Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!  Работя строителство, по време на работа попадна малко лепило на косата ми, много много трудно го махнах, накрая със дърпане махнах и малка част от косата ми, сега е голо около 2 см, но като гледам съм я изтръгнал със корена, голо е до кожа!  Въпросът ми е ще порасне ли? Или ще си остане така голо!  Знам че звучи много глупаво! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жените дето си правят кола маска на всевъзможни места според теб дали им расте коса :))))))))))))).Споко ве ше порастне ,то ако така лесно се отстраняваха косми за вечни времена,козметиците да са прекратили дейност.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Иво Димов написа:

Жените дето си правят кола маска на всевъзможни места според теб дали им расте коса :))))))))))))).Споко ве ше порастне ,то ако така лесно се отстраняваха косми за вечни времена,козметиците да са прекратили дейност.

Да знам, космите по тялото е едно, а косата е друго. За това питам.  Не съм запознат, но съм чувал че косата е различен косъм от тези по тялото. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спокойно ще се възстанови .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Иво Димов написа:

Спокойно ще се възстанови .

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защо не удари с чук да начупиш лепилото

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Yvan Sergeev написа:

защо не удари с чук да начупиш лепилото

Хаха, какво ли не пробвах, много трудно, накрая се опитах да дръпна, то така стана че....  Все едно кола маска  :(     Просто се притесних дали ще порасне или така ще остане голо, за това исках мнение. Не знам, това лепило да не увреди корена нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.