Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да си дигна скороста на интернета с по-висока, за сега от замунда например тегля с 2 мб, и плащам около 20 лева... Та въпроса ми е, мога ли да увелича интернета без да идват техници вкъщи, просто да платя по-голяма такса и да си скюча договор там в офиса, или задължително идват техници и сменят модема... Въпроса ми е, мога ли да премина на по-бърз интернет, само с договор без да идват техници. Как стоят нещата с увеличаването на интернет сумата, ако може да ми обясни някой запознат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За колко интернет плащаш в момента? Това с каква скорост сваляш даден банан, не значи че това е максимума на интернета ти, също така не е ясно след модема как компютъра ти приема интернета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Около 20 лева, незнам точно... въпроса ми е как стоят нещата с увеличаването..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо трябва да проверят дали е технически възможно да получаваш интернет с по-висока скорост. Защото ако в момента идва по телефонен кабел може и да не е възможно.
Звъниш на Виваком и питаш в района, в който ползваш интернет може ли да получаваш по-висока скорост. И ако може, отиваш при тях, преподписваш договор и получаваш по-високата скорост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И като не знаеш за колко плащаш и дали успяваш да го използваш и платиш за още повече и скоростта си остане същата заради това, че проблема не е от тарифния ти план какво ще постигнеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, DarkEdge написа:

Първо трябва да проверят дали е технически възможно да получаваш интернет с по-висока скорост. Защото ако в момента идва по телефонен кабел може и да не е възможно.
Звъниш на Виваком и питаш в района, в който ползваш интернет може ли да получаваш по-висока скорост. И ако може, отиваш при тях, преподписваш договор и получаваш по-високата скорост.

Сменяха ни преди 2 години кабелите на оптични ли незнам, най-бързото уж... но сега се сетих, че ми мина договора и гледам има май по-добри неща и като цяло бих дал повече пари да ми е по-бърз... но не ми се занимава да идват техници, а просто дали ще стане от офис да го направим

преди 3 минути, plamen_petrov_80 написа:

И като не знаеш за колко плащаш и дали успяваш да го използваш и платиш за още повече и скоростта си остане същата заради това, че проблема не е от тарифния ти план какво ще постигнеш?

Къде да разбера, колко ми е сега? не пазя договори

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обади се по телефона на услуги и ще ти кажат твоят договор за какви скороссти е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май хич не ти се занимава!

Не знаеш какъв договор имаш.

Не казваш с какво си свързан до модема (ако е модем).

Не казваш и модела на модема който уж ползваш.

Направо ако искаш виж колко струва цяла касетка банани и си ги закупи (и без това теб бърз интернет не ти трябва, а само бърз достъп до "Плод и зеленчук").

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звънни на 123(от телефон с вивакомска карта), свържи се с оператор, кажи си ЕГН-то(защото едва ли си знаеш клиентския номер, не че аз знам моя) и след това им обясни от какво имаш нужда. Разпирвай на воля. Аз първо си казвам ЕГН-то за да не се налага да обяснявам нещо, да ме помолят за ЕНГ/клиентски номер и после пак да обяснявам същото нещо за втори път.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи си регистрация във VIVAONLINE.Там имаш всичко и договор, и текущо потребление и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.