Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Вие не обединявате, вие разединявате!Измислихте и несъществуваща "македонска" нация само и само да си постигнете интересите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, M.Николов написа:

Вие не обединявате, вие разединявате!

Николов, усещам някакъв катарзис в теб спрямо рашистката геополитика  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.06.2018 г. в 19:58, Михаил Дмитриенко написа:

это тоже мои деды

Малко история и годишнина

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.06.2018 г. в 19:58, Михаил Дмитриенко написа:

По прямой линии один мой дед погиб в сентябре 1941, по отцу дед погиб в августе 1943 года... а их братья - это тоже мои деды - один погиб при освобождении Болгарии и его звали Алексей - Алёша...

Вы хотите снести этот памятник?!

Изповед на окаяния раб Божи Калансув:

"Извинявам се.  Моля Ви не ми обръщайте внимание. По- цял ден седя в къщи без работа и понеже няма с какво да се занимавам ми става скучно и почвам да пиша глупави коментари в Калдата форум и да отварям Безброй еднакви теми в Калдата форум. Простете ме мене Простака, че Ви наводнявам с флууд. От други форуми отдавна съм наритан. Виждам, че в Калдата форум хората разбират и дават компетентни съвети и завиждам. Почвам да си въобразявам, че и аз съм компетентен, и също така си въобразявам, че имам опит, което не отговаря на истината. Чрез заливане и удавяне на Калдата форум с флууд с еднакви и безсмислени теми и коментари аз си въобразявам, че въобще нещо разбирам. По- точка първа от настоящата тема мога да кажа, че с такива подобни на описания уред в точка № 1 имам предостатъчно в излишък в домът си. Като някой работят, а за други няма резервни части. И със сигурност имам нужда да изхвърлям в кофата за смет такива уреди в настоящия момент и за в бъдеще време отколкото да купувам нови подобни устройства и подобна техника. Извинявам, се че Ви наводнявам Калдата форум с безсмислени теми и безсмислени коментари, което се нарича флууд на Английски език, а в превод на Български според мен означава наводнение и  / или бедствие свързано с наводнение..."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.