Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

hiverds

БСП храни 672 трола, за да плюят по опонентите й

Препоръчан отговор

https://www.monitor.bg/bg/a/view/myj-si-prerjaza-gyrloto-s-tirbushon-na-pozitano-20-168356

Какво ли щяха да реват червените тролове ако това бе станало пред централата на ГЕРБ ? :) 

Бедна ми е фантазията....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Корнела се бетонира

https://www.faktor.bg/bg/articles/novini/balgariya/plenumat-na-bsp-izhvarli-zhablyanov-ot-byuroto-odobri-popalneniyata-na-ninova

Супер. Няма кой по да вреди на антибългарската партия, освен самата нея :)

А което е лошо за БСП, е добре за държавата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

:giggle1:

https://www.svobodnaevropa.bg/a/30078739.html

Корнела вече е готова на коалиция и с дявола, стига да е срещу ГЕРБ :) :)

Това е лека смяна на курса. До сега бе самостоятелна партизнаска борба, сега вече ще търси партньори.

Дали това не е намек към ДПС че Корнела ще "им  пусне" ? :) :)

И е време пак да се разцелуват на Орлов мост ??

пп

Снимката е покъртителна ! :laughing4:

image.png.f5c0c249ecb228273f479e38ff60dbf6.png

image.png.46094f6581166b3ea1fe5bfa3f286c6f.png

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато някои се кичат с червени звезди и боговеят Путя и СССР , да си припомним една стара история, която дори аз съм пропуснал .

То обикновенно не се дава гласност на такива "невинни разговори"

„Българите ще ги заврем с шутове там, където им е мястото“

Игор Чубаров: Да, на първия, оттам нататък ще му мислим. Всички тези, да ги е..., погранични страни - Латвия, Естония и други европейци, а също така румънците и българите ще ги заврем с шутове да ги е... там, където им е мястото.

Сергей Бахарев: Не, по-добре да не ги завираме никъде. По-добре Калифорнщина, Маямщина, запустелите райони. (...)

Игор Чубаров: Да, ти си прав. Нека да оставим засега румънците и тези... българите да се мотаят в Евросъюза.

Сергей Бахарев: Заедно с балтийските лайна.

Игор Чубаров: Наскоро нещо си приказваме с посланика на Евросъюза. И той ми казва: „Слушай, вземи си ги обратно Румъния и България.“ Не, момчета, отговарям, няма да стане.

Сергей Бахарев: Яжте си го това сами с лъжици.

https://clubz.bg/86075-pochina_ruski_poslanik_kojto_iskashe_es_„da_qde_bylgariq_s_lyjici“_audio?fbclid=IwAR1lxHFv3jWfY9HG41LSck3fJX7BoQO9R5JVSmgD2kag6Pmxlmb46Z0fd90

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Докато някои се кичат с червени звезди и боговеят Путя и СССР , да си припомним една стара история, която дори аз съм пропуснал .

Игор Чубаров: Да, на първия, оттам нататък ще му мислим. Всички тези, да ги е..., погранични страни - Латвия, Естония и други европейци, а също така румънците и българите ще ги заврем с шутове да ги е... там, където им е мястото.

Сергей Бахарев: Не, по-добре да не ги завираме никъде. По-добре Калифорнщина, Маямщина, запустелите райони. (...)

Игор Чубаров: Да, ти си прав. Нека да оставим засега румънците и тези... българите да се мотаят в Евросъюза.

Игор Чубаров: Наскоро нещо си приказваме с посланика на Евросъюза. И той ми казва: „Слушай, вземи си ги обратно Румъния и България.“ Не, момчета, отговарям, няма да стане.

https://clubz.bg/86075-pochina_ruski_poslanik_kojto_iskashe_es_„da_qde_bylgariq_s_lyjici“_audio?fbclid=IwAR1lxHFv3jWfY9HG41LSck3fJX7BoQO9R5JVSmgD2kag6Pmxlmb46Z0fd90

Ужас ! Тъпотия и безпардонност събрани на едно място в хора на висок пост. Още едно доказателство за начина на подбиране на кадрите в Русия. Това че разговорът е бил неформален и частен не ги оправдава защото просто това е начинът им на мислене. Даже повече бих ги оправдал ако го бяха казали официално - това мислят , това казват по достойно щеше да бъде поне. Да знаят тези дето се опитват непрекъснато да им лижат зад-те какво точно мислят господарите им за тях. Другите които не ги харесваме си го знаем и без да ни го кажат открито.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

Ужас ! Тъпотия и безпардонност събрани на едно място в хора на висок пост. Още едно доказателство за начина на подбиране на кадрите в Русия. Това че разговорът е бил неформален и частен не ги оправдава защото просто това е начинът им на мислене. Даже повече бих ги оправдал ако го бяха казали официално - това мислят , това казват по достойно щеше да бъде поне. Да знаят тези дето се опитват непрекъснато да им лижат зад-те какво точно мислят господарите им за тях. Другите които не ги харесваме си го знаем и без да ни го кажат открито.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете най - сетне против кого е разрешено и против кого не та да не ми се налага да минавам през цензура от модератор и да разчитам на височайше благоволение да ми бъде показан коментара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, lsmurf написа:

Кажете най - сетне против кого е разрешено и против кого не та да не ми се налага да минавам през цензура от модератор и да разчитам на височайше благоволение да ми бъде показан коментара.

