Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Антивирусната ми показва "нещо", но не мога да разбера какво е това нещо и как да го оправя:

П.С. Как да намаля размера на снимките?1.png.d480a02bdb79d879fa27f089b98e9afb.png

2.png.f710a2c2c57296fa4834bc40d23d213c.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то си пише, даже и на български. Нека ти преведа: не можеш да си ъпдейтнеш антивирусната.  Възможни причини:

1. Дали ти е легален лиценза и ако е така, значи може да ти е изтекъл и да иска подновяване.

2.  Проблем с интернета. Провери си интернет връзката.

3. Може от ESET да имат проблем със сървърите.

4. Ползва пиратска версия и имаш голям проблем.

PS: Eдно време събирах картинките от дъвките на твоя аватар. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя е операционната система? Направи ресет на мрежовите настройки на компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eclipse2G:

1. Години наред съм го подновявал без проблем. Сега пак е подновен /пише си/, но явно проблемът е другаде.
2. Всичко е точно.
3. Това вече не знам, но тези съобщения са от поне 2 седмици.
4. Не е това проблемът.

5. Извън темата: още ги събирам тези картинки. Ако имаш останали, ако ги събираш, ако разменяш - ще съм благодарен да пишеш на лично да се разберем :).

DarkEdge - Уин 7 Ултимейт 32 бита. Не знам как се прави, но и да го направя не знам дали след това ще успея да си ги възстановя настройките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 5 минути, ozic написа:

Eclipse2G:

1. Години наред съм го подновявал без проблем. Сега пак е подновен /пише си/, но явно проблемът е другаде.

Е не е обновен и си го пише...

image.png.4465d5d2d4dd54f33aa3c2c0d61e9e8a.png

Ако всичко друго мислиш че е наред(+лиценз и всичко останало и не си правил манипулации ),деинсталирай,почисти и я сложи наново..

Обновена изглежда така:

image.thumb.png.e8683de5090d1944560014f6fdf7c666.png

Редактирано от NIKISHARK (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ако лицензът е валиден - с помощта на Complete Internet Repair

Complete-Internet-Repair-Build-3911-Scre

Сложи отметки на 1, 2, 5, 9 и следва бутон Go. И рестарт

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пише, че лицензът е валиден до 2027 година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез си в акаунта на Vivacom и си вземи друг лиценз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами там раздават лицензи с такъв срок.......на абонатите си....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм абонат на Виваком. Освен телефонен номер, нямам нищо друго общо с тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А допълнителна защитна стена ползваш ли?Да не си блокирал Nod-а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм ... това пък какво е? Как да проверя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат

1. Невалиден лиценз – Лицензионният ключ е въведен неправилно в настройката на обновяването. Препоръчително е да проверите данните за удостоверяване. Прозорецът "Разширени настройки" (щракнете върху Настройка в главното меню, след което щракнете върху Разширени настройки, или натиснете F5 от клавиатурата) съдържа допълнителни опции за обновяване. Щракнете върху Помощ и поддръжка > Промяна на лиценз от главното меню, за да въведете нов лицензионен ключ.

2. Възникна грешка при изтеглянето на файловете за обновяване – Това може да се дължи на неправилни настройки на интернет връзката. Препоръчително е да проверите връзката с интернет (например, като отворите произволен уеб сайт в браузъра). Ако уеб сайтът не се отвори, вероятно няма връзка с интернет или има проблеми с връзката на компютъра. Обърнете се към интернет доставчика, ако нямате активна връзка с интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, ozic написа:

Пише, че лицензът е валиден до 2027 година.

Не съм чувал някой да дава лиценз за 9 години. Баце, нещо ползваш кракната версия и са те усетили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, ozic написа:

Eclipse2G:

2. Всичко е точно.
3. Това вече не знам, но тези съобщения са от поне 2 седмици.
4. Не е това проблемът.

5. Извън темата: още ги събирам тези картинки. Ако имаш останали, ако ги събираш, ако разменяш - ще съм благодарен да пишеш на лично да се разберем :).

DarkEdge - Уин 7 Ултимейт 32 бита. Не знам как се прави, но и да го направя не знам дали след това ще успея да си ги възстановя настройките.

И аз съм с ESED NOD32 и преди време имах същия проблем. В сайта им има телефони за контакт. Свързах се с тях. Казаха ми какво да направя и проблема се оправи. За съжаление не помня стъпките. Успех.

преди 8 часа, Eclipse2G написа:

Не съм чувал някой да дава лиценз за 9 години. Баце, нещо ползваш кракната версия и са те усетили.

ESET NOD32, взет от Vivacom. Валиден лиценз до 2025 г. Не са 9 години, но не е от тази година лиценза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване