Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Така проблемът е в монитора и проблема е че като включа компютъра дава за около 3 сек картина после изпилква монитора и дава черен екран и като го извадя от щепсела и пак го сложа картината пак се появява за около 3сек и дава черен екран имате ли идея как да го оправя 

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как така "пишка" да не е настинал нещо или да има проблеми с простатата?

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се просто сега един вид нямам достъп до компютъра заради проблема а на телефона ми променя думите и заради това се получила тази грешка 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си напишеш и както трябва темата, може и някой да ти даде информация, за момента само можем някоя врачка да извикаме да помага. Първо прочети правилата как се пишат теми и пробвай пак.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква друга информация желаете аз така описах проблема ако искате нещо друго кажете искам само да отбележа че през тези 3сек картината е добре не е насечена или нещо друго :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами поразгледай другите теми и ще видиш. Дава се информация за конфигурацията - марки/модели монитор, процесор, памет, видеокарта, ОС, десктоп/лаптоп и т.н. Също и как точно го дава този "черен" екран - изкарва ли преди това нормален сигнал от компютъра или просто някакво меню? Пробвана ли е конфигурацията на друг монитор/телевизор дали прави същите проблеми, както и монитора с друг компютър/лаптоп? Проблема кога и как се проявява - примерно при пост/BIOS или под windows или каквато OS там ползваш, или и при двете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм чувал монитор да пиука, но съм  си нямал работа с монитори с вградени микрофони, кой знае може и да има такива, през които компютъра да издава звукова сигнализация, ако няма бибитка на дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи компютъра работи 100% и да монитора изкарва картина  сигнал и тръгва всичко за няколко секунди и спира и като го изкарам от контакта и пак го сложа пак тръгва картината за няколко секунди и тоя звук наподобява звука на биоса само че по слабо се чува гледах различни теми и по не намерих проблем като моя в повечето случай им е било от компютъра а при мен не е от компютъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде се чува звукът - от компютъра, от монитора?
Какъв е звукът - постоянен, дълги/къси звуци? Има ли някаква поредица от звуци?
Кого изкарваш от контакта - захранващия кабел на монитора, на компютъра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи звука идва от горната задна страна на монитора и само едимпат се чува не много продължителен когато натисна копчето за включване и изключване на монитора тръгва за няколко секунди и пак издава тоя звук и картината бързо изчезва докато не стане черен екран

И сега забелязох че се вижда картината под специален ъгъл

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А кой е моделът на монитора?
Така описано прилича на проблем със захранване на монитора и най-доброто е да се занесе в сервиз, БЕЗ ПОВЕЧЕ ДА СЕ ПРАВЯТ ЕКСПЕРИМЕНТИ, защото може да доведе до допълнителни щети.
Това е мое лично мнение и не ангажирам никого с него.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То с неразбиращи хора как да се разбереш?!? Поредния, дето го питаш параметри на конфигурацията, марки/модели монитор/компютър и се прави на умен и интересен. Да се оправя сам. Казал съм по-горе какво трябва да се направи, ако го направи, сам ще разбере проблема.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нарамваш всичко комплект и в сервиз. По-скоро е проблем заради претоварено захранване заради инвертор или нещо друго. Каквото и да е, питащият не разполага със знания, теория, практика, апаратура и всичко останало.  Аман от дечурлига, не знаещи елементарни неща.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На монитора щях да дам ама не е знам сега ще разгледам монитора и ще ви кажа компютъра е :

Захранване rx -500w 

Процесор intel xeon x5450

Видео карта nvidia gtx 460

Дъно asrock g41m-vs3 

Хард диск seagate

Монитора е hkc модел 983a за първи път чувам такава марка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А по другите въпроси какво ще кажеш - пробвал ли си компютъра с друг монитор и монитора с лаптоп/друг компютър? При изваден кабел към компютъра пак има ли го проблема с пищенето и изключването на монитора? Компютъра има ли вградено видео да пробваш и там? Компютъра и монитора ти са 10+ годишни, така че може да е от всичко.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да компютъра го пробвах на друг монитор няма проблеми , монитора го пробвах с лаптоп същия проблем , пробвах и без да е включен никаде монитора пак го имаше само че се чува много слабо това пищене и заради това мисля че е в монитора проблема имате ли идея как може да се оправи ако е за сервиз по добре да си купя нов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.