Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Вижте какъв проблем имам с телевизора... на Самсунг е откакво може да е? Сякаш дублира картината, не е от кабела, не е от апарата не знам... Моля помогнете :(  

OQyb1Djh.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Менютата на самия телевизор пак ли се виждат така? Ако пуснеш нещо през USB същото ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носи го на сервиз за диагностика . Тука врачки няма.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо да каже дали менюто на тв се показва по същия начин или само декодера на Виваком си е заминал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, PigManu написа:

Първо да каже дали менюто на тв се показва по същия начин или само декодера на Виваком си е заминал.

Менюто пак е така не е от декодера 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, D101149 написа:

Менюто пак е така не е от декодера 

Ако си заслужава телевизора го занеси на сервиз или си земи нов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, и друг път не си купувай телевизор на марка, които правят всичко, което може да се включва в контакта, от перални до смартфони.

• Еха 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как го реши това ?

Panasonic, LG не произвеждат ли какво ли не ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, PigManu написа:

И как го реши това ?

Не съм го решил още след 10мин ще го закарам в един сервиз ии ще пишиа отново :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, D101149 написа:

Не съм го решил още след 10мин ще го закарам в един сервиз ии ще пишиа отново :) 

Toва се отнася за философа franchesko

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.П От матрицата и не подлеж на ремонт до колкото ми казаха явно нов телевизор ще има :)

П.П2 И мии казаха да не съм сии вземал скъп телевизор като филипс илии нещо такова а телефункен илии нещо по-евтино, защото повечето е биило зарадии марката става въпрос за цената :) Търся сии нещо 1920x1080 около +- 109см :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, D101149 написа:

П.П От матрицата и не подлеж на ремонт до колкото ми казаха явно нов телевизор ще има :)

Колко години изкара този тв. ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, PigManu написа:

Колко години изкара този ?

ооо много 7-8 сиигурно :yanim:доволен съм ако не и повече :) Беше LED гледам тука сега за по 400лв 40 инча Turbo-X пиишат че са били много довоелни ама нз 50hz e за това се чудя иниаче е full hd 

Нещо до 500лв макс 500 търся ако имате предложения :) Отличка картиниа държа да има 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, D101149 написа:

ооо много 7-8 сиигурно :yanim:доволен съм ако не и повече

Супер доволно за днешните телевизори.

преди 11 минути, D101149 написа:

П.П2 И мии казаха да не съм сии вземал скъп телевизор като филипс илии нещо такова а телефункен илии нещо по-евтино, защото повечето е биило зарадии марката става въпрос за цената :) Търся сии нещо 1920x1080 около +- 109см :)

Куче марките изкарват докато им изтече гаранцията, аз не бих ти препоръчал такъв.

Насочи се пак към Самсунг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Куче марка http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=37788

https://www.kaldata.com/forums/topic/10931-емблематични-марки/?tab=comments#comment-87858

За избор на телевизор има прекалено много теми, чети.

За дефекта - може би вътрешно прекъсване в матрицата. Може и нещо друго. В кой сервиз ти го казаха? Можеш да пробваш и в друг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Филипов написа:

В кой сервиз ти го казаха? Можеш да пробваш и в друг.

Сигурно в някой квартален гараж. Или някой "компетентен" приятел.

Официален сервиз за Варна на Samsung е "Макс сервиз". Хората там са свестни, познавам ги. Никога не биха му препоръчали да си купи "Телефункен" :tease2: .

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Филипов написа:

По Плевенско не знам как е по София означава меко казано "некачествена стока" менте и т.н. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, PigManu написа:

И как го реши това ?

Panasonic, LG не произвеждат ли какво ли не ?

LG да, Panasonic доста  по-малко, имат там два модела перални, ама незнам до каква степен трябва да си скаран с техниката, че да си купиш пералня на Panasonic.Производители, които заливат масово пазара със всичко от ,,до,,  каквото се включва в контакта, нито едно от тия неща не става. И не го казвам аз, а просто се съгласявам с мнението на хората в бранша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, franchesko написа:

И не го казвам аз, а просто се съгласявам с мнението на хората в бранша.

