Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

БСП храни 672 трола, за да плюят по опонентите й

Препоръчан отговор

А дали нямаше да е по-добре да изчакаме и да видим официалната листа и тогава да коментираме?:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 383
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да, то щото другите партии не хранят тролове.! Всичко е пари и далавера!!

Колко е заплатата?

Да си дойдем на приказката, тука има няколко трола и никой не казва къде плащат и по колко, че и ние да изкараме някой лев

Публикувани изображения

преди 1 минута, M.Николов написа:

А дали нямаше да е по-добре да изчакаме и да видим официалната листа и тогава да коментираме?:)

О , напротив  . От новата тема се видя излагацията на г-жа Лъжа и как я бламираха с ново пренареждане.

Леле представям си ако такъв провал бе се случило в ГЕРБ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

О , напротив  . От новата тема се видя излагацията на г-жа Лъжа и как я бламираха с ново пренареждане.

Че там  провалите  са ежедневие и виновни винаги са Станишев или Нинова ( преди това Орешарски).

Мирча Кришан и Сорина Дан - Краставицата_(480p).mp3

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.04.2019 г. в 20:13, miro20 написа:

Такъв провал е невъзможно да се случи в ГЕРБ, както не може да се случи и успех в бизнесът им с имоти!!! Там листите ги нарежда само един, понеже са демократи и евроатлантици!!! И по "странно" стечение на обстоятелствата, най-дълго управлявалите политици в България са другарят Тодор Христов и неговия бодигард!!! Кой нормален инженер ще плюе  човекът, който го е образовал и благодарение на когото е станал човек и ще боготвори картофът, който иска да го изпрати на село да гледа овце, питам аз??? Туй е то инженерна благодарност!!! Единият бил сатрап, пък другия носител на европейски ценности, проводник на научно-техническия прогрес и гарант за стабилността в региона!!! Накрая и двамата ще се окажат Таргариен, ама как да е!!! Кой съм аз да споря с инженерната мисъл на форума???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Джугашвили написа:

Кой нормален инженер ще плюе  човекът, който го е образовал и благодарение на когото е станал човек и ще боготвори картофът, който иска да го изпрати на село да гледа овце, питам аз??? Туй е то инженерна благодарност!!!

Леле колко си "умен' :) :)

според теб всеки който сега се образова  в "злата капиталистическа империя на злото " в САЩ, Англия, Германия, и т.н.т рябва безпорекословно да коленичи пред тях ?

Що за идиотизъм ???

Да си професионалист в нещо  не означава да лижеш ботуша на политическата система .

Това такива "умни" сталинисти , хитлеристи, нацисти и вся остальная сволочь не можете да го разберете :)

Щото сте хора на колене.

Ти къде си в момента ? На кого си "благодарен" ?

Май най е лесно да плюеш "злия капитализъм" , но от пиедестала на осигурен живот и социални придобивки на ... същия този "загниващ капитализъм"  , а ? :) :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Ха-ха! Пак не си разбрал.

Тогава правителството на Луканов разреши да бъдат закупени ведомствените жилища от живеещите в тях, и това се отнасяше за цяла България.Нашият завод разполагаше с два жилищни блока със 120 апартамента и  след първоначална вноска (взех назаем пари от приятелите си) постепенно ги изплатихме.

Нима това беше лошо?

Или трябваше после да плащаме наем на приватизаторите!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, dedidi написа:

Ха-ха! Пак не си разбрал.

Тогава правителството на Луканов разреши да бъдат закупени ведомствените жилища от живеещите в тях, и това се отнасяше за цяла България.Нашият завод разполагаше с два жилищни блока със 120 апартамента и  след първоначална вноска (взех назаем пари от приятелите си) постепенно ги изплатихме.

Нима това беше лошо?

Или трябваше после да плащаме наем на приватизаторите!

Нищо лошо нали . Само че и аз съм наясно на какви цени някои ценни кадри закупиха ведомствените жилища и  като имаш предвид че обикновения българин още се надява да му компесират парите които е дал на държавата за да добие право да закупи апартамент. Баща ми беше направил вноска не доживя да го получи аз също не получих нищо не съм сигурен дали и внуците ми ще бъдат компенсирани. А другарите уредиха още тогава и неродените си внуци.  Та това е справедливост и морал по социалистически и сега като се затръшкат колко неморална е постъпката на Цветанов се чудя тези хора свян имат ли.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май досега никой не се е замислил, че става въпрос не защо за си закупили въпросните жилища, а откъде идват парите за закупуването им. От икономия на кифли и банички ли ? От скрина на стринка Пена ли? От този на тъщата ли?

