Премини към съдържанието
hiverds

БСП храни 672 трола, за да плюят по опонентите й

Препоръчан отговор

https://btvnovinite.bg/bulgaria/firmata-svarzana-s-mityo-ochite-i-bencho-benchev-s-obshtestveni-porachki-za-chetvart-milion.html

Чудех се защо БСП реват на умряло и се гърчат като настъпана змия :)

Всъщност, от цялата операция по арестите, единствено истеричната реакция на БСП ми се наби в очите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

https://btvnovinite.bg/bulgaria/firmata-svarzana-s-mityo-ochite-i-bencho-benchev-s-obshtestveni-porachki-za-chetvart-milion.html

Чудех се защо БСП реват на умряло и се гърчат като настъпана змия :)

Всъщност, от цялата операция по арестите, единствено истеричната реакция на БСП ми се наби в очите.

Невероятно мноооооого си прост. Митьо и Бенчев и прочие въртят всеки от тях, стотици милиони годишно. Вероятно поне 70-80% от тях са от нагласени и незаконни начини за добиране до пари от САПАРД и други програми за евросубсидии, които са лимитирани като сума отпускана на брой юридическо лице и от чисто криминални дейности. А плювачите по БСП, намериха от стотиците поръчки и сделки, които са преминали успешно(което не значи, че са законни) надзора на контролните органи, назначения главно на гербави шуренайки, една единствена, която спрямо останалият черен и сив бизнес  на въпросните едва ли съставлява повече от 0.01% от годишно изпираните суми.  Някакви си мизерни четвърт милион брутна стойност.

ПС. Четвърт милиона, дори не е сума само по един договор, респективно една поръчка, а общо на цялата дейност на фирмата за периода.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, sliderum написа:

черен и сив бизнес  на въпросните едва ли съставлява повече от 0.01% от годишно изпираните суми.  Някакви си мизерни четвърт милион брутна стойност.

Благодаря за уточнението . Е да, ние виждаме "върха на айсберга" и едва ли някога ще узнаем всичките изпирани  пари и незаконни корупционни сделки.

т.е. имало защо БСП да врещи на умряло :)

ъъ.. а това кой прост, кой умен... нали знаеш мнението ми за квалификациите ви ... :) - в другия крачол :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миро, ти може да си предполагаш каквото и да е, но черният и сивият "бизнеси" на Митьо и дружинка, се въртят  с подкрепата основно на ГЕРБ, които управляват почти последователно  и почти цялото време от началото на 2009г. та досега. След като нямаш доказателства за каквото и да е, също толкова вероятно е да се окаже, че БСП няма нищо общо с останалите 99.99%, от парите въртени в "бизнесите", с които се занимава организираната престъпна група на Митьо и Бенчев, .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде да се запиша да ме хранят и мен?:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, sliderum написа:

След като нямаш доказателства за каквото и да е, също толкова вероятно е да се окаже, че БСП няма нищо общо с останалите 99.99%, от парите въртени в "бизнесите", с които се занимава организираната престъпна група на Митьо и Бенчев, .

Ако някой от нас имаше каквито и да е доказателства, отдавна въпросните "бизнесмени" да са подсъдими и доживот в затвора :)

Уви. Затова си правя извода кой най много пищи "на умряло". И е на принципа "гузен негонен бяга".

И това е БСП. Пак да се повторя, но аз от цялата новина , още без да съм разбрал какво е станало, първо видях как БСП пищят как нямат нищо общо с тоя... и почнаха съответни нападки "всички са маскари" и т.н. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, miro20 написа:

Ако някой от нас имаше каквито и да е доказателства, отдавна въпросните "бизнесмени" да са подсъдими и доживот в затвора :)

Уви. Затова си правя извода кой най много пищи "на умряло". И е на принципа "гузен негонен бяга".

И това е БСП. Пак да се повторя, но аз от цялата новина , още без да съм разбрал какво е станало, първо видях как БСП пищят как нямат нищо общо с тоя... и почнаха съответни нападки "всички са маскари" и т.н. :)

Че те всички са маскари, ама ти, естествено, не си го разбрал:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде бе, не съм ? :) :)

Но израза наистина е удобен. За всички.

Какво е посланието на тази червена пропаганда ? "всички са маскари" , значи споко, с усмивка продължаваме да крадем нататък... :)

Ако случайно ни изненадат с още някой червен общинар или депутат, да си знаете репликата "всички са маскари" ... и продължаваме напред :)

пп

Пропагандаторите  с опорките също оглушително мълчат

https://www.faktor.bg/bg/articles/mneniya/lacheni-tsarvuli/koy-zatvori-ustite-na-narodnite-tribuni-simov-yoncheva-tasko

А да... и да не забравяме, ако все пак няма накъде... пенсионертие са виновни /щото са издигнали въпросния Бенчев/

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Оказа се, че коравите банки в парламента червените депутати  заменят с двудневен семинар в един от най-добрите  и луксозни СПА хотели за 2017 г. у нас, както така любезно съобщиха медиите.  Най-вероятно лъскавото местенце е собственост на някой от отговорните другари. Така си мисля…  Няма да правят оборот на врага с партийните пари, много ясно.. Ако изобщо може да се говори за тузарски хотел у нас, който да не е свързан с виден червен другар, в което дълбоко и искрено се съмнявам.  

Така се служи на партията и народа  

Много ми хареса един пасаж от пресата, коментиращ малкото СПА приключение на партийния елит, след слизането му сред народа, обявено сякаш е слизането на Орфей в Подземното царство. Ето го: 
 „Партийният форум ще се състои понеделник и вторник, а сред основните теми ще е напускането на пленарна зала на 3/4 от депутатите и отиването им при народа.“ Какво излиза отишлите при народа отиват в СПА център, за да обсъдят как са отишли при народа

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаете, че "фейктор"-а, е медия на сините бабички(под чертата и за следващите избори) и на ГРОБ, за да се плюе през него по Русия и опонентите. Тази "медия", фактически няма никаква друга дейност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, sliderum написа:

Нали знаете, че "фейктор"-а, е медия на сините бабички(под чертата и за следващите избори) и на ГРОБ, за да се плюе през него по Русия и опонентите. Тази "медия", фактически няма никаква друга дейност.

А ти винаги на контра, винаги като матросов да си защитаваш  червенокафявата мафия.

Ето ти официално от БСП :http://bsp.bg/news/view/14696-jiteli_na_s__banya_posreshtnaha_korneliya_ninova_na_ploshtada.html

Цитат

Днес, в с. Баня, започва двудневен семинар на ПГ на левицата и ИБ на НС на БСП, на който ще се дискутират законодателните инициативи на БСП и организацията на продължаващите срещи на представители на БСП с граждани от цялата страна за „Визия за България“.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, M.Николов написа:

За нищо не стават тези!Опозиция.....каква опозиция, смях в залата!

В контекста само и единствено на политиката, то това е основния проблем през целия преход - 30г. никога не е имало опозиция. Никога!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, miro20 написа:

Май е за тази тема .Г-н 80% дебили

Явно че БСП си го хареса като високо квалифициран трол и си го привлече на работа. Нали не мислиш че ще се притесняват че говорил едно пък след това се обръща на 180 градуса. Общо взето е познал за 80 те процента защото ако не бяхме такива отдавна да го няма в публичното пространство а не да го цитират и тук във форума някои "недебили" :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А Герб си харесаха А.Тодоров като висококвалифициран трол и си го взеха при тях, а и той пишеше против тях преди, ама вече не.:D

Но докато единия е уважаван професор, другия е просто дребен злобар, ровещ се из архиви!:hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

А Герб си харесаха А.Тодоров като висококвалифициран трол и си го взеха при тях, а и той пишеше против тях преди, ама вече не.:D

Но докато единия е уважаван професор, другия е просто дребен злобар, ровещ се из архиви!:hush:

Ето точно за това говорех -той ни нарича дебили , а някои от нас го наричат "уважаван" . Явно че човекът е точен в преценката си относно дебилите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, M.Николов написа:

Да, и понякога истината боли!

Това означава ли, че трябва да мразим човека, който ни я казва?

Мисля се разбра че се шегувам като казах че е прав. Ако мислиш че действително 80 процента от народът ти е дебилен , жалко за теб. Аз го презирам , не го мразя , защото има циничен начин на мислене и 80 те процента и това да сменя позициите когато и както му е удобно е резултат именно от този цинизъм. Иначе не отричам че притежава дар слово ,въпреки че често се оплита в собствените си опити да манипулира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не считам и народът си за такъв. А това че високо квалифицираният трол г-н 80 процента го мисли идва от прекаленната ни търпеливост спрямо такива като него и от това че хората му вярват когато ги премята както си е решил . Затова добротата доверието  и търпеливостта на хората такива като него възприемат като "дебилизъм" .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...