Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

И не знам какво да правя. Дайте идеи! 

Ни поркането, ни тревата помагат! 

• Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, angel_a написа:

Ще изчакаш малко време и всичко ще мине. Друг лек няма.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Ще изчакаш малко време и всичко ще мине. Друг лек няма.

Мерси пич! Колко време мислиш ша ми трябва за да забравя жената която ми показа че има и жени а не само мифли? Какъв е шансът да срещна друга на нейното ниво? И да е умна и да е страхотна в леглото и да има кариера и да е готина и да има за какво да си говорим - по цели нощи и дни съм си говорил с нея за какво ли не, батка! Един миг скучен нямаше с нея! И стихове и писах и песни и цветя и най-яките пътувания направихме с нея - до Япония отидохме щото това и е любимата страна! За да ми каже накрая че не сме един за друг?! Че не съм достатъчно вълшебен? Че съм глупак?

• Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, angel_a написа:

Мерси пич! Колко време мислиш ша ми трябва за да забравя жената която ми показа че има и жени а не само мифли? Какъв е шансът да срещна друга на нейното ниво? И да е умна и да е страхотна в леглото и да има кариера и да е готина и да има за какво да си говорим - по цели нощи и дни съм си говорил с нея за какво ли не, батка! Един миг скучен нямаше с нея! И стихове и писах и песни и цветя и най-яките пътувания направихме с нея - до Япония отидохме щото това и е любимата страна! За да ми каже накрая че не сме един за друг?! Че не съм достатъчно вълшебен? Че съм глупак?

Ще ти го кажа честно - БОЖА РАБОТА! Аз  махнах жената, която обичах, за да не мине през лайната през които аз минах. И макар, че още я обичам, не и се меся в живота и и желая да е щастлива макар, че е с друг. Но поне мина опцията на алкохола, напушването, живота няма смисъл, аз за нищо не ставам и иде ми да се самоубия. От тогава минаха 10 години. Просто трябва да разбереш, че ще има и други жени, ще има още разбивания на сърцето докато намериш правилната или докато решиш, че жените не ти трябват.

Опцията за самоубийство не ти я препоръчвам, защото живота е дар и е хубаво да му се насладиш. И да кажа, че никъде не споменах, че нещата са лесни или че минават бързо.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами сори ама те е използвала - приеми го и продължи напред

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ти е жена която те мисли за " фалшив, недорасляк и комплексар " ?!?  Тежко е но след няколко месеца ще ти мине.Намери си някакво занимание, спорт или друго за да го изживееш по-леко.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, haidukpikaso написа:

Така е, но трудно се приема и то в началото. Много трудно, да не кажа невъзможно!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Ще ти го кажа честно - БОЖА РАБОТА! Аз  махнах жената, която обичах, за да не мине през лайната през които аз минах. И макар, че още я обичам, не и се меся в живота и и желая да е щастлива макар, че е с друг. Но поне мина опцията на алкохола, напушването, живота няма смисъл, аз за нищо не ставам и иде ми да се самоубия. От тогава минаха 10 години. Просто трябва да разбереш, че ще има и други жени, ще има още разбивания на сърцето докато намериш правилната или докато решиш, че жените не ти трябват.

Опцията за самоубийство не ти я препоръчвам, защото живота е дар и е хубаво да му се насладиш. И да кажа, че никъде не споменах, че нещата са лесни или че минават бързо.

Не знам как си имал сила да зарежеш жената която обичаш? Явно си силен, респект! И аз мислех да съм силен и морето ми е до колене докато не срещнах НЕя! А най-кофтито е че не ме заряза защото има друг! Нееееее, не! Няма друг! Проверил съм го! Просто ми каза че искала да бъде свободна!  Свободна! Все едно аз съм я ограничавал? Че сме били опитали но не се било получило между нас?! Това изобщо как да го разбирам? Тия няколко месеца в Рая какво бяха ако не получаване между нас? Очите и блестяха цялата светеше грижеше се за мен така както никоя друга досега! Като бех болен ми викна лекар, ходи та ми купува лекарства, в студена вана ме топи да ми сваля температурата! После ми четеше стихове на  Ибсен в леглото. Посвети ми на мене, на МЕНЕ стихове. Показа ми един съвсем друг свят, други цветове и аромати. Много ми даде много! Но защо внезапно реши да си го вземе обратно? Това не ми дава мира, батка, да имаше друг щеше д ми е по-лесно, щех поне да знам защо! И да и пожелая щастие! Но това.нейното го няма никъде! И какво да правя сега с всичките тия чувства? Викаш или аз тях да душа или те мен а? Хаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Така е, но трудно се приема и то в началото. Много трудно, да не кажа невъзможно!

В началото така изглежда да - невъзможно.

След време се смееш и се чудиш що за чудеса си сътворил.

