Премини към съдържанието
hiverds

БСП храни 672 трола, за да плюят по опонентите й

Препоръчан отговор

А дали нямаше да е по-добре да изчакаме и да видим официалната листа и тогава да коментираме?:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

А дали нямаше да е по-добре да изчакаме и да видим официалната листа и тогава да коментираме?:)

О , напротив  . От новата тема се видя излагацията на г-жа Лъжа и как я бламираха с ново пренареждане.

Леле представям си ако такъв провал бе се случило в ГЕРБ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

О , напротив  . От новата тема се видя излагацията на г-жа Лъжа и как я бламираха с ново пренареждане.

Че там  провалите  са ежедневие и виновни винаги са Станишев или Нинова ( преди това Орешарски).

Мирча Кришан и Сорина Дан - Краставицата_(480p).mp3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.04.2019 г. в 20:13, miro20 написа:

Такъв провал е невъзможно да се случи в ГЕРБ, както не може да се случи и успех в бизнесът им с имоти!!! Там листите ги нарежда само един, понеже са демократи и евроатлантици!!! И по "странно" стечение на обстоятелствата, най-дълго управлявалите политици в България са другарят Тодор Христов и неговия бодигард!!! Кой нормален инженер ще плюе  човекът, който го е образовал и благодарение на когото е станал човек и ще боготвори картофът, който иска да го изпрати на село да гледа овце, питам аз??? Туй е то инженерна благодарност!!! Единият бил сатрап, пък другия носител на европейски ценности, проводник на научно-техническия прогрес и гарант за стабилността в региона!!! Накрая и двамата ще се окажат Таргариен, ама как да е!!! Кой съм аз да споря с инженерната мисъл на форума???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Джугашвили написа:

Кой нормален инженер ще плюе  човекът, който го е образовал и благодарение на когото е станал човек и ще боготвори картофът, който иска да го изпрати на село да гледа овце, питам аз??? Туй е то инженерна благодарност!!!

Леле колко си "умен' :) :)

според теб всеки който сега се образова  в "злата капиталистическа империя на злото " в САЩ, Англия, Германия, и т.н.т рябва безпорекословно да коленичи пред тях ?

Що за идиотизъм ???

Да си професионалист в нещо  не означава да лижеш ботуша на политическата система .

Това такива "умни" сталинисти , хитлеристи, нацисти и вся остальная сволочь не можете да го разберете :)

Щото сте хора на колене.

Ти къде си в момента ? На кого си "благодарен" ?

Май най е лесно да плюеш "злия капитализъм" , но от пиедестала на осигурен живот и социални придобивки на ... същия този "загниващ капитализъм"  , а ? :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Ха-ха! Пак не си разбрал.

Тогава правителството на Луканов разреши да бъдат закупени ведомствените жилища от живеещите в тях, и това се отнасяше за цяла България.Нашият завод разполагаше с два жилищни блока със 120 апартамента и  след първоначална вноска (взех назаем пари от приятелите си) постепенно ги изплатихме.

Нима това беше лошо?

Или трябваше после да плащаме наем на приватизаторите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, dedidi написа:

Ха-ха! Пак не си разбрал.

Тогава правителството на Луканов разреши да бъдат закупени ведомствените жилища от живеещите в тях, и това се отнасяше за цяла България.Нашият завод разполагаше с два жилищни блока със 120 апартамента и  след първоначална вноска (взех назаем пари от приятелите си) постепенно ги изплатихме.

Нима това беше лошо?

Или трябваше после да плащаме наем на приватизаторите!

Нищо лошо нали . Само че и аз съм наясно на какви цени някои ценни кадри закупиха ведомствените жилища и  като имаш предвид че обикновения българин още се надява да му компесират парите които е дал на държавата за да добие право да закупи апартамент. Баща ми беше направил вноска не доживя да го получи аз също не получих нищо не съм сигурен дали и внуците ми ще бъдат компенсирани. А другарите уредиха още тогава и неродените си внуци.  Та това е справедливост и морал по социалистически и сега като се затръшкат колко неморална е постъпката на Цветанов се чудя тези хора свян имат ли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май досега никой не се е замислил, че става въпрос не защо за си закупили въпросните жилища, а откъде идват парите за закупуването им. От икономия на кифли и банички ли ? От скрина на стринка Пена ли? От този на тъщата ли?

