Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,скоро ще сменям картата (hd 7950,която в момента продвам) и се бях спрял на тези две видео карти 1050 и 1050 ти.Въпросът ми е следният:

Струва ли си да давам допълнителните пари за ти-ката(ще се играят всякакви игри на компа)

Процесорът ми е pentium g3258 като съм сигурен че ще има лек ботълнек,но все пак да съм сигурен-и двете карти са ъпгрейд спрямо старта ми карта или се бъркам?

Ако имате други предложения пишете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1050ti със сигурност е по-икономична, но не е кой знае колко по-бърза от 7950, да не говорим че Пентиума ги спъва.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки момент се очакват 3GB модели на 1050. Именно тук се корени основната разлика а подозирам че ще има и разместване на цените.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, erik fartman написа:

Здравейте,скоро ще сменям картата (hd 7950,която в момента продвам) и се бях спрял на тези две видео карти 1050 и 1050 ти.Въпросът ми е следният:

Струва ли си да давам допълнителните пари за ти-ката(ще се играят всякакви игри на компа)

Процесорът ми е pentium g3258 като съм сигурен че ще има лек ботълнек,но все пак да съм сигурен-и двете карти са ъпгрейд спрямо старта ми карта или се бъркам?

Ако имате други предложения пишете

Щом имаш пари за хвърляне на вятъра...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъпгрейд ще е GTX 1060. Дори и 3 GB версия, но определено 6 GB e по-добра идея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро си смени процесора с минимум I5, препоръчително I7 за сокета. С този двуядрен пентиум забрави за " всякакви игри".

http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-1050-Ti-vs-AMD-HD-7950/3649vs2160

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.