Ако ти трият коментар без да си нарушил правата,  пиши на администратора,  ще вземе отношение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не е трито. Седят си 2 последователни еднакви поста на премодерация, блокирани от автоматичния филтър. И понеже оня трол ми е в игнор листата не му виждам писанията, но пък откровените му fake цитати няма да ги одобря. Ако искаш ще ти оставя само твоето мнение, макар че е отношение по тях. Те ще си останат в предишния му пост. Не че не е нацвъкал няколко последователни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ммм, модераторите се налага да нямат игнор в своите раздели, това е по-добре за работата им. Дори си мисля че админа трябва да го забрани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Филипов написа:

откровените му fake цитати няма да ги одобря

кое е фейк цитати ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Филипов написа:

Нищо не е трито. Седят си 2 последователни еднакви поста на премодерация, блокирани от автоматичния филтър. И понеже оня трол ми е в игнор листата не му виждам писанията, но пък откровените му fake цитати няма да ги одобря. Ако искаш ще ти оставя само твоето мнение, макар че е отношение по тях. Те ще си останат в предишния му пост. Не че не е нацвъкал няколко последователни.

Ами два са защото реших че е станала техническа грешка затова не се показва мнението. Щом съм прекалил с езика приемам. Само не ми е ясно що за модератор може да бъде човек който решава че някой е трол и си го слага в игнор листа и не вижда мненията му. Какво тогава точно модерира ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Michigan111 написа:

Ако ти трият коментар без да си нарушил правата,  пиши на администратора,  ще вземе отношение. 

Правата на кое......?

на човека, на форума или на трола?

преди 1 час, lsmurf написа:

Ами два са защото реших че е станала техническа грешка затова не се показва мнението. Щом съм прекалил с езика приемам. Само не ми е ясно що за модератор може да бъде човек който решава че някой е трол и си го слага в игнор листа и не вижда мненията му. Какво тогава точно модерира ?

Ти сега, въпрос ли задаваш или даваш акъл как модератор да си върши работата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

Ти сега, въпрос ли задаваш или даваш акъл как модератор да си върши работата?

Както виждаш въпрос е - изречение което завършва с въпросителна е въпросително ако не си наясно.  Хайде обясни ти като бивш модератор как ще модерираш нещо което не си прочел.  А ти наистина ли се интересуваш или просто се заяждаш за забавление.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом се е намесил автоматичния филтър, значи нещо в отговора ти не е било според правилата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Рубладжиите от БСП в поредна акция.

https://www.faktor.bg/bg/articles/bsp-vnese-proektopredlozhenie-za-otmyana-sanktsiite-sreshtu-rusiya

Очевидно са съгласни с хилядите избити в Донбас заради пряката поддръжка и ръководене  от РФ на терористите от ЛДНР, очевидно са съгласни ей така някой да ти отреже територия заради някакви имперски новорашистки или новоосмнлийски болни амбиции и т.н.

преди 4 часа, lsmurf написа:

Още едно доказателство за начина на подбиране на кадрите в Русия. Това че разговорът е бил неформален и частен не ги оправдава защото просто това е начинът им на мислене. Даже повече бих ги оправдал ако го бяха казали официално - това мислят , това казват по достойно щеше да бъде поне.

Ами те винаги са демонстрирали такова високомерно отношение към нас и другите малки страни.

Сложи това към графата  как патриарха КГБист ни нахока яко при посещението си , сложи и подмятанията на Путя за азбуката от Македония , сложи и как Решетников без притеснение и надменно говори и обясни как ни проучиха и предложиха на тайни срещи с БСП  пРезидента ни, виж как ни отразяват във вечерните си пропагандни програми  ...  и тн. и т.н..

и картинката е ясна.

Само  БСП са на принципа те ни плюят, ние си мислим че вали... и се кичим със сърпове и чукове , икони на Путя, портрети на Корнела  и милеем за умрелия митичен СССР. :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

Щом се е намесил автоматичния филтър, значи нещо в отговора ти не е било според правилата.

