Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

имам субуфер panasonic sb-wa870, който обаче е без плеара, като напиша модела ми излизат снимките, но ме интересува мога ли да го свържа към усилвател sony, който пък в момента ми изкарва звукът от тв-то на малките колонки от panasonic-a. иска ми се да свържа и буфера да свири по сериозно. ако някой знае как става  моля да помага

9924657100_1437604328.jpeg

589467002_5_644x461_kino-glosniki-panasonic-sb-wa870-dolnoslaskie.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е активен субуфер и не може да се свърже към уредба директно. Да не говорим, че управлението му го няма (т.е. DVD-то), може да се наложи даване на късо на някой терминали за да подкарате суба.

Ако имате някой стар плеър или телефон с мп3 просвирване, може да тествате, за да не изгорите нещо ако свържете  директно към уредбата.

Така, че не е сигурно дали ще стане и тази гимнастика.

Освен ако нямате изход за активен суб на уредбата/усилвателя, който да подадете на суб, от снимка 1 - (всички многоканални входове)

На снимка 2 са изходите за съответно преден, ляв и десен съраунд, предени тонколони и център. Където се свързват всички малки тонколонки (това при положение, че подадете многоканален звук от снимка 1)

Не сте писали каква е аудио системата с която разполагате.

Лично аз не се наемам да кажа дали, ще стане въпросната гимнастика, примерно ако суба не работи или е дефектирал. Може да направите повече поражение на останалата техника.

Правите всичко на свой риск, затова дадох и идеята по горе със стар мп3 плеър!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по принцип имам друго DVD , плеар с буфер и колонки, но няма нищо общо с този, доста стар модел е. няма ли да стане нещо подобно като на снимките. а това е кабела който неможах да намеря мн време и подарих плеара, и ми остана само буфера, а и да кажа,че снимка 1 е от същия буфер- там кадето влиза кабела от буфера към плеара. снимка 1 е от снимка 2 под захранването. последните 2 снимки са на sony-то към което искам да го свържа

pic1011494panasonic+sc+ht520+manual.jpg

Panasonic 5.1 DVD pinout.jpg

K1HA25HA0001_2-228x228.jpg

634669363_4_644x461_wieza-sony-lbt-n500-wzmacniacz-tuner-aux-cd-oraz-deck-gratis-elektronika_rev001.jpg

wzmacniacz-sony-lbt-n500-tanio.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony-то няма изход за събуфер или друг аудио изход. Така, че дори и да подкарате суб-а, не може да се свърже към уредбата.

Съвета ми е продайте суб-а и малките тонколонки (освен ако не оставите две за съраунд режим, при положение че импеданса съответства)

и си вземете две читави трилентови или двулентови тонколони с подходящият импеданс и мощност.

И съответно ще сте по доволен от колкото само със суб-а и малките тонколонки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.