Дали отстъпките не са получени вследствие на някакви услуги , лобизъм ако щете. Дали не са построени с евро средства като къщи за гости но не фигурират като такива? Пресен случай с оня там дето си прокарал и минерална вода в басейнчето ...

https://bivol.bg/prokuror-kustha-za-gosti.html

https://www.svobodnaevropa.bg/a/29884322.html

https://bivol.bg/manolev-apartamentgate.html

https://bivol.bg/ushev-apartamentgate.html

или пък това примерно https://www.svobodnaevropa.bg/a/29884681.html

Ама вие си вадете скелетите още. Не ,че е лошо , нека си разследват ама намирисва ама ония тъй ни що пък не?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, nikssi написа:

Не ,че е лошо , нека си разследват ама намирисва ама ония тъй ни що пък не?!

А защо нямаше такъв отзвук за отдавна известни неща и далавери ? Едва сега, след Цв цв се започна масовата истерия :)

Как до сега "нямаше лошо" ? Ама ... що видиш ли ще ровим старите далавери... Демек, червените далавери са добри далавери, далаверите на другите са лошо нещо :)

Съветския атом е мирен атом, хАмериканския - зъл атом :)

Та...

По темата за БСП  и нейните тролове/функционери :
https://www.faktor.bg/bg/articles/elena-yoncheva-e-nevinna-no-na-sedem-vaprosa-ne-mozhe-da-dade-prost-otgovor

Цитат

1. Защо банкерът беглец Цветан Василев, който се предполага че стои зад офшорката, е избрал именно нея, за да правят бизнес? Такава чест е почти невъзможно да бъде оказана на друг журналист.

2. Защо двете страни в новото дружество „Офроуд” внасят космически несъпоставими суми, въпреки че притежават по 50% от него? 

3. Как като шеф на тотално неизвестната фирма „Офроуд” Йончева успява автоматично да сключи апетитен договор с КТБ за платежни услуги?

4. С опрян пистолет в слепоочието ли е заставена от адвокатите на ТВ7, свързана с Цветан Василев, та веднага се съгласява да стане съдружник със съмнителна офшорка и да оперира с пари с неясен произход, или това е осъзнат и напълно доброволен акт? В това съмнително и скандално съдружие Йончева се представя като жертва, но ако е била заставена или изнудвана, защо не е подала сигнал в полицията и  прокуратурата? Тя е човек с влияние и за разлика от всеки обикновен гражданин на нея щяха да и обърнат внимание.

5. Твърди, че с преведените пари е закупила техника и е произвела продукция – филми, но на кого са предоставени и продадени тези филми, каква сума е получила за тях и защо не са отразени в счетоводството на компанията?

6. Къде е закупената техника, има ли фактури – отказва да ги покаже, както и да обясни какво е станало с тях?

7. Как само срещу внесени от нея 5000 лв. еднократно в уставния капитал на дружеството, получава право да си определи 12 бона месечна заплата за две години?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

А защо нямаше такъв отзвук за отдавна известни неща и далавери ? Едва сега, след Цв цв се започна масовата истерия :)

Как до сега "нямаше лошо" ? Ама ... що видиш ли ще ровим старите далавери... Демек, червените далавери са добри далавери, далаверите на другите са лошо нещо :)

Съветския атом е мирен атом, хАмериканския - зъл атом :)

Та...

Всичко тръгна от разследванията на Свободна Европа и БиволЪ  Мирча , забрави ли вече? Те ако са червени не знам кои не са...

Питай Американците , червените се снишкат защото и те са в кюпа. И е редно всички да ги "изпющят" !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, nikssi написа:

Всичко тръгна от разследванията на Свободна Европа и БиволЪ  Мирча , забрави ли вече? Те ако са червени не знам кои не са...

Не, не е тръгнало "всичко " от техните разследвания.

Леле колко си плитък. Ехооо ..та нали и аз това говоря. Че и червените са в кюпа, но предишните и всякакви разследвания ,  не предизвикваха такъв отзвук .

Що така ? Май въпроса е в "промоутъра" ? а ?

Мисли малко...

