Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Търся съвет за подходящо устройство за скрит видео и аудио запис. Досега не съм работил с такава техника, ще се радвам на малка консултация. Нямам незаконни намерения, а по - скоро обратното. Да изоблича такива. Не толкова незаконни, по - скоро неморални и некоректни. Да речем става дума за следното. На закрита общинска сесия да направя запис, как общински съветници под предлог " обмяна на опит " и " повишаване на квалификацията "  си уреждат " курсове " на Боровец, Приморско и т.н. Устройството да бъде примерно в джоб на риза или някакъв предмет, чанта пред мен, прикрито в коса / в момента съм с по - дълга коса/ и т.н. Окото на камерата евентуално да бъде маскирано, като копче на риза или някакъв отвор. Някакво портативно устройство, което да се движи с мен. Стационарно устройство монтирано в стаята усложнява нещата. Трябва предварителен монтаж, трудност да се определи подходящ момент и т.н., но може и това в краен случай. Ако си спомняте случая през зимата със записа в детската градина в Бургас, макар че тогава беше стационарно устройство. Нещо подобно. Също така подобни устройства в какъв формат правят записа, ще може ли да се качи директно в интернет и да се възпроизвежда ? Ще се радвам на практически съвет за подобно устройство и употребата му. Ако е възможно устройството да бъде поръчано по интернет. Наблизо около мен, няма подходящ магазин. В Техномаркет едва ли има подобни неща.

П.П. Ако съм пуснал темата в неправилен форум, моля да бъде коригирано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подобно устройство попада в графата специални разузнавателни средства - използването му без разрешение на съдия дори от полицията е незаконно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, tulski написа:

Здравейте ! Търся съвет за подходящо устройство за скрит видео и аудио запис. Досега не съм работил с такава техника, ще се радвам на малка консултация. Нямам незаконни намерения, а по - скоро обратното. Да изоблича такива. Не толкова незаконни, по - скоро неморални и некоректни. Да речем става дума за следното. На закрита общинска сесия да направя запис, как общински съветници под предлог " обмяна на опит " и " повишаване на квалификацията "  си уреждат " курсове " на Боровец, Приморско и т.н. Устройството да бъде примерно в джоб на риза или някакъв предмет, чанта пред мен, прикрито в коса / в момента съм с по - дълга коса/ и т.н. Окото на камерата евентуално да бъде маскирано, като копче на риза или някакъв отвор. Някакво портативно устройство, което да се движи с мен. Стационарно устройство монтирано в стаята усложнява нещата. Трябва предварителен монтаж, трудност да се определи подходящ момент и т.н., но може и това в краен случай. Ако си спомняте случая през зимата със записа в детската градина в Бургас, макар че тогава беше стационарно устройство. Нещо подобно. Също така подобни устройства в какъв формат правят записа, ще може ли да се качи директно в интернет и да се възпроизвежда ? Ще се радвам на практически съвет за подобно устройство и употребата му. Ако е възможно устройството да бъде поръчано по интернет. Наблизо около мен, няма подходящ магазин. В Техномаркет едва ли има подобни неща.

П.П. Ако съм пуснал темата в неправилен форум, моля да бъде коригирано.

В  момента говориш смешки, но приятно гледане на филмите от типа Агент 007

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ined написа:

Подобно устройство попада в графата специални разузнавателни средства - използването му без разрешение на съдия дори от полицията е незаконно

Май че нямаше тежест като доказателство ако не се лъжа.

Инак в ebay е пълно
само слагаш spy camera в търсачката и ти излизат хиляди китайски боклуци.
Естествено тия до 100тина долара не вършат работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

В  момента говориш смешки, но приятно гледане на филмите от типа Агент 007

Точно си има такива, примерно това:

http://www.dx.com/p/super-mini-small-portable-camera-button-pocket-dv-camcorder-video-recorder-black-485747

Има и като запалки, химикали, има часовници с камера и какви ли не още глупости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В България има два специализирани онлайн магазина за шпионски камери и шпионажи. Внедрени са в очила, писалки, часовници, запалки и други джаджи. За съжаление впечатлението ми от такова едно устройство е много лошо. Поне първото, което са ми подхвърляли много трудно се включва. Не знаеш записва ли и защо се прецаква последователността на командите. Имат сериозен проблем с управлението. От страх да не се активират са измислили сложни комбинации от команди за да се управляват без да гледаш като сляпа баба. Също като електронните часовници, но и по-сложно дори. Не препоръчвам да се хабите с такива глупости. Имаш си GSM пък включи му диктофона!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май бях разбран неправилно. За никакъв съд не става дума, да съдя някой или нещо подобно. Достатъчно е да бъде изнесен в публичното пространство компрометиращ запис. Защо обществото да не бъде информирано за нелоялни практики ? Не знам за какви филми с Джеймс Бонд се говори ? Този който записа учителките да не е 007 ? Както и да е, явно няма да получа съществена помощ. Е, благодаря на отзовалите се в темата.  

П.П. Че ще ги топна, ще ги топна, със или без чужда помощ. Ще си правят обмени на опит без мое участие. Ще имат да вземат. Ще ги наглася.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Общинските дебелаци са на бюджетна  заплата и като се намират на работното си място, могат да бъдат снимани.  Иначе журналистите как ще си изкарват хляба, а дори нямам предвид наглите папараци. Да не би всичките да си носят папки с разрешения от съдии. Вземай снимай и изнасяй пък тия дебелосерковци да плачат после като ги откачи някой вишестоящ от сладката хранилка. Не слушай Костов, той явно се е наместил нейде където е доволен от статуквото.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, tulski написа:

П.П. Че ще ги топна, ще ги топна, със или без чужда помощ. Ще си правят обмени на опит без мое участие. Ще имат да вземат. Ще ги наглася.

Ако те включат в "обмяната на опит" преди да си ги топнал, ще продължиш ли с опититите да ги топнеш? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, A.com написа:

Ако те включат в "обмяната на опит" преди да си ги топнал, ще продължиш ли с опититите да ги топнеш? :)

Признавам труден въпрос. Но към момента, не е на дневен ред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.