Премини към съдържанието
Black Power

Как да се отърва от олигофреничния Фейсбук.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Как да се отърва от олигофреничния  Фейсбук. Има една абсолютно безсмислена  и проформа  процедура която е мятане на пясък в очите т.е нищо не следва та камо ли да опитате да влезете отново с парола и името си. Искам да се отърва от тази идиотия. Поне да можех някаква парола да генерирам, която да забравя на 2 - рата секунда. Помощ:angry22:

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Black Power написа:

Как да се отърва от олигофреничния  Фейсбук. Има една абсолютно безсмислена  и проформа  процедура която е мятане на пясък в очите т.е нищо не следва та камо ли да опитате да влезете отново с парола и името си. Искам да се отърва от тази идиотия. Поне да можех някаква парола да генерирам, която да забравя на 2 - рата секунда. Помощ:angry22:

Спираш да използваш тази идиотия и си реашаваш проблема. ФБ вече стана като наркотик.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Емил Костов написа:

ФБ вече стана като наркотик.

Не вече - отдавна е.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Спираш да използваш тази идиотия и си реашаваш проблема. ФБ вече стана като наркотик.

Е, как? Трябва да си наложа рестрикция а това е невъзможно. Мамицата му

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Black Power написа:

Е, как? Трябва да си наложа рестрикция а това е невъзможно. Мамицата му

Спираш да го използваш. Нещата вече доста загрубяха. След някоя и друга година от ФБ може да ми искат и снимка от тоалетната хартия, за да видят дали хемороидите са мои, за да ме оторизират.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли специализирана медицинска помощ за този проблем.

Не е от от фейса.

Затриваш блог и правиш фейс ...бягаш от там и се лепваш тук.

Все тая .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Dora666 написа:

Няма ли специализирана медицинска помощ за този проблем.

Не е от от фейса.

Все тая .

Бегай. Кви ги дрънчиш? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Black Power написа:

Бегай. Кви ги дрънчиш? 

Що ? :getout:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Фейсбук от 2009 г. и не съм се пристрастил. Влизам за по 5-10 мин. колкото да хвърля един бърз поглед и излизам. Много рядко се случва да се заседя повече. А пък ако има и нещо за е*ане, даже и не помислям за Фейса. Ама явно аз имам волята, дето ти я нямаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ви разбирам с този фейс - още от създаването му.

По някое време взех, че си направих профил и азе. Значи гледам, чета, ровя, този фейс е неква супер неудобната платформа за мен. Добре, че поне си направих отделна поща за регистрацията - всеки ден некви помии се сипят в нея. С какво толкова ви зарибява фейса на мен ми е чак досадно да "работя" с него, влизам има- няма два пъти у месеца.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си акаунта и всички тук ще го репортнем като спам/откраднат и ще го заключат.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, sound написа:

По някое време взех, че си направих профил и азе. Значи гледам, чета, ровя, този фейс е неква супер неудобната платформа за мен. Добре, че поне си направих отделна поща за регистрацията - всеки ден некви помии се сипят в нея. С какво толкова ви зарибява фейса на мен ми е чак досадно да "работя" с него, влизам има- няма два пъти у месеца.

И на мен не ми се виси там ама вися - заради месинджъра - майка ми пише, брат ми пише, племенника пише, снахата пише, колежката файлове праща... Отделно таквиз де ми не трябват цъкат по цял ден Ко прайш ко стаа...

Умря скайпа милия отдавна, никой го не ще, всичко у фейса пише

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, rado84 написа:

Аз ползвам Фейсбук от 2009 г. и не съм се пристрастил. Влизам за по 5-10 мин. колкото да хвърля един бърз поглед и излизам. Много рядко се случва да се заседя повече. А пък ако има и нещо за е*ане, даже и не помислям за Фейса. Ама явно аз имам волята, дето ти я нямаш.

Още един "психолог" Хи, хи!

преди 22 часа, sound написа:

Така де. За това говоря. Напоследък стана доста агресивен с безполезността си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11.06.2018 г. в 23:52, Dora666 написа:

Все тая .

Абцолютли. Все едни и същи олигофрени. Само дето Фейсбук не е олигофреничен, а е гениален. Иначе нямаше да сте чували за него. И на мен много работа ми е позволявал, но кой докъдето му стигат възможностите и интересите. Даже днес си писах с едни важни хора, ама няма да портя кои и за какво. А който го ползва за глупости, на него му изглежда глупав.

Смея да кажа и че калдата не беше олигофренична. И беше много полезна и интересна. Но модата по форумите мина, а енергията на хората отива за по-неангажиращи неща като Фейсбук.

Иначе, ако това не е вопъл за внимание тип "вижте колко съм готин, ВЕЧЕ не ща да ползвам нещо, което всеки ползва", то ето линк за изтриване на профила: https://m.facebook.com/account/delete Ако не влезеш 2 седмици се изтрива.

преди 23 часа, sound написа:

С какво толкова ви зарибява фейса

Картинки и воайорство.

ПП: Аз не влизам редовно по 5 минути. Влизам за повече, но през няколко месеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Black Power написа:

Още един "психолог" Хи, хи!

Още един чикиджия.

преди 12 часа, haidukpikaso написа:

Умря скайпа милия отдавна, никой го не ще, всичко у фейса пише

Ми как ще го ще, като от Майкрософт го набараха и му таковаха майката? Скайп вече за ник'ъв чеп не става. Сега Дискорд му отне лидерското място, защото е 100% безплатен.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.06.2018 г. в 0:24, аm-аm написа:

Даже днес си писах с едни важни хора, ама няма да портя кои и за какво. А който го ползва за глупости, на него му изглежда глупав.

Именно.

Всяка платформа можеш да я позлваш по предназначение за комуникация , и според своите разбирания и нужди.

Ако някой го дразнят имейли, чуди се кви са тия в лентата... ами значи  не знае как да го ползва и не му трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.