Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! С моята приятелка сме заедно от 4 години, едни уникални 4 години, в които преживяхме много хубави моменти и почти никакви скандали и дразги. Аз знам, че тя е човекът с който искам да остарея, тъй като ме кара да се чувствам наистина много добре емоционално. Винаги съм поставял нея и нейните емоции пред мен и съответно моите емоции (може би грешка), но просто така съм устроен. Наистина много се старая във връзката всичко да е наред и да сме щастливи заедно. Старая се домакинската работа да не я делим на мои и твои задължения, а просто да си поддържаме битовото ежедневие равностойно. Хванах се на работа, която значително ограничи времето, в което можем да се видим като хората и това значително напрегна и двама ни. От известно време виждам, че тя не се чувства добре и ми призна, че не е особено щастлива и чувства  отчуждение. Общо взето казва, че няма точна причина за това, но мисли, че може би трябва да си починем един от друг, за да може малко да си залипсваме. За мен беше голям срив, тъй като съм доста емоционален човек и не знам как да реагирам. Много съм привързан към нея, като се старая да й осигуря нужната свобода и пространство, но не искам това да е началото на края, тъй като я искам в живота си. Чудя се дали тази пауза би ни била полезна или по-скоро не ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Праска се с друг. Ориентирай се към приключване на тази връзка.

• Харесва ми 5
  • Еха 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Праска се с друг. Ориентирай се към приключване на тази връзка."

Не мисля, че е така, тъй като няколко пъти съм я питал, дали няма някой който й влияе... и тя ми каза, че няма и ако има няма да посмее да ме излъже !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, white_ написа:

"Праска се с друг. Ориентирай се към приключване на тази връзка."

Не мисля, че е така, тъй като няколко пъти съм я питал, дали няма някой който й влияе... и тя ми каза, че няма и ако има няма да посмее да ме излъже !

Явно има проблем, който си пропуснал през 4 годишната еуфория както ти твърдиш. Щом иска временно да прекратите в повечето случаи това е знака за идваща раздяла. Не можеш да задържиш нещо насила в живота си.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До къде я докараха българските "мъже", всеки ден някой хленчи по форумите за п*тка. Като цяло от манталитета на съвременните български "мъже" ми се повдига. Запитайте се, като за начало цялата тази нежност, чувствителност и ранимост във вашите крехки души, съвместими ли са с понятието "Мъж"? Не знам, как масово станахте така нужни и чувствителни . . . женските хормони в пилешкото, дето ядете ли ви се отразяват, или е по-скоро въпрос на специфичен манталитет сред нашенците. :vomit:

• Харесва ми 4
  • Тъжен 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, white_ написа:

Хванах се на работа, която значително ограничи времето, в което можем да се видим като хората и това значително напрегна и двама ни

Усещам противоречие.

Нали след като те няма заради работата това е вид прекъсване.

Има нещо друго.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Soviet Soldier написа:

... цялата тази нежност, чувствителност и ранимост във вашите крехки души, съвместими ли са с понятието "Мъж"? 

Все пак им остава една опция - да не си бръснат брадите... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по заобиколен начин ти казва че иска да си останете добри приятели

сори че съм пряма, но такова нещо като пауза няма, нито има среда в любовта

и щом веднъж се пукне гърненцето - никога няма да е като преди

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, haidukpikaso написа:

по заобиколен начин ти казва че иска да си останете добри приятели

сори че съм пряма, но такова нещо като пауза няма, нито има среда в любовта

и щом веднъж се пукне гърненцето - никога няма да е като преди

Виж само колко са били тактични мъжете с теб а ти толкова да ми мразиш.

преди 1 час, white_ написа:

Чудя се дали тази пауза би ни била полезна или по-скоро не ?

Пускай я да си ходи, ако се върне значи никой друг не я иска.

Сега забелязвам че това май е втора тема подобна в този раздел, Тука имаше наскора май пак една подобна за разбито сърце а тия теми трябва да са в изповеди.
Май ми мирише на същия автор със сърцето.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, BMW Маниак написа:

същия автор със сърцето

Друго си е да си без сърце :wub:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За другото не знам, ма кога и аз се хвана на работа, не се чувствам добре и не съм особено щастлив - чувствам отчуждение от себе си, така съм устроен просто и съответно ми се иска пауза.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Гледай да не ревнеш само

А не се ли замисли, че ако за теб това преживяване с нея е било перфектно, за нея всъщност да не е било така ?

