Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

hiverds

БСП храни 672 трола, за да плюят по опонентите й

Препоръчан отговор

Щом казваш.. сигурно знаеш най добре. :)  страно защо обаче , твоите терзания не ме вълнуват ни най малко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, miro20 написа:

Благодаря, но не е "домашно" . Тази сутрин ги видях, и споделих. Не някакви простотии за Николов , оценки за Николов, "за домашните му " , а по темата за БСП и забележи - на червено ориентирани :)

Щото не съм някой пропаднал трол дето ходи по темите и форумите да се заяжда с потребителите  :) 

И кой е най-активен в политическите теми - Мирчо!

И понеже е "вундеркинд", за минути той намира и публикува подходящите линкове и коментари от цял свят по съответната тема, разбира се с гледната точка, която той отстоява (заработва).

И никога не е съгласен с опонентите си, защото негово "мото" вероятно е стих от едно стихотворение за БКП:

".......Аз вярвам, че си права,

когато съгрешиш дори."

преди 8 часа, miro20 написа:

В случая сега просто се зпаитай защо си генератор на такива заяжданици и офтопици.

Това на какъв език е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Без умствен капацитет написа:

мн. сладко си гукате тука :)

мн учтиво наименование на "тролене от модератор"  :) :)  

Жалка работа.. но ... няма как... очевидно мн сериозно са вбесени от лошите резултати на изборите :)

преди 2 часа, dedidi написа:

И никога не е съгласен с опонентите си

И с какво трябва да съм съгласен ?? С червендалските фейкове и пропаганда която видяхме в кампанията ли ? Не виждаш ли че никой не ви вЕрва на такава.

Отделно че  моята лична позиция я знаете. Няма как да приемам червена пропаганда, чисто по лични убеждения и позиция. Която трябва да уважавате както на всеки друг тук.

Да, може да ми оборвате позицията, но с аргументи а не личностни заяжданици . Както аз правя.Цитирай ме по темата и оборвай там. Конкретно  сега за БСП.

Не за мен, а за БСП говори . Ама не можете.

Точно в това ви е проблема. Че няма с какво да опонирате :)  и почвате с толинга , обидите, заяжданиците.

Е това не е мой проблем.

преди 2 часа, dedidi написа:

И понеже е "вундеркинд", за минути той намира и публикува подходящите линкове и коментари от цял свят по съответната тема,

Не, не съм вундеркинд, а очевидно с много по богата обща култура. Много пъти съм забелязал че трябва да обяснявам неща които дори с два клика в гугъл можете да видите сами.

АМа не.. по е лесно нещо "за Миро" да оплюете вместо два клика :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Минутка за реклама.:D

На хората с богата обща култура не им трябва Гугъл, смехоран.:biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 23 часа, miro20 написа:

Жалка работа.. но ... няма как... очевидно мн сериозно са вбесени от лошите резултати на изборите :)

Всичко е политика. Парите не миришат.

Много сте се назобили с пропагандни лафове. Освен политика друго в главата ви дали има? Ясно , доволни сте от резултата премийки ще ви дадат. Това,че масово хората не гласуваха на тия избори защото са отвратени от всички това някак си го пропускате.

После дежурното тролим си...кой само го казва това?!

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, M.Николов написа:

Минутка за реклама.:D

На хората с богата обща култура не им трябва Гугъл, смехоран.:biggrin:

Не съм казал че им "трябва". А че "опонентите" дори и това не могат да направят. Което кликване и за най тъпия би свършило работа.

Ако ти стига общата култура, схващаш ли смисъла на казаното и разликата или да ти повторя ? :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, miro20 написа:

Не съм казал че им "трябва". А че "опонентите" дори и това не могат да направят. Което кликване и за най тъпия би свършило работа.

Ако ти стига общата култура, схващаш ли смисъла на казаното и разликата или да ти повторя ? :) 

...............................................................................................................................

Не, не съм вундеркинд, а очевидно с много по богата обща култура.

С два клика в гугъл установих, че: Когато с частиците по и най се образуват сравнителна и превъзходна степен на прилагателни имена и наречия, те се пишат полуслято със следващата дума – с малко тире (дефис), без да се оставят интервали.

Добрата обща култура съответно изисква и грамотно писане.

Няколко пъти ти отправих забележката "бързай бавно".При производството на всеки продукт има изисквания за качеството и за пропуските има наказания.....

