Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте приятели! Искам да попитам има ли някакъв начин да се промени интерфейса на дадено андроид приложение, така че да му сменя името, логото, началната снимка (където му се исписва името)? Надявам се да съм бил разбран правилно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, има начин. Например приложението iGo Primo NextGen - има го в стандартна, турска, и израелска версия - с различно лого, икона и начална картинка.

Обаче само хакерите знаят начина :cool: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

edit apk app - Google Search

Ето още едно приложение, което по-скоро не е по твоето питане, но има някаква връзка с него и съм почти убеден че би ти представлявало интерес:

lucky patcher - Google Search

Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Декомпилираш го, променяш си кода и компонентите както искаш и го компилираш наново :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Иван Стефанов
      Инсталиране на операционната система ,,Windows 10" на ,,Android" устройство - без използването на ,,Change My Software". Желая да получа отговор на горепосоченената информация.
    • от Angel Palchev
      Трябва ли да преинсталирам уиндолс след смяна на видеокарта?Сега съм с hd 7770 1GB и мисля да сменям на gtx 1050 2gb или hd 7970 3gb.Дайте препоръка и мнение!Та трябва ли да преинсталирам уиндолса?
    • от Амид Кърджалиев
      Здравейте! 
      Търся програма и линк за IPTV, но да не спира на всеки 5 минути, както например Da Player, BUL player с json плейлиста. 
      Или някакъв начин да се crack-не Da Player, BUL Player?

• от Soviet Soldier
      Здравейте! 

Като цяло съм доволен от живота на батерията след последната актуализация на ОС, но силно ми се набива на очи приложението "Услуги за Google Play", защото се явява най-голям потребител на енергия, без дори да съм го ползвал. Та искам да попитам, за какво точно отговаря то и може ли да възникне проблем, примерно ако му изчистя кеша? При вас (потребителите с Андроид 9) по същия начин ли се явява сред основните консуматори на енергия, или просто при мен не работи правилно?
      Устройството е Nokia 5 TA-1053.

П.С. А възможно ли е това приложение да има общо с потреблението на интернет, защото при мен мобилните данни са денонощно включени? Ако има общо, това обяснява този разход на батерия. 
    • от Ramiram
      Здравейте от един месец използвам Приложението за запознанства наречено Tinder платих си за план gold  започнах да харесвам профили но не получавам харесвания някой може ли да ми каже защо използвах и boost но пак нищо не се получи снимките които съм качил са добре подбрани
  • Дарение

• Добави ново...