Премини към съдържанието
hiverds

БСП храни 672 трола, за да плюят по опонентите й

Препоръчан отговор

преди 1 минута, miro20 написа:

спряха едно предаване на Милен Цветков

кое е това предаване

за какво е ставало дума 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Това

https://www.facebook.com/chasatnamilencvetkov/?hc_ref=ARQ7-BXvGCvpQDCrjdTMrB16wnif19jZCmPeg3cCRXTCpkiBKGy5cb4f5nda7CKEcEg&fref=nf

било спряно заради коментиране на фейк новина за гръцки частен остров на ББ :)

Лично аз се съмнявам това да е причината... ама...

пп

Очакваме новото лайфстайл предаване на Милен с Ани Цолова :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еврокомисарите направили забележка на Юнкер, че само пие, нищо не работи и се излага, пък той им казал:
- Ми, вий, кво?! Я да ви видя колко разбирате. Посочете ми поне три валути.
И те почнали да изреждат:
- Евро, долари, лири, йени...
- А знаете ли поне три фирми, дето произвеждат презервативи.
И те:
- Ми, Дурекс, Уан тъч, Виталис.
- А, а ми кажете поне три големи фирми за алкохол.
- Ми, Джони Уокър, Бушмилс, Кампари, Бакарди, Джак Даниълс...
- Ми, я ми кажетие три реки в Исландия.
И комисарите - хъц. Мълчание.
- Ето, виждате ли?! И Вий само за пари, пие*не и се*к*с мислите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Изповед на окаяния раб Божи Калансув:

"Извинявам се.  Моля Ви не ми обръщайте внимание. По- цял ден седя в къщи без работа и понеже няма с какво да се занимавам ми става скучно и почвам да пиша глупави коментари в Калдата форум и да отварям Безброй еднакви теми в Калдата форум. Простете ме мене Простака, че Ви наводнявам с флууд. От други форуми отдавна съм наритан. Виждам, че в Калдата форум хората разбират и дават компетентни съвети и завиждам. Почвам да си въобразявам, че и аз съм компетентен, и също така си въобразявам, че имам опит, което не отговаря на истината. Чрез заливане и удавяне на Калдата форум с флууд с еднакви и безсмислени теми и коментари аз си въобразявам, че въобще нещо разбирам. По- точка първа от настоящата тема мога да кажа, че с такива подобни на описания уред в точка № 1 имам предостатъчно в излишък в домът си. Като някой работят, а за други няма резервни части. И със сигурност имам нужда да изхвърлям в кофата за смет такива уреди в настоящия момент и за в бъдеще време отколкото да купувам нови подобни устройства и подобна техника. Извинявам, се че Ви наводнявам Калдата форум с безсмислени теми и безсмислени коментари, което се нарича флууд на Английски език, а в превод на Български според мен означава наводнение и  / или бедствие свързано с наводнение..."

"Извинявам се.  Моля Ви не ми обръщайте внимание. По- цял ден седя в къщи без работа и понеже няма с какво да се занимавам ми става скучно и почвам да пиша глупави коментари в Калдата форум и да отварям Безброй еднакви теми в Калдата форум. Простете ме мене Простака, че Ви наводнявам с флууд. От други форуми отдавна съм наритан. Виждам, че в Калдата форум хората разбират и дават компетентни съвети и завиждам. Почвам да си въобразявам, че и аз съм компетентен, и също така си въобразявам, че имам опит, което не отговаря на истината. Чрез заливане и удавяне на Калдата форум с флууд с еднакви и безсмислени теми и коментари аз си въобразявам, че въобще нещо разбирам. По- точка първа от настоящата тема мога да кажа, че с такива подобни на описания уред в точка № 1 имам предостатъчно в излишък в домът си. Като някой работят, а за други няма резервни части. И със сигурност имам нужда да изхвърлям в кофата за смет такива уреди в настоящия момент и за в бъдеще време отколкото да купувам нови подобни устройства и подобна техника. Извинявам, се че Ви наводнявам Калдата форум с безсмислени теми и безсмислени коментари, което се нарича флууд на Английски език, а в превод на Български според мен означава наводнение и  / или бедствие свързано с наводнение..."

Хапчетата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.07.2018 г. в 22:48, proexpert написа:

направили забележка на Юнкер, че само пие,

Човека има здравословен проблем, който не е свързан с алкохола. Не се ли усещате, че от такива като вас лъха само злоба ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nikssi написа:

Човека има здравословен проблем, който не е свързан с алкохола. Не се ли усещате, че от такива като вас лъха само злоба ? 

по точно - някакъв вид завист

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Без умствен капацитет написа:

по точно - някакъв вид завист

Говоря за Юнкер безмозъчни! Каква завист те гони?!