Дали отстъпките не са получени вследствие на някакви услуги , лобизъм ако щете. Дали не са построени с евро средства като къщи за гости но не фигурират като такива? Пресен случай с оня там дето си прокарал и минерална вода в басейнчето ...

https://bivol.bg/prokuror-kustha-za-gosti.html

https://www.svobodnaevropa.bg/a/29884322.html

https://bivol.bg/manolev-apartamentgate.html

https://bivol.bg/ushev-apartamentgate.html

или пък това примерно https://www.svobodnaevropa.bg/a/29884681.html

Ама вие си вадете скелетите още. Не ,че е лошо , нека си разследват ама намирисва ама ония тъй ни що пък не?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, nikssi написа:

Не ,че е лошо , нека си разследват ама намирисва ама ония тъй ни що пък не?!

А защо нямаше такъв отзвук за отдавна известни неща и далавери ? Едва сега, след Цв цв се започна масовата истерия :)

Как до сега "нямаше лошо" ? Ама ... що видиш ли ще ровим старите далавери... Демек, червените далавери са добри далавери, далаверите на другите са лошо нещо :)

Съветския атом е мирен атом, хАмериканския - зъл атом :)

Та...

По темата за БСП  и нейните тролове/функционери :
https://www.faktor.bg/bg/articles/elena-yoncheva-e-nevinna-no-na-sedem-vaprosa-ne-mozhe-da-dade-prost-otgovor

Цитат

1. Защо банкерът беглец Цветан Василев, който се предполага че стои зад офшорката, е избрал именно нея, за да правят бизнес? Такава чест е почти невъзможно да бъде оказана на друг журналист.

2. Защо двете страни в новото дружество „Офроуд” внасят космически несъпоставими суми, въпреки че притежават по 50% от него? 

3. Как като шеф на тотално неизвестната фирма „Офроуд” Йончева успява автоматично да сключи апетитен договор с КТБ за платежни услуги?

4. С опрян пистолет в слепоочието ли е заставена от адвокатите на ТВ7, свързана с Цветан Василев, та веднага се съгласява да стане съдружник със съмнителна офшорка и да оперира с пари с неясен произход, или това е осъзнат и напълно доброволен акт? В това съмнително и скандално съдружие Йончева се представя като жертва, но ако е била заставена или изнудвана, защо не е подала сигнал в полицията и  прокуратурата? Тя е човек с влияние и за разлика от всеки обикновен гражданин на нея щяха да и обърнат внимание.

5. Твърди, че с преведените пари е закупила техника и е произвела продукция – филми, но на кого са предоставени и продадени тези филми, каква сума е получила за тях и защо не са отразени в счетоводството на компанията?

6. Къде е закупената техника, има ли фактури – отказва да ги покаже, както и да обясни какво е станало с тях?

7. Как само срещу внесени от нея 5000 лв. еднократно в уставния капитал на дружеството, получава право да си определи 12 бона месечна заплата за две години?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

А защо нямаше такъв отзвук за отдавна известни неща и далавери ? Едва сега, след Цв цв се започна масовата истерия :)

Как до сега "нямаше лошо" ? Ама ... що видиш ли ще ровим старите далавери... Демек, червените далавери са добри далавери, далаверите на другите са лошо нещо :)

Съветския атом е мирен атом, хАмериканския - зъл атом :)

Та...

Всичко тръгна от разследванията на Свободна Европа и БиволЪ  Мирча , забрави ли вече? Те ако са червени не знам кои не са...

Питай Американците , червените се снишкат защото и те са в кюпа. И е редно всички да ги "изпющят" !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 5 часа, nikssi написа:

Всичко тръгна от разследванията на Свободна Европа и БиволЪ  Мирча , забрави ли вече? Те ако са червени не знам кои не са...

Не, не е тръгнало "всичко " от техните разследвания.

Леле колко си плитък. Ехооо ..та нали и аз това говоря. Че и червените са в кюпа, но предишните и всякакви разследвания ,  не предизвикваха такъв отзвук .

Що така ? Май въпроса е в "промоутъра" ? а ?

Мисли малко...

