Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

БСП храни 672 трола, за да плюят по опонентите й

Препоръчан отговор

преди 2 минути, FusE написа:

Не знам работил ли си през комунизъма и дали знаеш чисто процентната разлика межди теб като работник и началника си в заплатата и съпоставима със сегашната раликата? Може да се търси из мрежата не знам има ли данни писани за това. Което дава отговор на въороса, че разлика между тогава и сега има, голяма. Към момента няма ни най малка наченка на комунизъм, по скоро е див капитализъм, с опит за налагане на правила от държавата, ден година храни. 

По комунизма съм работил малко, като стругар в завод. Прекия ми началник (бригадир) взимаше не много повече от мен. Но! Тогава имането не се изразяваше толкова в пари. Властта не беше едно със парите, но който имаше власт, пак си имаше всичко, без да получава огромни възнаграждения. Тодор Живков си имаше и резиденции и яхта, които бяха държавни разбира се,, но реално в тях живееше и се возеше той, а не държавата. :)  Та, разликата за която говориш е по- скоро козметична и на хартия, а не реална.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 383
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да, то щото другите партии не хранят тролове.! Всичко е пари и далавера!!

Колко е заплатата?

Да си дойдем на приказката, тука има няколко трола и никой не казва къде плащат и по колко, че и ние да изкараме някой лев

Публикувани изображения

преди 6 минути, Радул написа:

Та, разликата за която говориш е по- скоро козметична и на хартия, а не реална.

Аз написах коя разлика имам предвид, разликата в заплащане работник - началник в което няма нищо козметично като промени. Държавния глава е нормално да има привилегии освен заплата, както тогава така и сега държавния глава получава най много от всички. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

Аз написах коя разлика имам предвид, разликата в заплащане работник - началник в което няма нищо козметично като промени. Държавния глава е нормално да има привилегии освен заплата, както тогава така и сега държавния глава получава най много от всички. 

И Пенчо Кубадински си ходеше на сафарита в Африка, без да може да си го плати от джоба.И тепаше лъвове.  Е там всичко му е безплатно на него. Защо ли? Щото България пък налива квото може в някаква си Народна република Чукумба. Ама за мен сафарита в Африка нямаше, нищо че и двамата не можехме да си ги платим от джоба. :)   Не се прави че не разбираш какво говоря.

Освен това, сегашния ми пряк началник е собственика на фирмата и ако ще трябва да сравнявам заплащанията, тогавашното ще трябва да го сравня със заплатата на директора. Там вече разликата беше в пъти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.05.2020 г. в 21:41, miro20 написа:

Стига бе човек. :)  Така и не разбрахте че не "демокрацията" ви е виновна.

Такава система  която да толерира некадърници, да лъже за петилетки и паралелно да трупа заеми т.н. не може да вирее . Няма как да стане.

Точно тъй. Не мога да не се съглася с казаното.

Затова некадърникът от Банкя - Мухобойко и дъртите партийни номенклатури от ГЕРП ще изгърмят и ще бъдат свалени от власт скоро.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, FusE написа:

Може да се учи и от запада и от изтока също. 

Да!

Освен това да може да се адаптираш към околната действителност има и друго: Да може да отсяваш и от двете системи неща които да подобряват условията в които си. Да "извличаш" положителното от другото и прилагаш правилно към негативното.

Някои хора обаче си остават антагонисти. Уви. Те не могат да генерират и де факто са консуматори, но това не е проблем, до толкова, че от теб зависи дали ще ги включиш в твоята ценностна система.

преди 10 часа, miro20 написа:

Не гледам в чуждото канче , а това се нарича широк мироглед.

Не Мире! Твоето е тесногръдие!!!

Излъчваш вид негативизъм от миналото ти.

Зациклил си и нямаш мечти. Нямаш вид "бъдещи спомени". Нямаш въображение да използваш вид негативизъм, за да направиш света около теб по-добър, а изреждаш ограничения си брой "грамофонни плочи".

