Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

без да искам изтрих някои файлове от system32. исках със cmd да изтрия един файл който даже се намираше в D. аз въведох    cd d:\filmi\kur   но после като написах del * вместо да се изтрие този файл започнаха да се трият файлове от system32  wtf.  веднага затворих прозореца. някои файлове от system32 трябва да са се изтрили. не съм изключвал или рестартирал компютъра но ако го направя сигурно нещо ще се прецака. мога ли да направя нещо за да не се прецака?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

sfc /scanow това го пишеш в cmd със админ права.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи какво е изтрито - това може изобщо да не помогне.
Който не гледа - преинсталира. Защо не гледаш в промпта каква директория е изписана?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква ОС е това? Сега пробвах на Windows 10 x64, пуснах конзолата като администратор в папка Windows\system32, дадох му да трие всичко, потвърдих и нищо не може да изтрие, дава ми, че няма достъп, така че най-вероятно ти нищо не си изтрил, за да го направиш, трябва да си дадеш права върху тази папка. Този експеримент го направих върху виртуална машина за всеки случай :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.