Премини към съдържанието
qnkov

Малко помощ свързана с Wordpress?

Препоръчан отговор

Накратко, проблема е в два плъгина. Опитвам да се накарам единия да тръгне с другия. Има го описано от една мацка, дала е кода, но проблема е, че аз не знам къде да го поставя. Favorites плъгин искам да го направя да се показва в таба на потребителите при Ultimate Member. Това му е работата на кода, но не е посочила къде се поставя. В кои файлове. 

https://gist.github.com/chellestein/2f60a665e8c07c62a747

Ето я темата. Ако някой разбира и знае как да стане, нека сподели. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, qnkov написа:

Накратко, проблема е в два плъгина. Опитвам да се накарам единия да тръгне с другия. Има го описано от една мацка, дала е кода, но проблема е, че аз не знам къде да го поставя. Favorites плъгин искам да го направя да се показва в таба на потребителите при Ultimate Member. Това му е работата на кода, но не е посочила къде се поставя. В кои файлове. 

https://gist.github.com/chellestein/2f60a665e8c07c62a747

Ето я темата. Ако някой разбира и знае как да стане, нека сподели. 

Обясни точно какъв резултат искаш да постигнеш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Favorites плъгина върши работата да си добавяш любими страници, а съчетано с Ultimate member плъгина, в профила ти излиза Favorite и там може да ги преглеждаш. Дамата е дала код как да сработят 2-та плъгина, ама идея си нямам къде да го поставя. Някъде из файловете на Ultimate member ли или някъде в theme-то. По принцип го добавих във functions.php на theme-то и после на ultimate member и сайта спираше. Бял екран. От една стара тема разбрах, че един е успял да го направи. Оттам видях и кода, ама и той не е обяснил къде го е поставил. Просто се оплакваше, че любимите не се виждали от всички потребители, а аз дори не искам да се виждат, тъй че съм ок. Но имам странното чувство, че няма да намеря решение. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.