Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам един лаптоп хард. Мога ли да го свържа с лаптопа си като външен и да го ползвам за съхранение на файлове? И какво ще ми е нужно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, qnkov написа:

Здравейте. Имам един лаптоп хард. Мога ли да го свържа с лаптопа си като външен и да го ползвам за съхранение на файлове? И какво ще ми е нужно.

Да, можеш! Просто трябва да си вземеш това 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е това? Някаква кутия за харда ли? И да питам, като го свържа то как ще излезе? Като диск E:\ или нещо такова? Или ще трябва някакви настройки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.speedcomputers.biz/usb-30-to-sata-adapter-cable-22-pin-25-ssd-hdd-kabel/

Можеш и втора употреба да потърсиш, примерно това:

https://bazar.bg/obiava-15186005/kabeli-usb-3-0-kam-hdd-ssd-2-5-sata

Както си го направиш и на колкото дяла, така ще ти излезе. Буквите можеш да си ги добавяш/променяш през дисковия мениджър на windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, qnkov написа:

Какво е това? Някаква кутия за харда ли? И да питам, като го свържа то как ще излезе? Като диск E:\ или нещо такова? Или ще трябва някакви настройки?

Не е кутия, а се води Drive Pocket. Струва чисто нов между 18-25 лева. Слагаш в него лаптопския хард диск, затваряш го и го връзваш към компютъра. Ще ти излезе като допълнително хард диск устройство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарим на всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купих си я за 16 лева. Да питам друго. Проблем ли е ако форматирам папката със уиндолса? В момента ми изкарва 2 дяла, единия е с уиндолса. Искам да ползвам мястото за съхранение и там, но дали няма да повредя нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако говориш за този външния хард, не, не е проблем. Направо му изтрий всичките текущи дялове и си създай наново каквито дялове ти трябват(ако въобще ти трябват дялове).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване