Премини към съдържанието
Bojidar9999

Видео карта, която е използвана за копане става ли за гейминг?

Препоръчан отговор

Здравейте, излезе ми една доста добра оферта, видео карта r9 270x използвана за копане 5 месеца - цена 130 лева...

Та въпроса ми е, ако си я взема за игри от рода на Лига и CS:GO ще успее ли да ме изкара поне 1 година?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Joss Bomon написа:

Без да я подложиш на тестове си е чиста руска ролетка... 

Дори и след тестовете може да издъхне след ден-два - няма никава гаранция.

Към автора на темата - имай предвид, че през тези 5 месеца картата е бачкала нон-стоп на 100% натовареност на ядрото и вентилаторите - или казано иначе - 24/7. Така че даваш 130 лв. за нещо, което може всеки момент тотално да почине.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е проблем това, че е работила под товар. Ако е вдигала температури, собственика ще е взел мерки и ще е сменил паста и каквото трябва за да му носи пари, а не да стои повредена. Най-честия проблем на такива карти е във вентилаторите и евентуално в моднатия биос. Ако има действителна оставаща гаранция е предимство, но ме съмнява, предвид това, че модела е от края на 2013г.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според продавача само 5 месеца е копала, а реално може да е 2 години и 5 месеца или повече :) Такова нещо бих си купил единствено, ако има поне 5-6 месеца остатъчна гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Bojidar9999 написа:

Здравейте, излезе ми една доста добра оферта, видео карта r9 270x използвана за копане 5 месеца - цена 130 лева...

Та въпроса ми е, ако си я взема за игри от рода на Лига и CS:GO ще успее ли да ме изкара поне 1 година?

270x е доста стара карта така, че си прави сметката сам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.