Не бъркай някакво свое мнение с общо мнение с "хората от бранша"

Телевизор който на днешно време работи 7, 8 години е достатъчно добър.

Имам и познати имам и лично наблюдение върху марката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, D101149 написа:

Филипса е набеден точно както и марката Alfa Romeo.И то принципно от хора ,които въобще нито с една нито с другата марка са се заигравали,или сиреч казано лаици.Няма лошо човек да си купи бюджетен телевизор,но с такъв голям  размер си нямаш на идея какво лайно ще видиш като образ.

преди 19 минути, PigManu написа:

Не бъркай някакво свое мнение с общо мнение с "хората от бранша"

Телевизор който на днешно време работи 7, 8 години е достатъчно добър.

Имам и познати имам и лично наблюдение върху марката.

И как точно разбра, че го бъркам,поне 5-6 човека ,които продават техника са ми го казвали.В интеренет има най-много оплаквания точно от LG и Самсунг.Особенно от Самсунг.Ако до вчера си правил обувки и от утре почнеш да правиш и банички, резултата внаги е един и същ.Обувкитети ще почнат да мязат на банички, а баничките на обувки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, franchesko написа:

И как точно разбра, че го бъркам,поне 5-6 човека ,които продават техника са ми го казвали.В интеренет има най-много оплаквания точно от LG и Самсунг.Особенно от Самсунг.Ако до вчера си правил обувки и от утре почнеш да правиш и банички, резултата внаги е един и същ.Обувкитети ще почнат да мязат на банички, а баничките на обувки.

Продавачи на техника са ти казали:D

Най много проблеми с Самсунг :D

преди 57 минути, franchesko написа:

Филипса е набеден точно както и марката Alfa Romeo.И то принципно от хора ,които въобще нито с една нито с другата марка са се заигравали,или сиреч казано лаиц

Филипса е хубав:D

Спри до тука :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, PigManu написа:

Продавачи на техника са ти казали:D

Ами човек, ако има поне две гънки в мозъка може да предположи, кой производител би могъл да има по качествени телевизори.Такъв , който прави предимно това, или такъв който прави всичко за пари.Телевизор на LG или Samsung бих взел само, ако ми се падне от зрънчо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, franchesko написа:

Ами човек, ако има поне две гънки в мозъка може да предположи, кой производител би могъл да има по качествени телевизори.Такъв , който прави предимно това, или такъв който прави всичко за пари.Телевизор на LG или Samsung бих взел само, ако ми се падне от зрънчо.

Задръж си мнението и спри до тук:hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Франческо ми те и Филипс правят самобръсначки и машинки за подстригване,касетофони,радиа,уредбички  и т.н. Производителите на панели за телевизори не са много  https://en.wikipedia.org/wiki/Thin-film-transistor_liquid-crystal_display Погледни  тука кой на кого какво продава .  И тая темичка прочети  за обща култура https://www.avguide.bg/forum/index.php?topic=93.0 . Та излиза ,че LG правят  панели  и за Philips, BenQ а може и за още някой  дето не е написан :)  Та като си купиш Philips не си мисли ,че всичко  в него е тяхно  и най важното  панела  дето ще го гледаш. Също  много е важно  да  се поинтересува човек и от опер. с-ма на тоя телевизор каква е   и процесора  с какви възможности е .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Явно както при компютрите и при телевизорите има хора, които поддръжават или са фен на една марка само. Примерно както аз съм фен и не бих си взел друга дънна платка само. Gigabyte, но както и да е. Абсолютно всички монитори съм ги учил в училище и им знам принципа на работа като почна от CRT до OLED, въпросът е друг казаха ми , че вътре на телевизорите от един клас частите са еднакви . Няма особенно голяма разлика за това се чудя към каква марка да се насоча. Примерно защо да давам 900лв за 4к олед като изобщо такива канали няма какво да гледам примерно на Нова Тв като техният канал ако не се лъжа дори не е 1920х1080. Не ги знам на какво резолюции са и не ме интересува като цяло, но както и да е. Благодаря Ви много най-вероятно ще си взема 40 инчов philips, ще се похваля след покупката тук :) и все пак ако имате съвети моля пишете. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.