Моля работодателите на г-на да го санкционират за многото правописни грешки, които редовно допуска!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудесно  . НАучил си се да работиш с Гугъл. Сега, бъди така добър д асе запознаеш с правилата, както и това че не всяка тема тук е "за Миро"  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Сега, бъди така добър д асе запознаеш с правилата,

Защо не ги прочетеш и ти?

Цитат

2.9 Не е желателно публикуването на коментари, в които се критикуват други потребители за неспазване на правилата, както и за техния правопис.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не се обърнеш към него а не към мен че ме критикува за  правопис и т.н. ?

А и ти къв си че правиш забележки ? Сам прочете ли това правило ? :)

По темата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

Чудесно  . НАучил си се да работиш с Гугъл. Сега, бъди така добър д асе запознаеш с правилата, както и това че не всяка тема тук е "за Миро"  :) 

Не видях никъде да пише, че някой си Миро20 трябва да бъде "на всяко гърне мирудия".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И що тогава му обръщаш внимание ? темите не са за мен, нито за твоите забележки към мен .

Ти какво каза по темата , че не се сещам ? :) 

Някъде пише ли че dedidi трябва да е на всяко гърне мерудия ? и генератор на офтопици ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

Защо не се обърнеш към него а не към мен че ме критикува за  правопис и т.н. ?

Казват му напомняне. Ползвай бутончето пише си го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не аз, той казва че "ми прави забележка" . Кажи на него да ползва бутончето. Не на мен.

Не е ли редно който и да е модератор да пресича източника и генератора на офтопика, а не неговата "жертва" ?? 

Пращиш от "обективност" :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Р.Овч. "бил виждал вече това " 1996-та.

https://www.faktor.bg/bg/articles/ovcharov-vzrivi-plenuma-iskate-ostavkata-na-ninova-tozi-film-veche-sam-go-gledal

Е и аз се сещам за съсипията на Жанвиденовото управление, сещам се и как Р.Овч. бе министър, а Корнела му бе зам министър и СтаниШеф я уволни за далавери и лобиране  тогава :)

Абе нещо все не могат да поделят кокала тея далавераджии. Преди съсипаха държавата, сега си преместиха дъвченето в партията :)

Няма лошо де. Но да не излиза от там :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://exnovinite.bg7.eu/269412/

Красимир Янков - ся се сетих преди месец/ два, дето бях казал, че има един човек в бесепето, който ми прави впечатление как се държи и изказва, и очаквам да измести онаа пуйка смотаната. Определено е добър оратор и честно казано, соли бесепето повече и от противниците им -  въпроса е само, че тъкмо от такива по- интелигентни хора стават и най- големите бели. Та дали ще се окаже по- човек или, и той по тънката сметка само.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки сам може да го разпознае!!! И да попитам, коя партия печели изборите през 2013-та година???

https://nova.bg/news/view/2019/05/19/250876/къси-разкази-интервю-с-трол-технология-на-подмяната

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Джугашвили написа:

Всеки сам може да го разпознае!!! И да попитам, коя партия печели изборите през 2013-та година???

https://nova.bg/news/view/2019/05/19/250876/къси-разкази-интервю-с-трол-технология-на-подмяната

Полезно! А сега като обясни тролката че имат инструкции да се държат грубо невъзпитано и арогантно се сещам за някои хора които се държат точно по този начин и за някои други които споделят материали без коментар или такъв от една дума. Наистина не че и преди не съм ги разпознавал но тези признаци приложени за определени профили просто потвърждават предположенията ми. Та прав си в едно "Всеки може сам да ги разпознае!!!"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, lsmurf написа:

Полезно! А сега като обясни тролката че имат инструкции да се държат грубо невъзпитано и арогантно се сещам за някои хора които се държат точно по този начин и за някои други които споделят материали без коментар или такъв от една дума. Наистина не че и преди не съм ги разпознавал но тези признаци приложени за определени профили просто потвърждават предположенията ми. Та прав си в едно "Всеки може сам да ги разпознае!!!"

Сега виж заглавието на темата и от кого е пусната!!! От един добре познат на всички потребител, с поредния си ник!!! Има и един друг, който отговаря на характеристиките, но на него не му се налага да си прави нови профили (въпреки че има), защото го пазят!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, lsmurf написа:

Нали :) Виж как им личи отдалеч кой какъв език има и маниери тук .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...