Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте аз съм момче на 19 години и сега ще ви разкажа малко за себе си преместих се от едно село доста по голямо от това което съм сега и ми е адски трудно тука да се ориентирам незнам защо тука няма млади хора и ми е много тъпо има 2 ма 3 ма и те са ебаси изостаналите иначе сме добре имаме магазин тука продавам ама все нещо ме яде отвътре тука не ми се седи и постоянно се оплаквам на наще и те ми викат стегни се ама постоянно нещо ме стяга отвътре и ми е гадно все нямам хобита и с нищо не ми се занимава а ходих и на психиатър и ми каза да се занимавам с нещо че така неможе ама аз все не искам щото то тука затъ няма човек кой знае с кво да се занимава и така умирам бавно всеки ден не можах да завърша 12 клас дори отпуснах се от както съм в това шебано село и вече незнам взех листовките за кола и сега не мо га се стегна дори да взема книжката ужасно ми е се чувствам вече искам да умра но няма как

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей детенце, живота е пред теб. Няма цял живот да си в това село бъди сигурен. Не знаеш след една година накъде ще те отвее, остави след 5 или 10. Ами докато станеш на 30 примерно. Седнал да го мисли. Има тепърва да се сблъскваш с живота. Това сега е период който ще премине. Какво си се сдухал? Тоя доктор е можел да ти изпише някакви леки антидепресанти, но според мен няма нужда. Намери си поне един приятел дето да си излизате нещо да се забавлявате. Спортувай нещо. Спорта е най-доброто средство за разпускане. Фитнес или друго което ти е по вкуса. Компютър имаш ли? Свали "Fortnite Battle Royale" и се опитай да спечелиш соло :) Толкова пък ако няма какво да се прави може да свършиш някоя полезна работа из вкъщи. Прекопай градината. :D Няма кой да те посъветва какво да правиш за да се забавляваш. Трябва сам да видиш кое те влече. Но някакъв спорт е направо препоръчително. Стегни се и вземи книжката после с колата да си бръмкаш и до съседните села, като в твойто няма моми :)  

Поздрави и не ми се сдухвай такъв :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Като за начало, докато седиш в това село се заеми с образованието си, защото с този начин на писане няма да може да се занимаваш с абсолютно нищо. И това не е критика ( не нарушавам правилата на форума), а е съвет. Само от теб зависи какво ще направиш с живота си.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, eminem_vr написа:

Ей детенце, живота е пред теб. Няма цял живот да си в това село бъди сигурен. Не знаеш след една година накъде ще те отвее, остави след 5 или 10. Ами докато станеш на 30 примерно. Седнал да го мисли. Има тепърва да се сблъскваш с живота. Това сега е период който ще премине. Какво си се сдухал? Тоя доктор е можел да ти изпише някакви леки антидепресанти, но според мен няма нужда. Намери си поне един приятел дето да си излизате нещо да се забавлявате. Спортувай нещо. Спорта е най-доброто средство за разпускане. Фитнес или друго което ти е по вкуса. Компютър имаш ли? Свали "Fortnite Battle Royale" и се опитай да спечелиш соло :) Толкова пък ако няма какво да се прави може да свършиш някоя полезна работа из вкъщи. Прекопай градината. :D Няма кой да те посъветва какво да правиш за да се забавляваш. Трябва сам да видиш кое те влече. Но някакъв спорт е направо препоръчително. Стегни се и вземи книжката после с колата да си бръмкаш и до съседните села, като в твойто няма моми :)  

Поздрави и не ми се сдухвай такъв :)

Blagodarya ti may naistina si prav :))) 

току-що, can bozok написа:

Blagodarya ti may naistina si prav :))) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да избегнеш депресията най добре е да правиш някакви упражнения и да излизаш повече навън и да се разхождаш даже ако си сам и на тихо място още по добре така си подреждаш мислите чувстваш се спокоен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Депресията е състояние на Ума . Появява се когато не можеш да намериш смисъла на нещата и/или от Мързел да свършиш нещо полезно за себе си и/или за другите. ......

Нещо като : " Не свършвай днешната работа утре , ако можеш да я свършиш в други ден ! " . :lol6:Следва депресия....нямаш какво да правиш ! :nono:

Това не означава нищо друго освен , че си ..........глупав и/или мързелив . Изненадващо , нали ! :)

Поумнявай !:nono:

Как се поумнява е добре известно и тук акъли няма да давам.....! Само ще спомена , че първото условие е образование ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.