Премини към съдържанието
hiverds

БСП храни 672 трола, за да плюят по опонентите й

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

преди 12 минути, lsmurf написа:

Така че БСП храни доста повече от 672 трола.

Но пък са ефективни. Топят опонентите и неудобните на всички подземни фронтове, с изключение на нормалния аргументиран диспут. Просто защото когато документите , а чрез тях и Антон Тодоров, говорят, червената мафия мълчи и бесней  :)

https://breaking.bg/obshtestvo/червени-тролове-блокираха-профилите-на-антон-тодоров-във-фейсбук/

:)

Не знам дали да кажеш с коя бюлетина ще гласуваш е нарушение, но това което пък прави БСП пропагандата е в пъти по голямо нарушение - да изрязва аргументите и отговорите на неудобните.

Както направиха с публикуваното от фейса на БСП видео на диспута Йончева-Габриел, където всичко което казва Габриел е изрязано и оставено единствено монолога на Милиончева. Може би защото въпросната бе попиляна от Габриел .

По голямо дъно от това не бях виждал. Съжалявам че го повтарям, но това е емблематична , уникална тактика на тези избори :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, lsmurf написа:

Истината е че сами си налагаме ограничения на свободите пък после търсим някой да ни е виновен - точно това става и с журналистите .

Не, собствениците на медии налагат ограниченията, друг е въпроса защо журналистите търпят!

преди 7 часа, lsmurf написа:

За мен също е необяснимо държанието на нашите "журналисти" сами се кънтролират да не задават неудобни въпроси на хората с добри позиции освен ако някой не е подаден за отстрел а после пищят че нямало свобода на медиите. Какво сега да не би някой да каже че пак Бойко Борисов е спрял колегите и да я разследват и е наредил да не и се задават неудобни въпроси ? Истината е че сами си налагаме ограничения на свободите пък после търсим някой да ни е виновен - точно това става и с журналистите . И докато журналистиката ни е такава и държавата ни ще е на опашката . Журналистите трябва да бъдат гласът на обществото и да дебнат политиците да не могат да си правят каквото решат . Такива журналисти които публикуват само критики които са им поръчани за мен не са по различни от троловете които коментираме в тази тема. Така че БСП храни доста повече от 672 трола. 😀

Иначе с другите неща (без последното изречение, защото не само БСП си храни тролове!) съм съгласен.

Редактирано от M.Николов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, M.Николов написа:

Не, собствениците на медии налагат ограниченията, друг е въпроса защо журналистите търпят!

Иначе с другите неща (без последното изречение, защото не само БСП си храни тролове!) съм съгласен.

Разбира се че не е само БСП . Просто темата така се казва затова се пошегувах с бройката. Иначе другите братчета и сестричета на БСП които непрекънато се опитват да се представят за различни - кой демократ кой патриот кой гражданин за европейско развитие на България :D  използват разбира се също тролове както интернетски така и такива от традиционните медии и в крайна сметка не бройката им е важна а това как действат и какви цели преследват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, lsmurf написа:

Иначе другите братчета и сестричета на БСП които непрекънато се опитват да се представят за различни - кой демократ кой патриот кой гражданин за европейско развитие на България :D

Това е основния проблем, че заради това роене не успя да се роди нова алтернатива, просто не ѝ дадоха никакъв шанс.Като омръзнаха едните "определени", просто вкарваха в играта нови и така докато народа изгуби всякаква надежда, че нещо зависи от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О да, и така завъртяха нещата и изпраха на хората мозъците... че ... като алтернатива да се предлагат тези и това от което бягаме 30 години вече.... Пълен нонсенс , но факт. :)

Евала на ченгесарските червени стратези. Добри са.

А да.. и на Решетников и сие от ГРУ раздел Източна Европа . И  те са добри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, miro20 написа:

О да, и така завъртяха нещата и изпраха на хората мозъците... че ... като алтернатива да се предлагат тези и това от което бягаме 30 години вече.... Пълен нонсенс , но факт. :)

Евала на ченгесарските червени стратези. Добри са.

А да.. и на Решетников и сие от ГРУ раздел Източна Европа . И  те са добри.

А ЦРУ спи ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очевидно спи. Очевидно не сме им приоритет, а и отдавна си знаят че сме троянски кон в ЕС и  НАТО. Руски троянски кон. Ако трябва да се борят да ни извадят от това влияние, то трябва  някой да изрине стотиците ченгета, ДС агенти , които пряко и косвено са свързани с руските непроменени от времето на СССР, служби. Плюс новите им проекти , които постоянно се обновяват - Атака, сега Костадинов и т.н. БСП са ясни...

Спи и по голямата част от народа ни. Щом както казах, в политиката ни се предлага като "алтернатива на сегашните това от което бягаме 30 години" , и това минава

Руски лобиско-разузнавателни ГРУ служби ни избират пРезидент... и това "минава"  . Псевдопатриоти като Атака са в Москва по време на празниците и евроизборите... и това минава... :)

Каракачанов, по известен като агнт ИВан, забксува волно или неволно преговорите за новите самолети, но никак не се бави когато трябваше да налива от пусто в празно  милиони за руските ни миг-ове.. и това минава...

