Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Търся програма за рязане на части от видео и след това евентуално сглобяването им. По-рано ползвах  Nero7,но това беше мнного отдавна ,, а и го нямам в момента. моля помогнете ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли Google?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този въпрос е дъвкан от поне 5-6 хилядолетия. По време на средновековието Хан Крум е рязал видео клиповете докато се храни на масата,  освен левите ръце на крадците той е знаел какво да употреби без някой да му дава наклон. А ти опяваш, че не знаеш и никой не е чувал за такава програма. Честно, добър си за свидетел! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички програми за видео обработка с повече възможности са платени. Предлагам ти тази, с която могат да се правят много неща.

Екранна снимка (8).png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, mamemo написа:

Здравейте. Търся програма за рязане на части от видео и след това евентуално сглобяването им. По-рано ползвах  Nero7,но това беше мнного отдавна ,, а и го нямам в момента. моля помогнете ми

Freemake video converter - свободна програма с огромни възможности. Реже, събира, конвертита доста видео формати!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

movie maker е най-лесен за начинаещи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви .Хубава вечер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎12‎.‎6‎.‎2018‎ г. в 0:42, mamemo написа:

Зависи за с какви цели ще използваш резачката. Ако искаш с ефект има специални, ако искаш без ефекти и без загуба и прекодиране, има други специални резачки, които са по-големи екстри и са кът и мечта сред софтуерните разработчици. Ти не си уточнил какво искаш.

на ‎12‎.‎6‎.‎2018‎ г. в 6:58, B3M2W0 написа:

Предлагам ти тази, с която могат да се правят много неща.

Чак пък си я снимал! :lol6: На всичко отгоре даваш грешен отговор! Можеше просто да посочиш поименно, да ме не чуе господ какво изричам...! :wub: Правена е за баби и дядовци, спомням си, че пробутваха техния продукт на моя дядо заедно с драйвъра за камерата. Инсталирах и умрях от скръб. Разплаках се и не ми минаваше няколко дена на всякакви  успокоителни и антидепресанти. Едвам ме спасиха от депресия. Такива своеволия трябва да ги забранят със закон.

Най-елементарната и можеща повече неща е Cyberlink PowerDirector.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Mlechko написа:

Разплаках се и не ми минаваше няколко дена на всякакви  успокоителни и антидепресанти

Явно не ти е минало и до сега. И се дръж прилично, да не извадя на показ като мрънкаше и молеше да ти дам без пари продуктовия ключ за Video Vallpaper. Ти трябва да си много сдържан в критики към другите, че току виж си се подквасил пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, B3M2W0 написа:

И се дръж прилично, да не извадя на показ като мрънкаше и молеше да ти дам без пари продуктовия ключ за Video Vallpaper.

Аз ти мрънках за други неща повече, но ти ме подведе, че си имаш други грижи за момента, уж си бил с мерак. При положение, че щяхме да го направим партньорски и да извлечем записите наполовина, помниш ли? Или годинките се нанизаха твърде много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Mlechko написа:

Аз ти мрънках за други неща повече, но ти ме подведе, че си имаш други грижи за момента, уж си бил с мерак. При положение, че щяхме да го направим партньорски и да извлечем записите наполовина, помниш ли? Или годинките се нанизаха твърде много.

Абе, @B3M2W0, аман от комплексари...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.