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, angel_a написа:

Пробвай поркане без трева.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, angel_a написа:

Не знам как си имал сила да зарежеш жената която обичаш? Явно си силен, респект! И аз мислех да съм силен и морето ми е до колене докато не срещнах НЕя! А най-кофтито е че не ме заряза защото има друг! Нееееее, не! Няма друг! Проверил съм го! Просто ми каза че искала да бъде свободна!  Свободна! Все едно аз съм я ограничавал? Че сме били опитали но не се било получило между нас?! Това изобщо как да го разбирам? Тия няколко месеца в Рая какво бяха ако не получаване между нас? Очите и блестяха цялата светеше грижеше се за мен така както никоя друга досега! Като бех болен ми викна лекар, ходи та ми купува лекарства, в студена вана ме топи да ми сваля температурата! После ми четеше стихове на  Ибсен в леглото. Посвети ми на мене, на МЕНЕ стихове. Показа ми един съвсем друг свят, други цветове и аромати. Много ми даде много! Но защо внезапно реши да си го вземе обратно? Това не ми дава мира, батка, да имаше друг щеше д ми е по-лесно, щех поне да знам защо! И да и пожелая щастие! Но това.нейното го няма никъде! И какво да правя сега с всичките тия чувства? Викаш или аз тях да душа или те мен а? Хаха

Ако ти пратя снимка какво зарязах ще ме застреляш пред полицаите и те ще те оправдаят. Колкото до силата в един момент го разбираш. Знам какво си срещнал и какво си загубил. Знам какво е да не можеш да си поемеш дъх от болка. Знам какво е да не ти дреме от нищо.Аз бях стигнал до ситуация в която не ми дремеше, че някой може да ме застреля ако извади оръжие. Хората се плашеха от мен. Ще трябва да издържиш това време. После ще разбереш, всичко.

преди 6 минути, haidukpikaso написа:

В началото така изглежда да - невъзможно.

След време се смееш и се чудиш що за чудеса си сътворил.

Знам, но в началото изглежда безнадеждно!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, аm-аm написа:

Пробвай поркане без трева.

Или само трева без поркане? 

Мноу съм зле или съм добре? Некак в момента не мога да определя толку ми е зле та чак ми е гот хаха

преди 17 минути, baitexpo написа:

За какво ти е жена която те мисли за " фалшив, недорасляк и комплексар " ?!?  Тежко е но след няколко месеца ще ти мине.Намери си някакво занимание, спорт или друго за да го изживееш по-леко.

Мисля си че ме изпитва пич. Не съм сигурен но си мисля че е некъв смотан тест от нейна страна дали наистина я обичам. Щото все ми ги говореше некви странни за любовта и свободата. А и аз до нея признавам съм се държал многу смотано с жените и нямам добра репутация сред приятелките и спал съм с 3 от тех. Мда...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, angel_a написа:

Мноу съм зле или съм добре? Некак в момента не мога да определя толку ми е зле та чак ми е гот хаха

Мисля си че ме изпитва пич. Не съм сигурен но си мисля че е некъв смотан тест от нейна страна дали наистина я обичам. Щото все ми ги говореше некви странни за любовта и свободата. А и аз до нея признавам съм се държал многу смотано с жените и нямам добра репутация сред приятелките и спал съм с 3 от тех. Мда...

Приятелю ще минеш през дрането. С течение на времето ще се научиш дали една жена е изпитва или те харесва.Надявам се цената на алкохола и тревата да не е прекалено висока, защото те са си вредни.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Емил Костов написа:

Знам, но в началото изглежда безнадеждно!

Ами разбира се че така ще изглежда - защото е урок.

Който трябва да научи.

Сам да го научи.

Всяка безнадеждност, всяка болка, разочарование, всеки край - са всъщност уроците ни, които трябва да научим.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, angel_a написа:

А и аз до нея признавам съм се държал многу смотано с жените и нямам добра репутация сред приятелките и спал съм с 3 от тех. Мда...

Поне тя ти е минала теста. Ходила е с теб, докато си минал 3 от приятелките ѝ. Това, ако не е любов, не знам.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, angel_a написа:

За да ми каже накрая че не сме един за друг?

Конкуренцията е голяма. Трябва да поработиш върху новите и актуални ъпдейти.

преди 41 минути, haidukpikaso написа:

Използвала го !!! Ама как ги разбираш ве! Ами ако нея са я използвали и е решила да сложи край ?

преди 21 минути, angel_a написа:

Мисля си че ме изпитва пич. Не съм сигурен но си мисля че е некъв смотан тест от нейна страна дали наистина я обичам.

Да, да , надявай се да е така.

Сега да ти кажа нещо за жените. Те са като маймуните. Докато не се хване за другия клон не пуска тоя на който е била.

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, BMW Маниак написа:

Сега да ти кажа нещо за жените. Те са като маймуните. Докато не се хване за другия клон не пуска тоя на който е била.

ами ти като все си при маймуни ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, haidukpikaso написа:

Който трябва да научи.