В страна от ЕС се провеждат мероприятия на Асамблеи на Евразийски проекти някакви... и това минава... и фейковете им минават дори  : https://www.faktor.bg/bg/articles/novini/balgariya/proruska-propaganda-izlaga-che-asambleya-na-evraziya-e-imal-sreshti-s-patriarha-ban-i-vanshno

И на този фон ти ще ми говориш за ЦРУ :) :)  Де го тва ЦРУ ??  Както казва Том Круз - Мисия невъзможна.

:angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха-ха, пак не си разбрал!

Управляващите в България си останаха същите само, че вече не се отчитат в Москва, а във Вашингтон, това е единствената промяна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не си вдянал от казаното  г-н "хаха" :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко отзиви за г-жа Лъжа и изборите :

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, но не е "домашно" . Тази сутрин ги видях, и споделих. Не някакви простотии за Николов , оценки за Николов, "за домашните му " , а по темата за БСП и забележи - на червено ориентирани :)

Щото не съм някой пропаднал трол дето ходи по темите и форумите да се заяжда с потребителите  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ме разплачеш.:D

И къде ги видя или си последовател на Бонев, Андролова и Поглед инфо във фейса?;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По темата

Интерено ми е Мойра дали ще цитира "епицентър " :giggle1:

http://pogled.info/bulgarski/ninova-hvarlya-elena-ioncheva-na-lavovete-zaradi-zagubata-nyakoi-usluzhlivo-izpalnyava-porakata.104943?fbclid=IwAR12U85vI8682UZ_y4GN6n4UrrbLU0E0N8_9FgdZHZ8TxQFY1IEHtM_e-Y0

преди 1 минута, M.Николов написа:

И къде ги видя или си последовател на Бонев, Андролова и Поглед инфо във фейса?;)

Разбира се. И на прогнозата за времето , :)  И на ББ и на Корнела и на Станишев и на още една камара други. Все пак много от актуалната информация почна да излиза по социалнитемрежи, а те вече да се цитират от другите медии в стил "еди кой си написа у фейса..."

Проблем ли нещо виждаш ???  :)

пп

И на Мишо Шамара съм фен даже !

Иначе не се "разплакваш " когато някой  например цитира екстравагандния Кеворк от фейса а ? :) 

странен манталитет имаш, но .. някак си не ме вълнуваш ама никак :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, miro20 написа:

Проблем ли нещо виждаш ???  :)

А не, просто отбелязвам едно мааалко противоречие......не беше ли ти този, който наричаше Поглед инфо фейкомет, пък сега го цитираш?:wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитирам червени пропагандни медии като таяхна гледна точка.

Да, понякога са фейкомети. Товва е тяхна партийна и пропутинска позиция. Да разпространяват фейкове в синхрон с путинските медии. Едно към едно / с превод/

В случая коментара е за вътрешното положение в БСП на Стани Шеф. Изказването му не е фейк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, miro20 написа:

Иначе не се "разплакваш " когато някой  например цитира екстравагандния Кеворк от фейса а ? :) 

Няма да се разплача за това кой и какво си цитирал, а заради това, че не си пропаднал трол, който ходи да се закача с потребителите.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да го цитирам и от много други медии . Но нали на тях не вЕрвате :)

току-що, M.Николов написа:

не си пропаднал трол, който ходи да се закача с потребителите.:D

А не ли ? :)  Има ли случай да нападам и да се заяждам с някой , освен когато е отговор на негови фрапиращи "оценки" към мен ? Пример ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Цитирам червени пропагандни медии като таяхна гледна точка. 

Да, понякога са фейкомети. Товва е тяхна партийна и пропутинска позиция. Да разпространяват фейкове в синхрон с путинските медии. Едно към едно / с превод/

Е, това е интересното, че ги следиш.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В случая сега просто се зпаитай защо си генератор на такива заяжданици и офтопици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Е, това е интересното, че ги следиш.:D

Ако неси наясно със функционирането на фейсбук и др социални медии, това не е мой , а твой проблем.

Ако си последовател или имаш приятели в тях, не означава че "ги следиш". Но извратените ти разбирания са си твои. Не ми приписвай поредните си смехотворни спекулации :)

Току що ти написах .... В случая сега просто се зпитай защо си генератор на такива заяжданици и офтопици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

Не се заяждам, просто ти задавам логични въпроси.:)

не, ти си тролиш. :) Доста плитко при това.

За функционирането на фейса и др ти казах вече..  незнанието ти не е аргумент. Мисля доста често взех да ти го казвам. :)  Помисли защо.

преди 2 минути, M.Николов написа:

Не зная защо отговорите им те притесняват.:biggrin:

Трябва ли ?? :)  Къде видя притеснение ?  Че не аз а ти се смаоизкарваш  като трол , генериращ офтопици и заяжданици ? :)

Даже бих казал - а какво теб те притеснява в отговорите че толкова жлъчно реагираш ?

Не можеш да преживееш излагацията на бСП и Корнела ли :)

Да, кофти е... съболезнования :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.