Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,кой от двата телефона да избера?Първоначално бях по-навит на Honor,заради по-компактният дизайн и камери с по-добри характеристики,като предна двойна и 13+2 задна и предна(докато за huawei p smart/предна-8,задна-13).Снимките в магазина изглеждаха еднакво и на двата телефона,но като гледах ревюта на Honor 9 lite,снимките на открито бяха безлични и безцветни,докато при Хуаулея изглеждаха добре,някой има ли наблюдения към някой от двата телефона и ако може да сподели плюсове и минуси?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне по характеристики аз все едно гледам един и същи апарат, като малки разлики виждам в предната камера и тежестта най-вече.
Взимайте който ви допадне повече в ръката, но като съвет мога да кажа да не сравнявате снимки на дисплея на самия апарат, а на монитора на компютъра.

Цитат

докато при Хуаулея изглеждаха добре ,

Е те нали и двата са с тази марка?
За кой става въпрос?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой може да сподели плюсове и минуси на тези апарати ще съм благодарен,защото и аз имам същата дилема за тези апарати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.