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех тази Йончева.. Борец за справедливост  ама чия....?

https://breaking.bg/novini/семейството-на-елена-йончева-с-три-къщи-за-гости-до-лозенец-построени-с-европари/?fbclid=IwAR302J98RHoi3fDswxZxft2xgGzzAaaDfhFQsRAIVbAK9ow-X1Y2fVMl8BE

Мойра, има го и в "епицентър"

http://epicenter.bg/article/VKP-naredi-proverka-za-kashti-za-gosti--finansirani-sas-sredstva-na-ES-ot-semeystvoto-na-Elena-Yoncheva/180991/2/0

:)

Дали обаче ще посмееш да го споменеш, не съм сигурен :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПИК очевидно излиза от имиджа на жълти ШОК новини /поне за мен беше такъв/  , и вече е с име и конкретни журналисти пред камерите

Определено също вземат конкретна страна , вероятно и субективно, но  на фона на масираната червена пропаганда, е хубаво да има и други гледни точки :)

Защото няма начин просто да чуем за далаверите на Йончева , Корнела и сие от БСП  :)

А любимия на много тук :) Антон Тодоров, за ваш ужас , отново борави с документи . :)

пп

А да.. даже чувам  бил осъдил Сашо Диков

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо по дяволите си пишеш сам в тази тема и то неща, които съвсем не са по самата тема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив. Това е пропагандата на БСП, това са троловете с опорките и фейк-новините.

И не някакви червени хейтъри из форумите каквито и тук са очевидно мнозинство, а от най високо партийно ниво :)

Едно към едно още примери :

Цитат

Само за година онкологичните заболявания в старата столица са се увеличили с 20%. Това сочат данни на онкологичния център в града, каза депутатът от БСП Елена Йончева на среща с граждани и представители на Сдружение "Велико Търново за гората".

http://ekcarevec.com/view.php?id=7642

Управителката на онкологичния център в Търново в шок и ужас :)

https://www.borbabg.com/2019/04/18/d-r-mariya-racheva-nyama-20-protsentovo-uvelichenie-na-onkologichnite-zabolyavaniya-vv-v-trnovo-kakto-tvrdi-elena-yoncheva/?fbclid=IwAR2IdRhzS8p6AKFT96KzObARyxbwInYiwku_VR_bIG5N9Hdxqk549Z8HdbQ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.04.2019 г. в 10:04, miro20 написа:

ПИК очевидно излиза от имиджа на жълти ШОК новини /поне за мен беше такъв/  , и вече е с име и конкретни журналисти пред камерите

Определено също вземат конкретна страна , вероятно и субективно, но  на фона на масираната червена пропаганда, е хубаво да има и други гледни точки :)

Защото няма начин просто да чуем за далаверите на Йончева , Корнела и сие от БСП  :)

А любимия на много тук :) Антон Тодоров, за ваш ужас , отново борави с документи . :)

пп

А да.. даже чувам  бил осъдил Сашо Диков

Интересно предаване , но още по любопитна е втората му част:

https://www.youtube.com/watch?v=lnlJJ23OSGM

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. Коритаров добре синтезира и насочва акцентите за цялостната "картинка" .

Дали наистина ще извадят "коза Цветан Василев " или ще пускат по лъжичка сам окогато е изгодно ?

за съжаление, каквото и да стане, това се дирижира най вече от руснаците чрез подконтролните им сърби.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@lsmurfгледа в захлас хамелеона агент Алберт! Нищо изненадващо. Някои неща не се забравят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мечтая си един ден тролченцата да коментират темите, а не пишещите и изразяващи мнение.

Упс... пардон.. няма как да стане. нали затова са тролченца. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aми и аз съм поразен от втората част на албертовото предаване. Тази "журналистка" от ПИК каза, че парите от КТБ отиват в европарламента с Иво Христов. Моля @lsmurfи @miro20, като по-вещи да ни обяснят, че да се захласнем и ние по Алберт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам че имаш напредък - все пак прецизно си изгледал предаването .

Проблема ти е че не търсиш глобалната картинка която ти описват, а търсиш като адвокат на дявола, вратичка за която да се заядеш, да извъртиш , да спекулираш  :)

И нещо за тази дата като ретроспекция спрямо темата :

Нямам нищо против празника 1-ви май, но някак си ми е странно как отново митинга на БСП  се организира от провинцията.

Вместо 50-тина автобуса от други градове, толкова ли не можаха да намерят 1000 човека симпатизанти в милионна София ????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaкво имаш против провинцията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този Алберт ли става въпрос?

Да не говорим, че лъже и премълчава много неща в това интервю, все пак има и интересни неща!

Примерно как да избегнеш казармата с фалшива диагноза.

Редактирано от M.Николов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

За този Алберт ли става въпрос?

Да не говорим, че лъже и премълчава много неща в това интервю, все пак има и интересни неща!

Примерно как да избегнеш казармата с фалшива диагноза.

https://www.youtube.com/watch?v=e7MJrVUG36U

Същият!!! Иначе към днешна дата как громи комунистите!!! Другият доносник - агент Ивайло и той по нищо не му отстъпва!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...