Премини към съдържанието
Maia Dareva

Как да имам български език на XIAOMI MI 5X с MIUI 9 beta версия и android 7.1.2

Препоръчан отговор

Здравейте , искам да попитам  как да имам български език на XIAOMI MI 5X с MIUI 9 beta версия и android 7.1.2?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MIUI 9 беше преведено и редактирано, сигурно на следващият ъпдейт ще се появи български език.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Maia Dareva написа:

Здравейте , искам да попитам  как да имам български език на XIAOMI MI 5X с MIUI 9 beta версия и android 7.1.2?

Може да погледнете

ТУК  MIUI България - Official site for Bulgaria

ТУК ЗА НАПРЕДНАЛИ ПОТРЕБИТЕЛИ  Xiaomi Mi 5X ; изисква регистрация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Blue_Hulk написа:

MIUI 9 беше преведено и редактирано, сигурно на следващият ъпдейт ще се появи български език.

Дано !!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сравнително скоро точно този телефон го купих от gearbest /не за мен/ и ми дойде с china stable rom. Шарении и не за нас местни приложения. Няма / и вероятно/ няма и да има Global Stable, нито Global Developer понеже този телефон е произведен специално за Китай. Та аз отключих bootloader-а, сложих TWRP / тук задължително wipe иначе bootloop/и после EU rom/ с пълна поддръжка на БГ/, и собственика е доволен . Ако нищо не ти говори това, и не ти се занимава, то по-добре го остави така или го дай да ти го префлашнат други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря , говори ми ,но като го дадох и го префлашнаха ми сложиха бета версия и пак няма български!Казаха ми че ако се сложи друго няма да има всички функции, като например преди не ми работеха и двете камери и някои други свързани със звука.Сега работят с бета версията ,но няма български!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С кой РОМ ти го префлашнаха ?  Мисля, че сложих това xiaomi.eu_multi_MI5X_V9.5.3.0.NDBCNFA_v9-7.1.zip - Global Stable EU. Виж твоята коя е? Ако ти пише Бета EU значи е дивелопърската и през вградения ъпдейтър можеш да си сложиш тази и няма да имаш проблем с БГ езика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MIUI version -MIUI 9 8.4.28 / BETA , Baseband version 953_Gen_Pac K-1.140287.1.141724.1, cernel version 3.18.31 -perf-g9b0888a - това ми е в настройките на опция всичко за телефона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай оттук да изтеглиш РОМ-а, сложи го в телефона или на СД картата, и през вградения ъпдейтър го инсталирай. Ако имаш късмет  ще се инсталира, щото май твоя е къстъм ром, оригиналния не позволява инсталирането на "Странични" ромове

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv9.5/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.06.2018 г. в 20:51, stanpet написа:

Пробвай оттук да изтеглиш РОМ-а, сложи го в телефона или на СД картата, и през вградения ъпдейтър го инсталирай. Ако имаш късмет  ще се инсталира, щото май твоя е къстъм ром, оригиналния не позволява инсталирането на "Странични" ромове

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv9.5/

Изтеглила съм го , но все още не съм го инсталирала , защото искам да потима ,ще ми изчезне ли информация и може ли да стане нещо с телефона?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, няма да ти изчезне нищо през вградения updater. Но винаги, преди важни промени си направи резервно копие на контактите и снимките/ за всеки случай/. Никога не се знае все пак как ще протече тази операция, особено като имаш Custom Rom, а не официалния. Нали ти е отключен  bootloader-а ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера ъпдейтнах Redmi Note 5 Pro от miui 9 на miui 10 с Xioami EU ROM-а през вградения ъпдейтър, мина през twrp и се актуализира автоматично безпроблемно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще пробвам от линка който сте ми изпратили и ще пиша какво е станало!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.