Човека има здравословен проблем и се е изострил по-време на срещата.

Цитат

Жан-Клод Юнкер е имал спазми от ишиаса си, когато се появи в сряда вечерта на обществено събитие, неспособен да се държи на краката си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, nikssi написа:

Говоря за Юнкер безмозъчни! Каква завист те гони?!

Човека има здравословен проблем и се е изострил по-време на срещата.

завиждат на поста му

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.faktor.bg/bg/articles/novini/balgariya/ninova-pak-go-udari-na-div-populizam-na-buzludzha-ni-sabra-gnevat-ni-che-po-ulitsite-umirat-hora-zashtoto-bolnitsite-sa-zakriti

Цитат

Десетки хиляди социалисти от цялата страна се събраха на Историческата поляна под връх Бузлуджа. Днес се провежда традиционният събор на левицата под наслов „За по-добър живот – нашата кауза е България“.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм социалист и не ме интересува какво става на Бузлуджа. Не и дотолкова, че сам да си търся информация по въпроса. Би ли пояснил все пак с каква идея ни осведомяваш тук...Или както винаги си нямаш личен поглед и коментар по въпроса, а го играеш само калтак информационна агенция просто ей така копи-пейст и ние да си впрягаме въображението какво задание си получил от краварското посолство? Специално за цитираният А.Генов и поредното връщане в историята какво било станало преди над 60 години, ами въобще не ме интересува. Достатъчно гадости ми сервират ГРОБ и останалите политици сега, в настоящето, за да се хабя и с времена от преди да съм се родил. Интересува ме основно настоящето!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, sliderum написа:

Аз не съм социалист и не ме интересува какво става на Бузлуджа. Не и дотолкова, че сам да си търся информация по въпроса. Би ли пояснил все пак с каква идея ни осведомяваш тук...Или както винаги си нямаш личен поглед и коментар по въпроса, а го играеш само калтак информационна агенция просто ей така копи-пейст и ние да си впрягаме въображението какво задание си получил от краварското посолство? Специално за цитираният А.Генов и поредното връщане в историята какво било станало преди над 60 години, ами въобще не ме интересува. Достатъчно гадости ми сервират ГРОБ и останалите политици сега, в настоящето, за да се хабя и с времена от преди да съм се родил. Интересува ме основно настоящето!

помни моналото за да не повтаряш грешките в настоящето

а и преди имаше информационно затъмнение и то умишлено

на времето не са казали за атентата на гара Буново за да не намразим турците

а сега нямаш затъмнение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Без умствен капацитет написа:

помни моналото за да не повтаряш грешките в настоящето

а и преди имаше информационно затъмнение и то умишлено

на времето не са казали за атентата на гара Буново за да не намразим турците

а сега нямаш затъмнение

Що да нямаш информация, че Нинова е отишла на Бузлуджа с някоя портативна ракета земя-въздух, с намерението да сваля нечий самолет(предвид отправката към миналото на цитирания от Миро А.Генов)? Пък и това, дори и  така да е, не е мой проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а защо да няма информация че аз съм платен трол на БСП и просто целя да правя реклама на партията

а няма по добра реклама от лошата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде ! Стягайте се ! След малко настава " Ракиено време " :

849607.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, sliderum написа:

На герберите яко им е припарило на за*ниците и следят денонощно всяко мигване на Нинова, да не би да означава знак за протест, който би ги лишил от благинките, които от много години получават благодарение на ГЕРБ.

Но колкото и зорко да следят обстановката, скоро ще им се наложи да отидат на трудовата борса, защото следващата стъпка ще е премахване на НПО-тата, които присвояват нашите пари, за да ги дадат на верните гербери и герберчета.

Прочетох, че на Бузлуджа сега е весело. :)

П.П. И аз не съм социалист.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, sliderum написа:

Специално за цитираният А.Генов и поредното връщане в историята какво било станало преди над 60 години, ами въобще не ме интересува.

Народ който не си познава историята, няма бъдеще /перефразирам/

Аз не съм социалист и не ме интересува какво става на Бузлуджа. Не и дотолкова, че сам да си търся информация по въпроса.

Именно заради непознаването на историята на НРБ и комунистите като цяло, дава огромно поле за изява на същите червени пропагандатори с комунистическите простотии.

Разбира се, ти , и подобни на теб,  няма как да знаеш че те са се осирали многократно в историята ни, понеже... не те е интересувало... но ще се увличате по утопиите и привдно "мноо яката"  цоциалистическа идеология.

Би ли пояснил все пак с каква идея ни осведомяваш тук...Или както винаги си нямаш личен поглед и коментар по въпроса, а го играеш само калтак информационна агенция просто ей така копи-пейст и ние да си впрягаме въображението какво задание си получил от краварското посолство?