Ами, ако не си перфектен и тя е търпяла през цялото това време нещо ?

Не е ли малко егоистично

И ако иска пауза заради друг, пак не можеш да я обвиняваш

Обикновено хората търсят това, което им липсва

Също така и да я задушаваш не е добър вариант, тя няма да се влюби още повече в теб, ако не я оставяш на мира

Вие си мислите, че жените са едно, а те са съвсем друго, затова после ревете по форумите

преди 2 часа, Soviet Soldier написа:

До къде я докараха българските "мъже", всеки ден някой хленчи по форумите за п*тка. Като цяло от манталитета на съвременните български "мъже" ми се повдига. Запитайте се, като за начало цялата тази нежност, чувствителност и ранимост във вашите крехки души, съвместими ли са с понятието "Мъж"? Не знам, как масово станахте така нужни и чувствителни . . . женските хормони в пилешкото, дето ядете ли ви се отразяват, или е по-скоро въпрос на специфичен манталитет сред нашенците. :vomit:

То и форума е пълен с такива :bubblegum:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич нема се предаваш! Аз наскоро разбрах че жените имат нужда от адски много внимание и си мислят че като ги пускаме на свобода или много бачкаме и сме заети не ни дреме за тях и се оглеждаме за други. 4 години връзка са достатачен срок за да знаеш дали искаш този човек да остане в живота ти. За туй братле, отивай да й купуваш годежен пръстен и да и правиш предложение! Аз това сметам да направя с мойта любов понеже осъзнах че друга такава жена нема да срештна втори път в живота си! 

Въобще не слушай повечето кви ти ги ръсат тука, слушай сърцето си и всичко ще бъде наред! 

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, angel_a написа:

Пич нема се предаваш! Аз наскоро разбрах че жените имат нужда от адски много внимание и си мислят че като ги пускаме на свобода или много бачкаме и сме заети не ни дреме за тях и се оглеждаме за други. 4 години връзка са достатачен срок за да знаеш дали искаш този човек да остане в живота ти. За туй братле, отивай да й купуваш годежен пръстен и да и правиш предложение! Аз това сметам да направя с мойта любов понеже осъзнах че друга такава жена нема да срештна втори път в живота си! 

Въобще не слушай повечето кви ти ги ръсат тука, слушай сърцето си и всичко ще бъде наред! 

Тя не го иска ама той да и предлага да се излага

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, California написа:

Тя не го иска ама той да и предлага да се излага

Мифло запази си мифленските мисли за себе си! От такива като теб дори и секс не ща знам ви и породата и мисленето и как ползвате мъжкото внимание и чувства да си набивате цената. Аре у лево. Тука човека пише за готини и точни жени де могат и знаят какво е да строиш искрени отношения. Тебе те четох в другата тема как се правиш на отворена и оборотна на некъв пичага шот дръзнал да ти пише на лични. Къш и повече да не си ме цитирала! Хаха

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, angel_a написа:

Мифло запази си мифленските мисли за себе си! От такива като теб дори и секс не ща знам ви и породата и мисленето и как ползвате мъжкото внимание и чувства да си набивате цената. Аре у лево. Тука човека пише за готини и точни жени де могат и знаят какво е да строиш искрени отношения. Тебе те четох в другата тема как се правиш на отворена и оборотна на некъв пичага шот дръзнал да ти пише на лични. Къш и повече да не си ме цитирала! Хаха

Жените може да са готини ама вие като не сте ревете

Много четеш ти, не се ли самоуби вече

А извинявай надруса

И какво е мифла ?

И как разбра аз каква съм след като дори не ме познаваш ?

Екстасенс ниво 100

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, California написа:

И какво е мифла ?

