Премини към съдържанието
Vanko Best

Как да поканя момичето ,което харесвам на среща?

Препоръчан отговор

Здравейте ! :)Харесвам едно момиче от една година и нямах кураж да я заговоря.  Един ден я заговорих за 5 минути само. Преди се пробвах да я опозная като и пишех от различни профили но тя ме блокна 56 пътя .Последвах я от моя инстаграм  и започнах да си пиша с нея, не ме блокна. Проблема е, че тя не ми отговаря на всеки въпроси и незнам как да я поканя да излезем. Мисля че и тя ме харесва ,но я срам и е много различна от другите. Трябва ми помощ. Благодаря!;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо не мога да ви разбера вас младите. Покани си я съвсем нормално на среща. Какво очакваш да ти кажем???

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Vanko Best написа:

Проблема е, че тя не ми отговаря на всеки въпроси

Ти на разпит ли си я подложил ?

Спокойно, тука има и в много по зле ситуации от теб.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай тя да те покани:)

• Харесва ми 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

все пак го е видяла;)

Кое му е видяла... ?! :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Vanko Best написа:

но тя ме блокна 56 пътя

хахахаххаха евала бако - егати ината си, само така. Вероятно и толкова покани за срещи ще ти откаже, ма ти не се отказвай - докато не ти мине мерака или не те открадне някоя друга мома, продължавай все така упорито. :Д

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Vanko Best написа:

Здравейте ! :)Харесвам едно момиче от една година и нямах кураж да я заговоря.  Един ден я заговорих за 5 минути само. Преди се пробвах да я опозная като и пишех от различни профили но тя ме блокна 56 пътя .Последвах я от моя инстаграм  и започнах да си пиша с нея, не ме блокна. Проблема е, че тя не ми отговаря на всеки въпроси и незнам как да я поканя да излезем. Мисля че и тя ме харесва ,но я срам и е много различна от другите. Трябва ми помощ. Благодаря!;)

Дай повече информация - на колко години сте, с какво е толкова различна от другите,  виждате ли се някъде наживо - работа училище?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, BMW Маниак написа:

Ти на разпит ли си я подложил ?

Спокойно, тука има и в много по зле ситуации от теб.

Исках да разбера какво харесва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно е разбрала, че си на 56 години драги авторе.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, baitexpo написа:

Дай повече информация - на колко години сте, с какво е толкова различна от другите,  виждате ли се някъде наживо - работа училище?

15 години , но тя вече е в друго училище и немога да я видя

• Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Vanko Best написа:

15 години , но тя вече е в друго училище и немога да я видя

Ами то в училищата на МАРС като отидат момичетата и няма виждане вече!

• Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото по го мислиш, толкова по сложно става. Просто се дръж естествено и бъди честен иначе ще стане като оня виц:

Един човек си харесал дама в ресторанта и като се тебе се чудел как да я заговори. Мислил, мислил и така не се усмелил. В един момент тя станала, той нямало накъде вече я последвал. Жената влязла в тоалетната, а той тренирайки как да я заговори я изчакал отпред и като излязла "изненадващо", той се панирал и и казал "Сра а?"

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Vanko Best написа:

15 години

А ти на колко си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попитах я да излезем и тя както винаги прочита и не отговаря. Как да я накарам да отговори???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Vanko Best написа:

Попитах я да излезем и тя както винаги прочита и не отговаря. Как да я накарам да отговори???

Е тя всъщност ти е отговорила еднозначно.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Vanko Best написа:

значе е срам да ти каже

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казах и че не е мой тип само да я накарам да излезем и ме блокна. Сега какво мога да направя ? Не искам да се отказвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Vanko Best написа:

Казах и че не е мой тип само да я накарам да излезем и ме блокна. Сега какво мога да направя ? Не искам да се отказвам

Еми правилно е направила. Понякога по добре да мълчиш от колкото да приказваш глупости.
Уж не е твоя тип пък напираш да излизаш с нея !!!
Тогава защо би си губила времето да излиза с някой който не си пада по нея? Тя ако иска да си излиза ей така приятелски предполагам си има приятелки за това.
Пробвай да и кажеш че си гей и жените не те интересуват тогава може и да не те блокира от следващия ти профил.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.06.2018 г. в 10:37, Vanko Best написа:

Как да я накарам да отговори???

Като порастнеш още малко и станеш по- зрял. :Д

Инак магическата формула по принцип е да накараш момичето да се усмихва - ала ти доста патрони си изгърмял до сега и тя вече има някаква си своя изградена визия за теб. Внимавай, че при това стечение, което са поели обстоятелствата, в даден момент можеш да се окажеш в позиция, при която ще си осмиван и подиграван, което ми се струва, че ще го преживееш доста трудно. Като цяло при жените сложността произтича от гадаеното, кога тяхното "не" означава наистина НЕ и кога означава ДА - за целта ти трябва по- развита интуиция, което пък идва с времето, опита, грешките, разочарованията, успехите и т.н. натрупан стаж зад гърба си, който просто няма как да имаш на едва 15 години.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.