Напротив. Аз съм един от млакото които анализирам и чето синтезирано давам резюме и мнение по темите и цитираното.

В случая съм абсолютно съгласен с Асен Генов , затова и го цитирах..  На кой му харесва или не...  всеки си има право. Но това  е история, това е Бузлуджа, това е днешния ден.

/ А и друга подходяща тема за БСП не намерих /

преди 3 часа, Мойра написа:

П.П. И аз не съм социалист.

А  не бе. :) :) Затова ли цитираш само дъреводачковските "гласове" , кървавочервения поглед.инфо на комуниста симов, а преди и фалиралото също червено  волгинско а-спекто ?? :) :)

мъ не, не си .. как   може да си го помисля дори :)

Виж, аз никого тук няма да нарека платен трол=социалист, въпреки че това е темата. За мен е пределно ясно че тук платени няма. И че си споделяте искренно статиите и източниците.

Въпроса е .. защо се срамувате от това , и декларирате "не съм социалист" ? А какво сте ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мирко, ако не си забелязал. Въпреки всичко, социализма свърши в краят на 1989г. Въпреки, че все още има социалисти, като те дори не са на власт в момента. От тогава и до днес си е див капитализъм, ако искаш дори див олигархически капитализъм с феодални черти на местна почва, като единственото щастливо развитие, ако искаме въобще да продължаваме в този строй е, някак си да успеем да го укротим и контролираме, така че да ограничим нанасяните щети и евентуално приходите да станат повече от разходите  там където е нужно, като се научим да инвестираме, и да допускаме инвестиции там където това е най-изгодно не само от гледна точка на инвеститорите, но и на нацията ни. Не ни трябват инвеститори, които да идват тук с цел лесна,  бърза и огромна печалба, от която твърде голям процент да изнасят кеш от страната в посока на техните държави и икономиките им. Омръзна ми да храним чешките пенсионери, когато си плащаме сметките за потребеното електричество, като това е само единичен пример и в този смисъл може да се разгледат и много други чужди фирми опериращи на наша територия.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, sliderum написа:

Мирко, ако не си забелязал. Въпреки всичко, социализма свърши в краят на 1989г.

Забелязал съм как някои с тайнство и патос  като на секта си викат още на "другари".... :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, sliderum написа:

Омръзна ми да храним чешките пенсионери, когато си плащаме сметките за потребеното електричество, като това е само единичен пример и в този смисъл може да се разгледат и много други чужди фирми опериращи на наша територия.

значи си бил за Интерком България. - Гинка Върбакова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

Забелязал съм как някои с тайнство и патос  като на секта си викат още на "другари".... :) :)

Наистина това е най-главният проблем на страната, всичко друго бледнее пред него, цялата, повече, или по-малко организирана престъпност, корупцията, ниските доходи и като цяло и особено в някои региони, безработицата, въпреки всичките програми за осигуряване на квалификация и преквалификация, които в повечето случаи не сработват както се очаква и на практика са поредното пилеене на средства...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

Наистина това е най-главният проблем на страната, всичко друго бледнее пред него, цялата, повече, или по-малко организирана престъпност, корупцията, ниските доходи и като цяло и особено в някои региони, безработицата, въпреки всичките програми за осигуряване на квалификация и преквалификация, които в повечето случаи не сработват както се очаква и на практика са поредното пилеене на средства...

Ако се замислиш, ако можеш де, ще осъзнаеш че въпреки сарказма ти, точно това е сорса на проблема.

Сам описваш това което говоря от години - докато всички пост-съветски държави се оттърваха от старите соц зависимости и пропаганда,  успяха да проведат и лустрация, и заклеймяване на порочните идеологии и практики, тук няма такова нещо .

Престъпност, ниски   доходи, безработица и т.н. са пряко следствие от фалиралия соц .

Разликата е че ... тези държави , ВСИЧКИТЕ от бившия соц лагер дръпнаха напред и са в пъти по добре от нас, където тези процеси на лустрация и ясно заклеймяване на престъпниците,  за съжаление , нямат реализация.

В коя друга постсъветска държава има явелние като Бузлуджа ? ?

На което явление да се леят толкова соц глупости и лъжи ? ?

Това е свързано и с другото ... че която държава не си знае историята, тя няма бъдеще. Бузлуджа  , колкото и да се стараят со всех сил , няма бъдеще.

Да бе изолирано, нямаше да ми прави впечатление. За съжаление , това касае цяла България.

Колко  от вас например, приемат насериозно "Документите" на Антон Тодоров ?

