория въпрос. В себе си знам, че дадох всичко, борих се до последно. Не се чувствам виновен.

Както и да е, ще се оправя все някак си.

Ще помоля модераторите да не изтриват темата. Нека да остане и вероятно може да послужи на някой друг.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Mediterranean написа:

Еми, чакам ако има 20-годишен мулат, да ми го прати. Истина е, защо да не е. Намеквам му, щото и без друго той ме жали, че нямам мъж. 

Аз пък мислех, че е неприлична закачка. Ама щом казваш... който иска, има право да ти вярва.

преди 1 час, when im gone написа:

Съжалявам, че темата ми се превърна повод за вашите препирни. Всеки може да подложи на съмнение историята ми, негово право си е. 

Те препирните не са заради темата, а заради хората, които дискутират. Това може да стане по всяка тема.

Странното е че не се чувствам нито зле, нито добре в момента. Наистина само ден преди да се разделим бях развалина, а сега... Липсва ми мотивацията, липсва ми и тя, но нищо не мога да направя по втория въпрос. В себе си знам, че дадох всичко, борих се до последно. Не се чувствам виновен.

Съветвам те да не се фокусираш на чувствата, защото те (емоциите) са нетрайно нещо и се менят. Стъпи на нещо, което е по-здраво, и като си уверен, че си постъпил правилно, дръж си на решението. Човешката душа залита в емоции и състояния, човешко е; но човек има и дух, който да го крепи дори в най-страшни и мрачни обстоятелства.

Аз пак не разбрах прекъсването на комуникацията изобщо нейното желание ли беше?

Относно мотивацията, то това е най-трудното нещо, човек да намери достатъчно добра мотивация или кауза, които да го крепят. И имах някои неща по темата, но съм доста зает напоследък и не съм имал време да пиша. Не очаквай някой да ти даде нещо готово, пакетирано, което да те мотивира ей така. Най-важното според мен е човек да разсъждава и да изпитва решенията си и пътя си, не да върви на сляпо или по някакво течение. Поне това е условие да очаква да е пълноценен участник в собствения си живот, а не да живее ... като животните.

Радвам се, че съм бил полезен с нещо. Толкова от мен засега.

Ще помоля модераторите да не изтриват темата. Нека да остане и вероятно може да послужи на някой друг.

В крайна сметка, дори историята ти да беше фалшива, както някои те обвиняваха (според мен неправилно), написаното си стои, и и аз така мисля - че някой някога може да намери полза в него. Това е плюс на онлайн форумната комуникация, която остава... е по някога се намесват директивите на ЕС и заради тия законови притеснения в други форуми бях получил призовка от админите, или да се съглася на новите условия в определен срок, или ми премахват профила и мненията, което е наистина жалко... Представете си форумна дискусия, където примерно половината от публикациите са премахнати административно. И тука не говоря за някакъв политически насочен форум, а място където аз доброволно съм си предоставил лична информация, която пак не е толкова лична. Но тука вече излизам извън темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За комуникацията мисля, че беше общо решение. Тя каза, че сега в началото ще е най - добре да преустановим всякаква връзка, а аз съм съгласен с това. Не мисля, че ще ми помогне да се чувам/виждам/пиша с нея. Най - много да разпалвам огъня.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, when im gone написа:

В себе си знам, че дадох всичко, борих се до последно. Не се чувствам виновен.

Намерил си сам "рецептата" - Браво ! 

Има една поговорка : Насила хубост не става.   

Ще ти прошепна една Древна Истина ... Със тази , която е за теб  , с тази , която можете да Заблестите в общ Пламък - Никога няма да ти се наложи 

да живееш в компромиси !  Няма да е Нужно , защото ще сте в една Вибрация и няма да се ранявате един друг.

В компромиси живеят онези , които са със чужда половинка и им  се налага да запълват празноти с цената на компромиси , за да овладеят и запазят 

един "сив" съюз , смятайки , че по този начин ще избягат от Самотата.  

А Болката ... Болка винаги има ... но по някое време утихва ..и погледът се Избистря.

Тогава и Просторът става по-ясен и Пътища нови се Откриват и опитът надлежно се прибира във папката "спомени" .

Животът е Холограми от Изживявания.   Всеки си е в неговите Холограми - Хубави , Драматични , Тревожни те са Неговият Опит , Филм , Приказка.

Това е Светът , през който всяка една Душица ще премине , ще Надживее , ще Преживее , ще Отживее.

И нека това да ти е Последната Самоубийствена Мисъл през Пътешествието и Приключението "Живот" .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ново двайсе. Преди седмица ми писа, да ме видела как съм, да ми кажела, че съм и липсвал много. Че съжалявала, че сме се разделили, но не знаела дали съжалява, защото иска да се съберем или от чувство на вина и чувство на самота. Не искала да обърка двете неща и да изиграе лоша шега на двама ни. При, което аз и отговарям, че топката е в нейното поле, тя знае какво искам аз. По принцип не бих влязъл отново във връзка с човек, с когото съм се разделил, но в конкретния случай бих. При което получавам само сийн и 2-3 дни никакъв отговор. После ми пише следното "Знам, че знаеш какво искаш, но аз определено не искам същото като теб. Колкото и да чувствам липсата ти, нищо не се е променило от последния път когато говорихме. Ако искаш и можеш, ще се радвам след време да останем приятели/познати. Ще се радвам да поддържаме връзка, но моите желания за нещо повече между нас са до тук." 

Чак се замислих дали не е биполярна.. Или просто второто съобщение, предвид факта че идва с няколко дни закъснение е било обсъдено на племенния съвет, съставен най-малко от 3 приятелки.
Лошото е че пак ми вкара някакви мисли в главата. Сънувах я дори. Защо прави така.. защо не ме остави на мира, за да я превъзмогна. Защо рови в раната..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи й, че си си намерил друга и не се занимавай с тая пикла, дето не знае сърби ли я, боли ли я.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изгледай това, после пак пиши

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.