Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги! Нов съм и не знам дали това е правилния раздел в който трябва да създам тази тема, за което се извинявам предварително.

Дойде време за смяна на настолния ми компютър и искам съвети и помощ. 

1. Бюджет 2000 лева

2. Помощ с конфигурацията. Някой, който разбира да ми я направи, защото съм бос в тези неща. Бях харесал този компютър http://evarna.com/geymarski-kompyutar-s-6-yadren-intel-i5-8400-8gb-gth1070-8gb-top-tsena-1484.html 

Но доста хора ме разубедиха и ми казаха, че мога да си направя в пъти по-добра конфигурация и да се допитам до Вас, в този форум. 

3. Не на последно място след като закупя конфигурацията, кой може да ми я сглоби читаво. 

Благодаря предварително на всички помогнали!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно как новобранците попадат все на игобарна. Да не би все с меки китки да се пръкват? 

След като свърших с майтапа...Няма как да се отговори правилно, преди темата да се премести на правилното място, което е тук. Иначе, където е сега темата можем да си приказваме за компютърни игри.

Все пак, ще рискувам да дам мнение относно

преди 1 час, X-treme написа:

Но доста хора ме разубедиха и ми казаха, че мога да си направя в пъти по-добра конфигурация

Ами няма как да се получи в пъти по-добра конфигурация, освен ако не сте склонен да похарчите в пъти повече пари, но най-вероятно може да се събере машина с до 15-20% по-добри параметри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При видеокарта от минимум 900лв., не е толкова зле конфигурацията, но захранването е нонейм, а гаранцията от 2г. е набутване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Joss Bomon написа:

При видеокарта от минимум 900лв., не е толкова зле конфигурацията, но захранването е нонейм, а гаранцията от 2г. е набутване.

Всъщност в яйцето има нови GTX 1070 за около 700лв. Дори един модел на МСИ за 690лв. Това са цени на дребно...Минимумът в БГ да си го консумират търгашите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.