MILF
mɪlf/
noun
informal

1. a sexually attractive older woman, typically one who has children.

image.png.99cc4e9a8f0ba11b7f4d3f6d88e36c23.png

Превод на milf 

1. 1. Зрели

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, Joss Bomon написа:
MILF
mɪlf/
noun
informal

1. a sexually attractive older woman, typically one who has children.

image.png.99cc4e9a8f0ba11b7f4d3f6d88e36c23.png

Превод на milf наИзключване на преводаАзербайджанскиАлбанскиАмхарскиАрабскиАрменскиАфрикансБаскиБеларускиБенгалскиБирманскиБосненскиБългарскиВиетнамскиГалисийскиГрузинскиГръцкиГуджаратиДатскиЕсперантоЕстонскиЗападнофризийскиЗулускиИвритИгбоИдишИндонезийскиИрландскиИсландскиИспанскиИталианскиЙорубаКазахскиКаннадаКаталонскиКиргизкиКитайски (опростен)Китайски (традиционен)КорейскиКорсиканскиКсосаКхмерскиКюрдскиЛаоскиЛатвийскиЛатинскиЛитовскиЛюксембургскиМакедонскиМалайскиМалаяламМалгашкиМалтийскиМаорскиМаратиМонголскиНемскиНепалскиНидерландскиНорвежкиНянджаПенджабскиПерсийскиПолскиПортугалскиПущуРумънскиРускиСамоанскиСебуанскиСесотоСиндхиСинхалскиСловашкиСловенскиСомалийскиСръбскиСуахилиСунданскиТаджикскиТайскиТамилскиТелугуТурскиУелскиУзбекскиУкраинскиУнгарскиУрдуФилипинскиФинскиФренскиХавайскиХаитянски креолскиХаусаХиндиХмонгХърватскиЧешкиШведскиШонаШотландски галскиЯванскиЯпонски

1. 1. Зрели

Аз нямам деца

Запознатия що не се е запознал малко повече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, California написа:

Аз нямам деца

typically  /обикновено, но не задължително/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, Joss Bomon написа:

typically  /обикновено, но не задължително/

И възрастна не съм

Така че пак не му е достатъчна информацията, за крайното определение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мифла е галено за кифла! Хаха

Мифло темата все пак не е за теб а за отношенията на пича, неуспешно се опита да се сложиш в центъра на фниманието, запомнихме че си много яка мифла. Успокой се.

Иначе пич като си бил дълго време с една жена и отношенията не се развиват към брак тя почва да си ги мисли кви ли не и за това ти е предложила пауза. Да изпита чувствата ти. За туй купувай годежния пръстен и направи умопомрачително романтично предложение. Нема да съжаляваш! 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, California написа:

И възрастна не съм

И това е "разтегливо понятие"... Аз като бях на 30, 18-годишни са ми викали "чичко"...

• Харесва ми 1
  • Еха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, angel_a написа:

Мифла е галено за кифла! Хаха

Мифло темата все пак не е за теб а за отношенията на пича, неуспешно се опита да се сложиш в центъра на фниманието, запомнихме че си много яка мифла. Успокой се.

Аз, ако искам внимание във форум по-добре да се гръмна

Направи си, ако искаш още 500 профила, по-умен няма да станеш

преди 1 минута, Joss Bomon написа:

И това е "разтегливо понятие"... Аз като бях на 30, 18-годишни са ми викали "чичко"...

Освен пича да е на 10 годинки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Доскучал си ѝ, а тя е намерила някой с огромно достойнство, който я пръсва в леглото. Обикновено 4-5 години са преломен момент за една връзка. Особено ако сте на малко години, явно тя е решила, че все още не е изцедила достатъчно членове, преди да се заседи само на един и сега иска да изеве възможно най-много за възможно най-кратко време, за да навакса. Т'ва е, връзката ви е приключила. Давай следващата, няма какво толкова да го мислиш и въобще недей да ревеш.

Редактирано от badsector (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, badsector написа:

Грубо и вулгарно!

Тя може да ги прави тези неща без да се разделят, нали?

И той, както си личи, колко е привързан ще прощава всичко. 

Нещо явно куца някъде и тя не иска да му го каже за да не го нарани.

Ако си влюбен в някого, поживей с него да ти мине :wub:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.