Кратко: Движиш се в сегашното и те е страх от бъдещето. Просто не си разбрал, че бъдещето ти не зависи само от теб, а от много по-голямо нещо. Нещо наречено общество, което се развива не по начина по който ти "програмираш".

Твоите схващания са остарели. Нормално е на определена възраст да станеш "Клубна напаст". (Ха, да видим от къде е това, а?!) Дай да видя до колко ти е широка литературната култура, за да видя до къде ти се разпространява мирогледа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Не Мире! Твоето е тесногръдие!!!

Излъчваш вид негативизъм от миналото ти.

Зациклил си и нямаш мечти. Нямаш вид "бъдещи спомени". Нямаш въображение да използваш вид негативизъм, за да направиш света около теб по-добър, а изреждаш ограничения си брой "грамофонни плочи".

Кратко: Движиш се в сегашното и те е страх от бъдещето. Просто не си разбрал, че бъдещето ти не зависи само от теб, а от много по-голямо нещо. Нещо наречено общество, което се развива не по начина по който ти "програмираш".

Твоите схващания са остарели.

Напротив. Току що описа себе си . Точно ти си зациклил и спрял развитието си /на мисълта и мирогледа/ в онова време с лозунга "само не пипайте БКП" .

И до там.

НЯмаш мечти, нямаш бъдеще, останало ти е само самосъжалението и носталгията по старите хубави млади дни  и неистова болезнена омраза към всеки по прогресивен, по осовбоден, който не го е страх да погледне документите за историята/добра или лоша няма значение, мен не ми пука, пука ти на теб заради комплексите от провалените и излъгани червени мечти/  и който не го е страх да сравнява и да иска нормално бъдеще и нормален стандарт, какъвто е в нормалните развити държави /наричаш това тесногръдие и гледане в чуждо канче/ .

Както много пъти съм ти казвал, позлваш ме за отдушник и самокритика :)  В което няма нищо лошо.Дори ти бях намекнал преди време че трябва да ми плащаш като на психолог.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, gagodrago написа:

Затова некадърникът от Банкя - Мухобойко и дъртите партийни номенклатури от ГЕРП ще изгърмят и ще бъдат свалени от власт скоро.

Абе младо, абе зелено. :) 

Рано или късно всеки си отива. Въпроса е кой ще е на негово място, а?!

Момчето, Бойко Борисов, до момента се справя много добре. Има и смелост, и вид непукизъм и бие шамари на инфантите.

Да, освен некадърници има и инфанти.

Та, не са проблем некадърните, а хората които нямат идеи, а само се хранят от недоволството на другите.

Бегом до хоризонта и обратно, и да не забравиш да донесеш две кофи компресия и пет мега херца на връщане. :) Че, иначе няма да има за G точката ти вид удоволствие в мозъка ти. :)  

преди 3 минути, miro20 написа:

Напротив. Току що описа себе си .

Лелей ..... колко си заблуден ... :) 

Живей ве човек .... :) 

Аз нямам вид особени грижи в бъдеще ... :) 

Кратко: На мен ми е лесно, защото така съм си го направил.

Не ме интересуват другите.

Споделям мнения и излъчвам вид обективизъм, защото вече не съм във вид система наречена "Общество".

Чисто и просто - обичам да съм информирал. Разбрал съм, че много неща не зависят от мен. Следя си определени показатели, за да видя какви бъдещи дивиденти ще получа, за да изчисля за колко време ще реализирам мой битов проект.

Това не може да анализираш ти. Не знаеш върху какъв проект работя.

Кратко: В България има много култура и реално не е показана на света, защото всичката история ще отиде в небитието.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

https://news.bg/politics/kiril-dobrev-gotov-za-lider-na-bsp-i-za-nov-premier.html

Ха, от трън та на глог.Каква алтернатива на Нинова е пък този, като е от нейната групичка?

На БСП им трябва ново лице и нова програма, трябва да станат отново партия на работниците, а не партия на червената олигархия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване