Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам следния проблем и ще се радвам ако можете да ми помогнете.

Наскоро си сглобих компютър със новия Ryzen 3 2200g, Дънно MSi Bazooka a320m обаче не тръгваше компа светеше лампичката на дъното за CPU сложих по стар процесор и  ъпдейтнах биоса и тръгна,но на скоро имах пак ъпдейт и реших да го ъпдейтна през програмата на MSI  но ставаше прекалено бавно и  много време отнемаше и го рестартирах и повече не тръгна пак светеше лапичката на CPU  и не го откриваше и реших пак да сложа стар процесор но и със стария процесор не се оправи.Иначе всичко си работи но няма картина.От какво може да е благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей. Бавно или бързо, никога не се рестартира по време на ъпдейт на биос. Занеси дъното, процесора и рам паметта в сервиз да ти флашнат биос с програматор или по друг начин.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай и този начин:

https://forum-en.msi.com/index.php?topic=269702.0

Виж си и упътването на дъното дали не пише нещо за възстановяване на BIOS при неуспешно обновяване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.