Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Има ли някакъв начин да се гледа диема спорт онлайн или чрез приложение на телефон. До скоро я плащах, но едно че постоянно вдигат цените, друго че аз гледам единствено ф1 по тея канали и за това я спрях. Кабелната+цифровата ми е 17лв. Диема спорт пакета ми излиза 9лв с картата.  Има ли начин примерно да си платя само да гледам състезанието или абонамент само за деня. Не държа да е напълно безплатно, просто да е изгодно и да работи качествено . Знам, че има страшно много телевизии които предават ф1 и които ги имам дори на телевизора, но искам да си гледам на бг език. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, slavi91 написа:

Здравейте! Има ли някакъв начин да се гледа диема спорт онлайн или чрез приложение на телефон. До скоро я плащах, но едно че постоянно вдигат цените, друго че аз гледам единствено ф1 по тея канали и за това я спрях. Кабелната+цифровата ми е 17лв. Диема спорт пакета ми излиза 9лв с картата.  Има ли начин примерно да си платя само да гледам състезанието или абонамент само за деня. Не държа да е напълно безплатно, просто да е изгодно и да работи качествено . Знам, че има страшно много телевизии които предават ф1 и които ги имам дори на телевизора, но искам да си гледам на бг език. 

Има IPTV за много малко пари и всички платени канали. И Интернет за 10лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, tvnet написа:

но искам да си гледам на бг език.

E това ме уби! Какъв мазохизъм те гони? Гледай Sky Sport, ако наистина искаш да разбереш нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, street racer написа:

E това ме уби! Какъв мазохизъм те гони? Гледай Sky Sport, ако наистина искаш да разбереш нещо

На IPTV има и Sky Sport и БГ каналите и Турски даже. При най-добрите има на много езици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, emil644466 написа:

Благодаря, но много насичат тея линкове и нищо не може да се гледа.

преди 15 часа, tvnet написа:

Има IPTV за много малко пари и всички платени канали. И Интернет за 10лв.

Къде ? Как ?

преди 14 часа, street racer написа:

Обичам да си гледам с наш коментар. От сезон 2003 я гледам повече по наши телевизии. Имам куп спортни канали, които я дават с hd качество, но не искам да е на немски, руски, македонски, румънски и тн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, slavi91 написа:

Благодаря, но много насичат тея линкове и нищо не може да се гледа.

нещо ти е много слаб нета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

двете диеми с високо качество, но има вероятност от накъсване до запълване на буфера, ако е бавна връзката със сървъра

диема спорт
http://54.37.80.15:8000/live/snoopy/snoopy/104758.m3u8

диема спорт 2
http://54.37.80.15:8000/live/snoopy/snoopy/104759.m3u8

айде гледайте, докато умре поредния линк

:giggle1:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.