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех тази Йончева.. Борец за справедливост  ама чия....?

https://breaking.bg/novini/семейството-на-елена-йончева-с-три-къщи-за-гости-до-лозенец-построени-с-европари/?fbclid=IwAR302J98RHoi3fDswxZxft2xgGzzAaaDfhFQsRAIVbAK9ow-X1Y2fVMl8BE

Мойра, има го и в "епицентър"

http://epicenter.bg/article/VKP-naredi-proverka-za-kashti-za-gosti--finansirani-sas-sredstva-na-ES-ot-semeystvoto-na-Elena-Yoncheva/180991/2/0

:)

Дали обаче ще посмееш да го споменеш, не съм сигурен :) :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПИК очевидно излиза от имиджа на жълти ШОК новини /поне за мен беше такъв/  , и вече е с име и конкретни журналисти пред камерите

Определено също вземат конкретна страна , вероятно и субективно, но  на фона на масираната червена пропаганда, е хубаво да има и други гледни точки :)

Защото няма начин просто да чуем за далаверите на Йончева , Корнела и сие от БСП  :)

А любимия на много тук :) Антон Тодоров, за ваш ужас , отново борави с документи . :)

пп

А да.. даже чувам  бил осъдил Сашо Диков

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив. Това е пропагандата на БСП, това са троловете с опорките и фейк-новините.

И не някакви червени хейтъри из форумите каквито и тук са очевидно мнозинство, а от най високо партийно ниво :)

Едно към едно още примери :

Цитат

Само за година онкологичните заболявания в старата столица са се увеличили с 20%. Това сочат данни на онкологичния център в града, каза депутатът от БСП Елена Йончева на среща с граждани и представители на Сдружение "Велико Търново за гората".

http://ekcarevec.com/view.php?id=7642

Управителката на онкологичния център в Търново в шок и ужас :)

https://www.borbabg.com/2019/04/18/d-r-mariya-racheva-nyama-20-protsentovo-uvelichenie-na-onkologichnite-zabolyavaniya-vv-v-trnovo-kakto-tvrdi-elena-yoncheva/?fbclid=IwAR2IdRhzS8p6AKFT96KzObARyxbwInYiwku_VR_bIG5N9Hdxqk549Z8HdbQ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.04.2019 г. в 10:04, miro20 написа:

ПИК очевидно излиза от имиджа на жълти ШОК новини /поне за мен беше такъв/  , и вече е с име и конкретни журналисти пред камерите

Определено също вземат конкретна страна , вероятно и субективно, но  на фона на масираната червена пропаганда, е хубаво да има и други гледни точки :)

Защото няма начин просто да чуем за далаверите на Йончева , Корнела и сие от БСП  :)

А любимия на много тук :) Антон Тодоров, за ваш ужас , отново борави с документи . :)

пп

А да.. даже чувам  бил осъдил Сашо Диков

Интересно предаване , но още по любопитна е втората му част:

https://www.youtube.com/watch?v=lnlJJ23OSGM

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. Коритаров добре синтезира и насочва акцентите за цялостната "картинка" .

Дали наистина ще извадят "коза Цветан Василев " или ще пускат по лъжичка сам окогато е изгодно ?

за съжаление, каквото и да стане, това се дирижира най вече от руснаците чрез подконтролните им сърби.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мечтая си един ден тролченцата да коментират темите, а не пишещите и изразяващи мнение.

Упс... пардон.. няма как да стане. нали затова са тролченца. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aми и аз съм поразен от втората част на албертовото предаване. Тази "журналистка" от ПИК каза, че парите от КТБ отиват в европарламента с Иво Христов. Моля @lsmurfи @miro20, като по-вещи да ни обяснят, че да се захласнем и ние по Алберт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам че имаш напредък - все пак прецизно си изгледал предаването .

Проблема ти е че не търсиш глобалната картинка която ти описват, а търсиш като адвокат на дявола, вратичка за която да се заядеш, да извъртиш , да спекулираш  :)

И нещо за тази дата като ретроспекция спрямо темата :

Нямам нищо против празника 1-ви май, но някак си ми е странно как отново митинга на БСП  се организира от провинцията.

Вместо 50-тина автобуса от други градове, толкова ли не можаха да намерят 1000 човека симпатизанти в милионна София ????

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този Алберт ли става въпрос?

Да не говорим, че лъже и премълчава много неща в това интервю, все пак има и интересни неща!

Примерно как да избегнеш казармата с фалшива диагноза.

Редактирано от M.Николов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

За този Алберт ли става въпрос?

Да не говорим, че лъже и премълчава много неща в това интервю, все пак има и интересни неща!

Примерно как да избегнеш казармата с фалшива диагноза.

https://www.youtube.com/watch?v=e7MJrVUG36U

Същият!!! Иначе към днешна дата как громи комунистите!!! Другият доносник - агент Ивайло и той по нищо не му отстъпва!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване