Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, търся готов безплатен темплейт за сайт за видео споделяне тип ''youtube'' и ''vbox7'' . Ще съм ви благодарен да дадете линк от къде да си го сваля защото не открих нищо в гугъл. Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Google връща

Цитат

Около 293 000 000 резултата (0,49 секунди)

ама щом казваш, че няма, значи няма.

Но пък нещо ме съмнява, че въобще знаеш какво търси та едва ли ще го познаеш ако го видиш. Да не говорим, че едва ли ще можеш да го ползваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, mr mcwolf написа:

Google връща

ама щом казваш, че няма, значи няма.

Но пък нещо ме съмнява, че въобще знаеш какво търси та едва ли ще го познаеш ако го видиш. Да не говорим, че едва ли ще можеш да го ползваш.

това което откривам са все платени, писах тук за помощ ако някой може да помогне не за критика. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, AlkatrazBG написа:

Вторите са платени, трябва ми такава която да има  регистрация и логин , да мога да я кача директно на хостинга и да мога да си качвам клипове директно и други хоа да се регистрират и качват. Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи първо научи що е то темплейт и има ли той почва у нас. Както казах по-горе, едва ли ще го познаеш като го видиш.

Причината за твърдението ми е, че постът ти звучи ламерски а горното изказване го потвърждава. На теб не ти трябва темплейт а готова CMS за видео споделяне, която смяташ, че ще изпляскаш на споделен хост и нещата ще заспят. Да ама не.

Видео споделянето е сложно нещо което иска доста ресурси и познания от поддръжката, а това са неща които ти липсват. Затова се насочи към външна услуга (openload.co например) а ти само презентирай клиповете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено НЕ знаеш какво търсиш.... Темплейт за каква палтформа ?! Wordpress ли joomla ли нещо друго.

Тези темплейти които са ти дали са HTML, тоест НЯМА как да се регистрираш и да публикуваш видеоклип, тве не сап латформа, а статични, но както и да е :D Освен, ако не знаеш как да си ги реработиш за съответната платформа, кояот ще позлваш :0

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiY6_rQh4bcAhUFiywKHVvXAyQQFghCMAM&url=http%3A%2F%2Fdesignerfied.com%2F753%2F10-multimedia-cms-youtube-clones.html&usg=AOvVaw0AgD1E9o45VTldltQ3mlaq

Редактирано от Da Web - Seo Web ТЪПАНАР! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.