Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Която ми "помагаше" без да съм ѝ искал помощта, до прекрасния момент, в който разбрах, че нейни приятелчета са ми троянизирали комппютъра и си е тикала лицемерната мусура в абсолютно всеки файл. Причината за компентентна ѝ намеса, беше, че с моите няколкостотин страници психология, видях нещо в една нейна "приятелка" нещо,  което психоложката с нейните 6 години не видя. Мислих, че това с троянците е най-голямата гадост, която ми се е случвала, докато не разбрах, че къщата ми е пълна със скрити камери и микрофони. Които stream-ват някъде си и същата оная психоложка, дето обяснява колко е добра, мила, скромна, която се занимава с благотворителност, с правата на човека, на животните, на онеправданите и на всичко, което се сети и не се сети, същата ей тая психоложка зяпа тея камери, слуша тея микрофони и с още десетки, ако не стотици навлеци коментира буквално абсолютно всичко с абсолютно всеки с когото няма какво интересно да си каже. Същата тая психоложка дето защитава джендърските права, нарушава моите и то ги нарушава с нещо, за което не знам колко точно годинки му дават. Забравих да кажа, че докато копи-пейства "да живей в словото" в профилите си, ми мълчи от 1 година. Знам къде работи, не ѝ знам работното време и имайки впредвид всичките тея безкрайно много прекрасни чувства, които съм насъбрал към нея, не знам какво да правя. Дайте идеи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, likeallother написа:

Която ми "помагаше" без да съм ѝ искал помощта, до прекрасния момент, в който разбрах, че нейни приятелчета са ми троянизирали комппютъра и си е тикала лицемерната мусура в абсолютно всеки файл. Причината за компентентна ѝ намеса, беше, че с моите няколкостотин страници психология, видях нещо в една нейна "приятелка" нещо,  което психоложката с нейните 6 години не видя. Мислих, че това с троянците е най-голямата гадост, която ми се е случвала, докато не разбрах, че къщата ми е пълна със скрити камери и микрофони. Които stream-ват някъде си и същата оная психоложка, дето обяснява колко е добра, мила, скромна, която се занимава с благотворителност, с правата на човека, на животните, на онеправданите и на всичко, което се сети и не се сети, същата ей тая психоложка зяпа тея камери, слуша тея микрофони и с още десетки, ако не стотици навлеци коментира буквално абсолютно всичко с абсолютно всеки с когото няма какво интересно да си каже. Същата тая психоложка дето защитава джендърските права, нарушава моите и то ги нарушава с нещо, за което не знам колко точно годинки му дават. Забравих да кажа, че докато копи-пейства "да живей в словото" в профилите си, ми мълчи от 1 година. Знам къде работи, не ѝ знам работното време и имайки впредвид всичките тея безкрайно много прекрасни чувства, които съм насъбрал към нея, не знам какво да правя. Дайте идеи

Отиди на доктор, защото си на крачка да изплискаш легена!

• Еха 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аха.. джендърите и психоложката  пак...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знаех, че в България има толкова луди хора на свобода. И от двете страни на барикадата покрай джендеризма.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Докато прилежно те следях по камерите и подслушвах по микрофоните, установих следното:

Не само, че не си се обръснал, а и докато спиш, хъркаш и подпръцкваш! :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

траверс, оценям ти героичните посредствени имперсонификации с цел да са изкараш проста, ограничена и тъповата, толкова,  колкото подопечните ти черва, за да ми ги пробуташ, ама пача, що не си напишеш имената, не си сложиш 1 снимка с 3тата ти субназална вежда или напрао да дойдеш да ми кажеш в очите кви лайняни планини си ми срала зад гърба вместо да ми дрискаш празни приказки от анонимни профилчета

?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука положението е страшно !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Думите ти ми казаха всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои точно думи от тея дето слушаш от половин година наглоч лицемерен криминален?

Не ве, ко се чувстваш обидена, вземай записите и СРС дрисните и да отидем в някое РПУ да се оплачеш от думите ми

Ко ще кажеш

Ма го кажи така, че думите ти да ми кажат всичко

!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Целият този холивудски сценарий е може би единственият изход за това безумие. Кой знае, може би това е и началото на твоето освобождение.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж лицемерен пацул с пудра захар, това което ще направиш е да отвориш някой сайт, да видиш колко дават за средна телесна, да видиш колко дават за педофилия, да видиш колко дават за квото се сетиш и не се сетиш и да видиш колко дават за това дето си ми срала зад гърба измет лицемерна и тогава вече приказвай на когото колкото си искаш за боливудски сценарии и за твоето освобождаване. Пращай ми шибания линк + мега подробни обясняния за всяко едно мръсно комплексарско черво, дето ми е срало зад гърба. Давай ми шибания линк, който иска да говори с мене го чакам в оная другата зала

!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Съжалявам, но няма как да ти съдействам. Първият път, когато ме запозна с тези тежки обвинения срещу мен хаха, си помислих, че е лоша шега. Но започвам да се опасявам, че, уви, не е шега. В такъв случай, ще чакам в същата оная, другата зала да представиш Стабилни доказателства за повдигнатите обвинения. Докато ги търсиш, отивам да се забавлявам с интересни, възпитани и разумни хора. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ари ве сериозно ли не е шега, че от половин година ми гледаш оная работа на скрити камери

ма наистина ли ве??????