Там е жестоката истина, която е токова контрастна, че съзнанието отказва да я приеме.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Мойра написа:

Прочетох, че на Бузлуджа сега е весело. :)

О да :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, miro20 написа:

Престъпност, ниски   доходи, безработица

Напротив, те са типично капиталистически(или по-скоро типична картинка и на всички предходящи капитализма парични строеве, в които притежанието, докопването до финансови инструменти, власт  и други облаги, или скъпо струващи активи, е приоритет и почти не е от значение как ще се придобият) "достижения" и си ги има в "доволно" количество, а не само колкото да ги миришеш(заигравка с една реклама, ако се сещаш коя)и в най-богатите капиталистически страни. Дори в някои от тези държави кражбите и въоръжените грабежи, освен персонална, са и държавна политика, визирам любимците ти от САЩ, които обраха почти целият близък изток напоследък, а в едно не кой знае колко далечно минало и други не толкова пустинни, или полупустинни части на света. Същите са и великобританците, французите, испанците и португалците, въобще всички "бивши" империи, владели и източвали  в даден момент от също не чак толкова далечната си история големи парчета от света под формата на колонии и все още продължавайки да владеят къде съвсем формално, къде реално, къде под сурдинка. Как така пък в тези толкова богати и проспериращи страни, все така продължава да си има и бездомници, и кражби, и убийства и бедни, въпреки че са държавите, нареждани в началото на списъка на икономиките на тоя свят, давани за примери като страни, в които (поне някои от)законите се спазват...примерно колко силно спазвали шофиращите МПС-тата си в Англия англичани правилата за движение по пътищата, как чинно спирали пред пешеходните пътеки и т.н. Подобни примери се дават и за САЩ и за къде ли не, щото глобите били големи и нямало как да се измъкнеш и да не си платиш както тук и същевременно наред с тия благи примери, току изпечатан цял раздел във вестника с криминална хроника с грабежи на частни лица, на банкомати, на цели банки, с изнасилвания, с убийства и с масови убийства, щот някой му избила чивията и почнал масовия шутинг, с умрели от предозиране с алкохол, от предозиране с качествена, или с некачествена дрога, от предозиране, или употреба на неподходящи лекарства, измрели поради отказ от предоставяне на медицинска услуга... Пък и въпреки примера с "примерните" шофьори от преди малко и там си стават катастрофи с приличен брой жертви, особено в САЩ, което показва че примерът с "примерните" шофьори, не е  чак толкова валиден и годен за пример, защото същите тези, буквално в момента, в който излязат от обсега на камерите и радарите на патрулките край пътя и другите средства, с които биха могли да се докажат нарушенията им и да ги глобят веднага, натискат педалите до ламарината.   Като е толкова богат и хубав живота в САЩ поради  что толкова често на хора от всякакви възрастови групи им избива чивията и почват да натискат спусъка, докато са в състояние да продължат?

Редактирано от sliderum
добавки и правопис (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитираш ме спекуълативно и извън контекста.

Думите ми са : Престъпност, ниски   доходи, безработица и т.н. са пряко следствие от фалиралия соц .

Дай да си изясним нашата кочинка, да имаме яснота и в ИСТОРИЧЕСКИ план какво се случи и защо, пък тогава да сравняваме с други, или както теб да прилагаме принципа "видяла жабата коня, и тя си вдигнала крака".

Това ми е коментара към горните ти сравнения със сАЩ и др.

Поскоата на моя израз е съвсем друга, и само ще ти я припомня с така недолюбваната цифра - 1.6 или 1.9 трлн евро.

Това до скоро бе излязло като цифра - колко бе необходим она ФРГ да налее в изкривената нерентабилна икономика на ГДР , за да изравнят социалния и икономичекси статус със ФРГ след обединението .

И забележи - огромна част от тези средства са в социалната сфера. т.е. пряко за пенсии, помощи, и т.н.

Та, замисли се.. .ако толкова трилиона евро са необходими на водещата социалистическа ГДР след соца, на нас кой трябваше да ни даде тази /реципрочна спрямо населението и територията/  сума ??

Ние си нямаме богата братска еднонационална държава , която да налее  подобни трилиони. Нямаме и като сгромолясалия се СССР ресурси и потоци пари за трилоони, които да поддържат инвалида в изправено положение.

Ние получихме "нисък старт" със слаба "ръка" в играта , затова и се гърчим  с малки доходи, малки стандарти, малък бизнес, малка икономика, и инфраструктура и заводи които за нищо не стават в сегашни условия.

Та.. това е насоката на изречението ми погоре.

Замисли се върху това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Думите ми са : Престъпност, ниски   доходи, безработица и т.н. са пряко следствие от фалиралия соц .

Да бе, значи и в САШ е фалирал соца и затова има престъпност и безработица и всичко друго което си изброил, включително и ниски доходи(спрямо техният си стандарт) в големи мащаби, айде малко по-сериозно. Не ме карай да си умирам от смях. 

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...