Сам да го научи.

Всяка безнадеждност, всяка болка, разочарование, всеки край - са всъщност уроците ни, които трябва да научим.

Я виж ти!! Знаеш как стоят нещата с уроците, но не го казваш ами  само се караме с теб. Така кажи, че срамота да се дърляме с теб за глупости.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, angel_a написа:

Не е тест. Просто ти е първата която се държи с теб по този начин.Сега си е намерила нещо по-интересно и ти си излишен ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, haidukpikaso написа:

ами ти като все си при маймуни ...

Остави аз при какви съм. Виж се ти най добре че няма кой да се прежали за теб. Като имаш на предвид че има мъже за които не съществуват жени които не стават за ... и пак не си се уредила.
Тръгнала с мен да се мери и сравнява!!! Жив бях да го прочета. Ало Бени, излез от нета и влез в реалния свят.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, аm-аm написа:

Поне тя ти е минала теста. Ходила е с теб, докато си минал 3 от приятелките ѝ. Това, ако не е любов, не знам.

Пич не съм цвете а най-обикновен дюд. Обичам секса, обичам готини мадами и като и те ме искат, не виждам смисъл да им отказвам хаха. Обаче докато бех с НЕЯ верваш ли ми че дори не съм си помислял за друга а? Преди не изпусках нито един готин женски задник от поглед но с нея все едно затъмни всички жени на планетата, брат! Като имаш слънце в ръцете си нали се сещаш че никви други котенца не могат да ти го вдигнат ако ще и гола и разкрачена да ми застане пред мен!

та не ми говори щуротии щото нема по-голем абсурт от любовта! 

преди 23 минути, Емил Костов написа:

Приятелю ще минеш през дрането. С течение на времето ще се научиш дали една жена е изпитва или те харесва.Надявам се цената на алкохола и тревата да не е прекалено висока, защото те са си вредни.

Мерси брат! Ти си много свестен тип! Сърцето ти си е баш къде си требва. Пожелавам ти всичко добро и ти благодаря че се отнесе човешки с мен въпреки че не съм във вид подобен на човека в момента хаха. Ама знаеш боли мамка му! Ах как боли! Ако не се бех нарисувал така сигурно щех да припадна от тая болка.

преди 21 минути, haidukpikaso написа:

Който трябва да научи.

Сам да го научи.

Ма много си мъдра жено! Кажи сега какви са тез уроци дето ми преподава моята обич, поне некви женско мнение би КИ свършило работа. Да се боря ли за нея, смисъл виждаш ли?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 3 минути, BMW Маниак написа:

Остави аз при какви съм. Виж се ти най добре че няма кой да се прежали за теб. Като имаш на предвид че има мъже за които не съществуват жени които не стават за ... и пак не си се уредила.
Тръгнала с мен да се мери и сравнява!!! Жив бях да го прочета. Ало Бени, излез от нета и влез в реалния свят.

глей си маймуните на клоните

а моя живот не го знаеш какъв е  да сътворяваш гнусотии и обиди

жалък си и смешен

но не се виждаш какъв си

преди 4 минути, angel_a написа:

Ма много си мъдра жено! Кажи сега какви са тез уроци дето ми преподава моята обич, поне некви женско мнение би КИ свършило работа. Да се боря ли за нея, смисъл виждаш ли?

нали ти писах по-горе - не става не става не става

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, haidukpikaso написа:

а моя живот не го знаеш какъв е  да сътворяваш гнусотии и обиди

Да не би да се е появил някой мъж в живота ти и да съм изпуснал новината ?
Твоя живот го виждам от форума и само чукам на дърво.
Гнусотии е кога в безсилието си пред фактите го обърнеш на расизъм ама тогава най се кефя.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-доброто лекарство, с което можеш да забравиш един човек, това е да го замениш с друг, по-добър. От начало вероятно няма да ти се иска с други, но това е до време. Незаменими и съвършени хора няма, винаги можеш да намериш по-добро. Пък като се замисля, и към най-доброто привикваш и ти писва. Може би разнообразието е най-доброто за един мъж, поне докато е сравнително млад, макар че познавам и мъже на по 60 години преследващи мацките със същия хъс, като младоци на по 20 години. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, BMW Маниак написа:

Конкуренцията е голяма. Трябва да поработиш върху новите и актуални ъпдейти.

Да, да , надявай се да е така.

Пич, мерси! Ама не я познаваш! Верно има голем наплив при нея ама е скършила мераците на бая народ. Много вият след нея че не им се е отворил късмета обаче мадамата е един път! И има стандарти! 

Честно, проверявам я непрекъснато по всички канали дали има друг - е няма! Обаче като се разделихме ми каза че не вярвала в любовта че била хормонална химия и привързване. Е, аз си мисля да и докажа че не права мамка му! Ти какво ще кажеш звучиш като пичага с опит в тия неща? Да се боря ли за нея има ли смисъл?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.