давай ми шибания линк, нямам време да се занимавам с комплексарските ти олигофрении

!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

ДАНС вече ти имат IP-то, чакай гости, идваме!:*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве ти допреди 5 минути не се ли забавлява с интересните хора дето са толкова интересни, колкото да си изтрият комплексарския твиттър с по над 2 лайка от интерес и не се ли опасяваше от оная другата зала

Разкарвай тея инфантилни емотикони, ко ще пишеш нещо конкретно пиши, щото щи *** стереотипния ритуален дебилизъм да ми пишеш тука докато компютъра ми е бакдорнат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Признавам си, че мен ме гризна нездравото любопитство, предвид развоя на темата - и некъв профил, който вече го няма. Питано в кратце - кво става тука?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безгръбначно, задгръбначно, колективно, посредствено избиване на комплекси на мой гръб става тука

asd.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.06.2018 г. в 1:17, sound написа:

Питано в кратце - кво става тука?

Що ли ми трябваше и аз да поглеждам, пусто любопитство. Какъв е този кораб, имаше една реплика от филм. Щом е тръгнало, накрая Господ или който трябва ще ги събере

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брато тая тъпотия де си сътворил га си бил надрусан или яко насмукан като мен е едно на ръка. Ама онуй де премълчаваш е колко яко си хлътнал по тая мадама хаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ма виж само колко злоба си излял срещу човек, който "не познаваш" и не си гледал на курвенските СРС-та без нищо да ти е навредил без дори да си знаел

Цитат

Значи наистина съм прав

дали си бил прав

проблемъТ си е твой

ще се сетиш след време, но ще е късно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.06.2018 г. в 17:05, sliderum написа:

Не знаех, че в България има толкова луди хора на свобода. И от двете страни на барикадата покрай джендеризма.

аз ли съм джендър, щото ти си наредена да ми броиш чикиите докат ми гледаш *ра ве мурво трансполова?

ела ми смела клавиатуро, ела да видиш къв нежен женствен джендър съм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7 juli 2018 в 12:49, likeallother написа:

аз ли съм джендър, щото ти си наредена да ми броиш чикиите докат ми гледаш *ра ве мурво трансполова?

ела ми смела клавиатуро, ела да видиш къв нежен женствен джендър съм

То има ли кво да му се гледа на мура ти? Дай и ний да видим де!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.07.2018 г. в 10:17, angel_a написа:

То има ли кво да му се гледа на мура ти? Дай и ний да видим де!

холандски трансмаман, ти си крайно "тригериращ" олиготрол, щото мурвелина никога не ма е клюкарила зад гърба ми, как заедно с всичкото мижаво нищожно количество мурове, което е виждала срамежливата и минджа, не ми мрънкаше "как не ти са завива свят" "МИ ТО НЯМА ДА ВЛЕЗИ", ама транскраво, я разкажи за празната златка как ѝ са празнеха хакерчетата върху карпузата, докато празнеше банкомата за долари и шпионски камери като стоян златния в чалготека,  щот гармудзата ѝ и била пълна колкото твитъра и обичала да мълчи по няколко години да не ма удави в дълбоките си мисли, захранени от упорито плюскане на хакерски спермални мюсли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, likeallother написа:

холандски трансмаман, ти си крайно "тригериращ" олиготрол, щото мурвелина никога не ма е клюкарила зад гърба ми, как заедно с всичкото мижаво нищожно количество мурове, което е виждала срамежливата и минджа, не ми мрънкаше "как не ти са завива свят" "МИ ТО НЯМА ДА ВЛЕЗИ", ама транскраво, я разкажи за празната златка как ѝ са празнеха хакерчетата върху карпузата, докато празнеше банкомата за долари и шпионски камери като стоян златния в чалготека,  щот гармудзата ѝ и била пълна колкото твитъра и обичала да мълчи по няколко години да не ма удави в дълбоките си мисли, захранени от упорито плюскане на хакерски спермални мюсли

Поеми си въздух.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Краваграф 22, аре не ми са извъртай като глиста в трафопост, пръскай си комплексарския панаир, калкулирай за колко години дранголник и за колко бона става дума, щото това стоянка златната да сере пари и сперма неумерено, да си прави безлични, аномни, тролски профили точно в ей тоя форум, в които да ми разгръща свръхолигофренията си, разправяйки ми трагични лични неща,  дето няма да ги пиша, да не ставам жалък колкото нея, покрай 49382094823094823432те педераза дето ми гледат кура и ма обсъждат зад гърба ми, може да влиза и някъв случаен юзър

Покрай това заради което трябва да е в затвора, това да ми разправя от анонимни профили колко безстрашна и апатична е станала след смъртта на  да не казвам кого, и как искала да препреживее ужаса от тая смърт да ѝ инвертира мъртвия флаг,  докато няма смелост дори да ми пише от нейния си профил в първо лице единствено число и се скатава супер смело и достойно като лютви павел местан в турско посолство

Траверс, аре ми пиши кога и къде да чакам тая насрана мастия, да ми обясни в очите всичко, което ми е срала зад гърба и тогава да обяснява колкото си иска колко е безстрашна и си сдържала апатията а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.