Със сигурност е така и аз го приех по горе въпреки че израза който ползвах е просто малко по свободно изразяване на това да кажа че ,някой е супер безкритичен и приема да плюе на достойнството си и да се унижи по всякакъв начин за да се хареса на господаря си - малко дългичко нали. Народът има по- точен и цветист израз за същото само че за съжаление автоматичния филтър не го допуска. Ще го имам в предвид занапред. Не знам само как можете да приемете че разговор между двама руски дипломати може да съдържа израз като наритване и завиране на цял един народ някъде и в същото време да се притеснявате че съм ползвал по пиперлив израз за определени хора които даже не съм посочил а съм оставил те сами да се познаят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама ти сериозно ли?Двама руски дипломати в Африка щели да ни заритат!:lol6:

Тези нали се сещаш, че щом са дипломати в Африка трябва да ти е ясно, че никой не ги бръсне за слива.

Интересно как не си се възмутил от това, че посланика на Евросъюза му предлагал да си ни вземат обратно заедно с Румъния.

Това не те ли обиди?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, M.Николов написа:

Ама ти сериозно ли?Двама руски дипломати в Африка щели да ни заритат!:lol6:

Тези нали се сещаш, че щом са дипломати в Африка трябва да ти е ясно, че никой не ги бръсне за слива.

Интересно как не си се възмутил от това, че посланика на Евросъюза му предлагал да си ни вземат обратно заедно с Румъния.

Това не те ли обиди?

Интересно че някой дипломат ще вземе да направи лично предложение на един от тези хора които сам казваш че никой не ги бръсне за слива да си ни вземе забележи не вземат а той лично . Имам чувството че се възприема едва ли не за Путин въпреки че и Путин на теория поне не взема такива решения сам. Е , как искаш да приема такова твърдение за чиста монета и въобще да го подлагам на обсъждане. Иначе да, би ме обидило ако източника му бе малко по заслужаващ доверие. Абе както казах и по горе - начин на мислене!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен по скоро това ме обижда:

https://www.24chasa.bg/novini/article/7584166

Има два варианта.

Или ни вземат за пълни будали, които са толкова тъпи, че да не им е ясно, че това за момента е невъзможно и всички приказки в тази насока са просто да си чешат езиците.

Или втория вариант, те са толкова тъпи, че да си вярват, че България може да промени общото решение на ЕС.

Аз лично съм убеден, че е първото, още повече, че и времето избрано за тази акция е показателно(последния работен ден на парламента преди отпуската-един вид ще се борим, ама след почивката).

Както съм казвал и преди с такива политици, като Корнелия БСП нямат шанс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, M.Николов написа:

Както съм казвал и преди с такива политици, като Корнелия БСП нямат шанс.

Това добро ли е или зло.

Хубаво е, когато комунистите нямат шанс.

Лошото е, че не само БСП са комунисти.

Лично за мен, Аугусто Пиночет си остава политикът, който най добре е разбирал същината на комунизма и комунистите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вместо да се занимават с реалните проблеми на хората и да накарат наглеци, като тези да забравят за абсурдните си идеи!

http://www.banker.bg/upravlenie-i-biznes/read/biznesut-ne-iska-da-plashta-purvite-tri-dni-bolnichni

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Това добро ли е или зло.

Със сигурност не е добро, защото при слаба опозиция демокрацията страда.Просто нямаш избор.

преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

Хубаво е, когато комунистите нямат шанс.

Комунисти отдавна няма в парламента.

преди 4 минути, Реджеп Иведик написа:

Лошото е, че не само БСП са комунисти.

БСП са далеч от комунисти

преди 5 минути, Реджеп Иведик написа:

Лично за мен, Аугусто Пиночет си остава политикът, който най добре е разбирал същината на комунизма и комунистите.

И този е прехвалена бира.

Реално, нищо кой знае какво не е направил, освен да се разправи с опонентите си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, M.Николов написа:

Със сигурност не е добро, защото при слаба опозиция демокрацията страда.Просто нямаш избор.

И в Чили как няма комунисти, пък има демокрация ?

Човека ги е събрал всички на един стадион и ги е разстрелял, ние си ги отглеждаме в задния двор, за да не ни умре демокрацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето, "народния съд" в България е лош, но убийствата на комунисти в Чили е добро дело, нали?

И каква демокрация в Чили по негово време те гони?!!

" Идва на власт на 11 септември 1973 г. след държавен преврат, чрез който е свален Салвадор Алиенде – първият социалист, избран за президент на Чили. Превратът слага край на период на обтегнати отношения със САЩ (които дейно подкрепяли свалянето на Алиенде). Оглавява военната хунта, поела властта след преврата. На 27 юни 1974 година се самопровъзгласява за президент на Чили и управлява страната като диктатор до 1990. Напуска президентския пост на 11 март 1990 година, оставайки обаче главнокомандващ на въоръжените сили на Чили до арестуването му. "

https://bg.wikipedia.org/wiki/Аугусто_Пиночет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...